Forum
Živjo jaz sem Tina in odločila sem se da bom napisala knjigo z naslovom Moje življenje je ples.Napisala bom največ 5.delov
Pa začnimo.

Heii!Sem Mia in imam psa Lumpija.No imam ločena starša.Odločila sem se tako,da bom malo pri mami malo pa pri očetu. Hodim tudi v plesno šolo SPOT.Plešem že 3 leta in sem 3-kratna državna prvakinja.
No pustimo zdaj to.
Imam bff Saro. Sve zelo povezani in poznava se že od malega.

Jaz

Sara

Lumpi

Boš bral-a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. avgust 2012
jaa
21. avgust 2012
next!
22. avgust 2012
Bom kar začela !
22. avgust 2012
No čaka me šola pa še plesne imam po pouku do 17.35 in zato moram pohiteti v šolo.
------------------------------------------JUTRO------------------------------------
Hitro vstanem in grem v kopalnico si umiti zobe.Ostanem malo tiho če je kdo že vstal in ni noben.Potiho sem si rekla ''yes!''ker sem danes prvič vstala prva.No da veste imam 15 let.No kje sem že ostala aha!
Hitro si umijem zobe in si oblečem kratke hlače in majico.Grem dol izven moje sobe tiho da se lumpi ne zbudi.Zbudil se je pa saj to ni mogoče!''Zmeraj se zbudiš samo ne lajat.''Lumpi me je gledal.Šla sva dol tiho in potem mi je Lumpi prinesel svoj povodec za na sprehod.Šla sva na sprehod in ko sva se vrnila je šel Lumpi nazaj spat.Jaz sem pobrala ključe in šla ven.Šla sem v šolo.Na poti sem videla lepega tipčka no z mano pleše v paru.Plešemo po parih fant pa punca razen ene so punca pa punca.Zraven sem še videla Saro.Stekla sem k njej in jo objela seveda sem tudi tipčka no ime mu je Jan.

Jan:

Obleka:

Na levi jz na desni pa Sara.
Pa še čeuli:

22. avgust 2012
u98103
u98103
Next. ;3
22. avgust 2012
u104412
u104412
neeeeeeeeeeeeeeext plisss ful hudo
22. avgust 2012
Eii mene dans ob ene 11.00 nbo k grem na bazen v višnjo goro
22. avgust 2012
http://www.igre123.com/forum/tema/podjetje/40488/7 bi se kdo prijavil?

P.S. Sori za oglasevanje
22. avgust 2012
nč hudga.
22. avgust 2012
še en next rabbbm dej pohitte!!
23. avgust 2012
next!
23. avgust 2012
bom jutr
23. avgust 2012
u109306
u109306
Evo Tina je mene prosila da pišem k ne more pisat pa še ne da se ji !

Hotela sem ga kar poljubit!No upam da bova hodila hmal sam...Nisem prepričana.Itak mi Jan skos govori naj se drugač čist oblačm pa se lepš nej obnašam ker se obnašam kot punčka.
Saro na hitro dregnim. ''Ej a ne bi bila jz pa Jan hud par?!'' sem ji zašepetala.''Mia!On je moj fant no in ga pust na mir!'' ''kaaaaaj?'' sem rekla?Kako to,da mi Sara ni povedala.Zdaj me je spravila v slabo voljo. Jan me pogleda in se nasmehne. Vsaj vesela sem bila malo.

In že prispemo v šolo.
Šla sem do svoje omarice in zagledam listek nanj piše ''You are the best thing that's ever be mine. <3!''In zadaj piše ''Jan xoxo''
Hitro se nasmehnem in se odločim da bom nekaj naredila.

Eko listek:

In prva ura športna!Po eni strani sem se veselila,ker je (Jan in Sara sta moja sošolca po novem ker sta se prepisala)učitelj rekel,da bomo prvi dve uri plesali.In to je najbolš ker je jan z manooooo!
Next?
10. oktober 2012
u110086
u110086
nekšt nujno
18. november 2012
u109306
u109306
bom kar nextala!
18. november 2012
u109306
u109306
Z Janom sva bila vesela ker sva skupaj v paru.Hitro sva sestavila keografijo bila je v stilu hip-hopa malo sva tudi imela breakdance.Uživala sem ko sem ga gledala kako je kazal razne trike.Nato smo imeli nastop Sara je gledala jezno,saj sem plesala z njenim fantom in po vrhu tega je bila v paru s Sandi-jem.Sandi je čudak in niti ni popularen.In meli smo tekmovanje v plesu in ja,midva z Janom sva zmagala. Itak saj trenirava.

Sandi:

Ko smo končali s poukom se odločim,da grem k frizerju in ja,Sara pa Jan sta šla z mano.In ko smo prispeli sem kar skočila na stol.Frizerka me je vprašala kakšno frizuro bi in rekla sem emo.Začela me je strič na špičke uzela barvo in me nekaj barvala.

In zdaj sem taka:

nekšt?
18. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg