Forum
Ko sem hodila do šole sem se spotaknila.seveda spozaknila me je moja največja sovražnica.klare. jojj dosadna je!!!
k-pazi da ne padeš!!hahahahahah!!
j-joj kaj si tako dosadna!!
k-veš..ne povem ti!!!
j-zato ker neveš.hahahaha!!!!
k-kaj se pa ti smeješ,PIFLAR!!!!
j-piflar ti je mama!!
oh saj res nisem se predstavila.sem Christina in ta punca je Klare.in ta punca me vedno spotika.zato ker imam boljše ocene od nje.
boste brali.?

Da/Ne.?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. maj 2012
next
25. maj 2012
Ali lahko deliš.?
Pa bom dala next ko bo malo več ogledov.
26. maj 2012
ok nextam.!!
ta next je za Yugih girl
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
odšla sem do razreda in se vsedla v zadnjo klop.nato sem začela risati vse možne stvari.nisem opazila da je učiteljica prišla mimo mene in videla kako rišem sečke in vse mogoče.udarila je po moji mizi.oh seveda saj je najstrožja učiteljica na šoli ampak do mene je popustljiva.nato je rekla:
u-na moji uri se ne riše srčkov v zvezek.
j-oprostite.
u-v redu drugiš ti to vzamem.
u-da učiteljica.
nato so se vsi začeli smejati.učiteljica se je pa zadrla:
u-še en glas pa greste vsi k ravnatelju!!
vsi so utihnili.nato sem sklonila glavo.učiteljica me je videla in poklicala pred tablo da me bo vprašala.
u-povej mi kaj smo se učili.
j-učili smo se o kemiji.o nasičenih in nenasičenih alkanov alkenov...
nato me je še malo vprašala o snovi.vse sem znala.nato me je pohvalila:
u-ja Christina kako pa ti to uspe?vedno ko te vidim da nisi pozorna te z razlogom pokličem pred tablo in vse veš.vidite učenci po njej se zgledujte!!ona posluša pa zraven dela vse mogoče vi pa nemorete delati ubogih dveh stvari naenkrat.
ravno takrat je zvonilo.odšla sem do moje mize ko me je zopet klara spotaknila.tokrat jo je pa videla učiteljica:
u-klara!!!kaj pa se greš?!zato ker si jo spotaknila boš ostala dje časa pri pouku in dobila boš uradni zaznamek!!!da ti je jasno z v naprej:jaz te bom vedno opazovala!!
k-ampak,nisem....
u-nič ampak!tiho bodi!!da neboš letela iz šole zaradi oogovarjanja!!
k-pazi se po šoli te dobim.
to mi je siknila in odšla naprej.jaz pa sem se nasmehnila in se spomnila da ona ostala dlje časa kot jaz.hahaahah!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
vem bedn.
nextam.?
28. maj 2012
next
29. maj 2012
next
05. junij 2012
awwwi srčica.!!!spomnla si se.!!!
končn si nazaj.
05. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike