Forum
u101483
u101483
hej sem katja in v mojem življenju sem se naučila že veliko!
naučila sem se predvsem o ljubezni in o fantih, med enem kako težko je prenesti bolečino, ko se skregaš z fantom.
in rada bi da bi več ljudi izvedelo, kako je ko se skregaš z ljubeznijo, ki ti je pomenila vse, in bi ob enem spoznali kako kruto je lahko življenje.

zgodbo bom pisala po mojih izkušnjah ki so se mi pripetile leto dni nazaj.
p.s.upam da vam bo všeč!
26. julij 2012
next
26. julij 2012
u101483
u101483
vse skupaj se je začelo pred dvema letama in pol, ko smo z frendicami hodile po parku.
..........................................................................................................
frendice:1.anja,2.simona,3.staša,4.nina

jaz:

.........................................................................................................
in na eni izmed klopc kjer mi vedno sedimo smo med pogovorom zagledale dva prikupna fanta, ki sta bila meni in simoni zelo všeč.po moji in simonini želji smo se vsedle na sosedno klopco in se pogovarjele o šoli, ljubezni in seveda o fantoma od anje in nine (verjetno vam še nisem omenila da imata že fanta in to že kar precej dolgo). jaz sem pozorno opazovala fanta fanta s kapo na glavi in tudi on je mene kar precej gledal simona pa je seveda tudi gledala in opazovala drugega fanta. kar naenkrat me je prešinila misel da bi šla malo sama k ribniku, a je simona ustrajala da greva skupaj.in šli sva do ribnika, in kar naenkrat sta prišla k nama tista dva fanta...
..........................................................................................................
fanta:

ko bodo 3-je nexti nextam!
26. julij 2012

next
27. julij 2012
next
27. julij 2012
u72369
u72369
next
27. julij 2012
next
27. julij 2012
next
27. julij 2012
u101483
u101483
in se predstavila (aja fantu z kapuco je ime žan, fantu ki pa je bil meni zelo všeč pa nejc), pogovor je sprva potekal zelo čudno saj smo se pogovarjali o šoli, kar od fantov nikoli nisem pričakovala. kar naenkrat pa je nejcu postalo slabo. jaz sem se seveda ustrašila a sem potem izvedela, da mu postane slabo če poje kakšno sladico in po vrhu spije coca-colo.en čas smo se pogovrjali o šoli potem pa sto se nam pridružile še anja,staša in nina. staša še tudi ni imela fanta, je bila pa do nemoglosti zaljubljena v mojega brata aljaža.
aljaž:

.........................................................................................................
a žal je v zvezo z bratecom lahko samo sanjala, saj ima on resno zvezo z majo,
ki pa je mogoče po mojem malo preveč domišlava in misli da je nekaj več če hodo z najbolj popularnem fantu na celi njihovi gimnaziji.
maja (ratova punca):

........................................................................................................

nextam ko se bo nabralo nekaj nextov!
aja pa hvala ker berete☺
27. julij 2012
next
27. julij 2012
u72369
u72369
next
27. julij 2012
next
27. julij 2012
next
27. julij 2012
next
27. julij 2012
next
27. julij 2012
u101483
u101483
še nekaj časa smo se pogovarjali nato pa smo si izmejali še telefonske števike.ko mi je dal nejc telefonsko sem si ga shranila kot nejc♥ a seveda on tega ni vedel.nekaj časa smo še ovorili nato pa poslovili. ko sem prišla dool sem se uleglena posteljo vzela slušalke od telefonain začela poslušati glasbo in zraven sem pela vmes pa mi je očitno zvonil telefon in jaz tega sploh nisem opazila pa še oglasila sem se po nekaj časa petja pa je spregovoril nejc ''amm živjo tukaj nejs, tisti ki mo se srečali v parku-no zelo lepo poješ''skoraj me je kap izklučila sem glasbo in bila sem tihonato pa je po dolgi minuti tišin spet spregovoril.''amm mislil sem če bi se lako kdaj dobila seveda sama pa bi šle na kakšen sprehot, sladoled ali pa večerjo?'' srce mi je začelo razbijati od sreče ''ammm žijo...-ja lahko-če ti ni odvč!'' moj glas je bil tresoč in hripov ''seveda mi ni odveč-ali je kaj narobe?'' me e šeenkrat oovoril ''ammm...-ammm ne ne samo malo sem zaspana in...in preenečena no zdajpa morem iti sevidiva posliči še kdaj!'' som koma odgovorila. ''aha- no okej bom čau'' in jaz sem hitro prekinila. no v resnici nisem bila zaspana ampak on tega no upam da mi je verjel. hitro sem se usedla za računalnik in odšla na fb te videla da imam 2. prošni za prijatelstvo, 1.sporočilo in 5. obvestil nato sem najprej pogledala prošnji, bla sta nejc in žan oba sem potrdila. potem sem šla pogledati sporočil bilo je od nejca in pisalo je;''amm...živjo, no želim ti povedati da si mi zelo všeč...in upam da se bov še kaj videla...te pokličem, nejc!'' omoj bog, malo je mankalo pa bi tako zakričala da bi slišali še na drugem koncu sveta.nato sem mu hitro odpisala;''o hej...ares, no tudi ti si meni všeč...vesela bom tvojega klica, čau'' v tem času ko sem brala+pisala sporočilo sem dobila 287 obvestil in vsa so bila odnejca...vsakega sem pozorno pogledala in občasno sem moral komentirati kakšno mojo fotko al pa objavo na mojemzidu...nato pa sem na zid si napisaa;''danes v parku je bilo naj jače z @nejc @žan @staša @simona @nina @anja'' (tako sm jih vznačla) nato pa sem objavila a svoj prof že je objava dobila 75 lajkovinkar nekaj komentarjov, vsak komentar sem pozorno prebala in nan poskušala odgovoriti/pokomentirati in ipd. ...

nextam ko bo 5 nextov
03. avgust 2012
u101483
u101483
slike bom naložila naslednič aja pa druino am bom naslednič še upisala
03. avgust 2012
next
03. avgust 2012
next
03. avgust 2012
next
03. avgust 2012
next nujno
04. avgust 2012
neeeeeeeeexxxxxxxxttttttttt
04. avgust 2012
u101483
u101483
............................................................................................................

najprej moja ružina!
kot sem že omenila imam brata aljaža, ki je pred mesecom dopolnil 18 let. imam tudi dve pol setri po očetovi strani, onidve sta stari 12 ampak zgledata veliko več.n ja starša sta žal ločena od takrat naprej ko sem jaz dopolnila 1leto in pol, mama še ni prebolela očetove prevare a ločitev je počasi prebolela, seveda pa je ona zahtevala ločitev. oba starša imam rada, očetovo drugo ženo pa nimam ravno rada in z aljažom se jo ka malo izogibava saj veva da je tako bolje.mama že ima fanta in k sreči eželi imeti več otrok saj meni da sva z aljažom že prevelika in ona prestara.no očetovi drugi ženi je ime marjetka, hčerkama pa klara in pa lara. najraje v celi družibi imam brata, saj mi je poleg brata udi zelo dober prijatelj in sveovalec rada imam tudi mamo, babico po mamini strani ter dedka,očeta pa tako nisem ga ravno oboževala kot brata, mamo, babico in dedka a sem ga seeno imela rada. mamin fant pa je nekaj posebnega...a ga imam rada kot drugega očeta...
jaz in aljaž živiva pri mami in res zelo malo gdaj grema k očetu na počitnice, saj nočeva imeti težav z marjetko in pa puncama. mama ima navadno hišo res je malo razkošneša in zlo dobro opramljena od znotraj a zunaj je navadna, saj veste kako so mame ''zunanji igled nese biti tako razkošen zaradi tatov'' to karnaprej ponavlja. in očetova hiša...to je prav posebna hiša velika razkošna ampak še posebej od zunaj, seveda ima hiša sob toliko da se lahko e zgubiš, in zunaj ima bazen, savno pa še v solariju sanja metka.
...če vas kaj o moji družini še zani ma pa vprašajte! rade volje bom odgovorila
na fb-ju sem ostala še nekaj kratkih minut nato pa sem se odločila da bom aljažu prioročala da greva v šoping . stekla sem v njegovo sobo in nikoli mi ni treba potrkati saj dovoli samo meni vstop v sobo brez vprašanja.''hej, aljaž, si dobro spal''sem se mu namuznila. ''živjo, zelo sem te vesel-ja zelo dobro sem spal in kje si bila zjutraj nikjer te ni bilo in kuharica je rekla da si šla ven?!'' mi je odgovoril, ''hmm...šla sem ven z frendicami in srečale smo v parku zelo lepa fanta no eden je bil še posebej všeč.''sem mu malo v zadregi odgovorila.''o...da se ni moj ljuba sestrica zaljubila.aja mislil sem da če bi šla z mano v šoping po kakšen nov kos oblačila,''mi je prijazno odvrnil.''no nevem ali je ravno ljubezen a zdi se mi da je nekaj takšnega...z veseljem- veš tudi jaz sem te mislila prositi za šoping...preubleči se in nato pridi v mojo sobo potem pa bova šla.'' nasmehnil se je in me prijazno pogledal ter pokimal in me pospremil do moje sobe.hitro sem mu dala poljub na lica in odhitela v sobo ter iz omare potegnila obleko, ki sem jo kupila nekaj dni nazaj. popravila sem si še make-up ter malo počesala lase, vzela sem eno izmed torbic ter notri dala gloss, denarnio, papirnate robčke in telefon. nato pa je v mojo sobo prišel še aljaž in mi razmršil laseter me nedolžno pogledal. jaz pa sem mu popravila frizuro ter ga radovedno pogledala.vedel je da imam zan nkaj vprašanj...
04. avgust 2012
neeeeeextttttt
04. avgust 2012
next
04. avgust 2012
u101483
u101483
moja družina:
mama:

oče in marjetka:

babica in dedek:

pol sestri: 1.klara 2.lara: