Forum
Moja prijateljica piše zgodbico ampak ni prijavlena na igre123 zato jo bom objavla jas
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Moje ime je Amanda prijatelji me kličejo Amy stara sem 17let in imam fanta Jaya in bff Katy....

jas Amy

Katy

Jay

Koncno si mislim in vstanem iz postelje, stecem v dnevno sobo si priklopim wifi in odidem do racunalnika ... Zakaj se zmeraj tako pocasi priziga ? Koncno se prizge in se preden se zavedam sem na youtube, kajti danes je za nas belieberje zelo pomemben dan ... KONCNO je izsel HEARTBREAKER... Zacnem si predvajati komad ... Takoj si ga povlecem na telefon in ga zacnem poslusati ... Pripravim se za v solo in odidem na avtobusno postajo... Tam me ze caka Katy(njeno pravo ime je katja) ko pridem do nje se objameva ... Sediva na busu in se pogovarjava...ko prispeva do zelezniske postaje me Katy vprasa katero musko tako zavzeto poslusam in jaz ji predvajam heartbreaker.ja ... Tudi njej je vsec vendar ona ima raje One Direction ... Koncno prispeva pred solo... Se malo pa bova zakljucili si mislim, ceprav se je solsko leto sele zacelo. Pouk mine brez tezav jaz pa komaj cakam, da pridem domov... Ko pridem domov zacnem pakirati torbe kajti cez dva dni greva z Katy v Los Angeles... Spakiram oblacila in se odpravim spat ... Ker grem v sredo v Los Angeles se torek odlocim preziveti z Jay-om ... Najprej greva na kavo in nato v Mc'Donald jesti ... Nato se greva sprehajati po Ljubljani. Kmalu je ura 15.00 zato me pospremi na zeleznisko postajo in z mano pocaka na moj vlak. Poljubiva se in nato se za nekaj dni poslovim od njega ... Ko prispem domov do konca spakiram torbo in se odpravim spat kajti ob 3.00 naju z Katy caka odhod v Los Angeles.

računalnik

pakiranje

jas in Jay

čakanje na vlak

Los Angeles

------------------------------------------------------------------------------------------------------
za nadaljevanje rabm 5nextov ))
------------------------------------------------------------------------------------------------------
31. oktober 2013
u28319
u28319
Neext:3
31. oktober 2013
Pa oglasujte prosm
31. oktober 2013
next !!!
31. oktober 2013
neext
31. oktober 2013
u113305
u113305
N
31. oktober 2013
u112645
u112645
next
31. oktober 2013
u108558
u108558
nextt
31. oktober 2013
Zbudim se vsa panicna, kajti sanjala sem, da sva z Katy zamudili letalo, vendar opazim, da je ura sele polnoc. Katy bo prisla cez pol ure, zato se odlocim nastimati... Moja mami naju odpelje do letalisca kjer se poslovimo in takrat se zacne... Najprej z Katy oddava prtlago nato pa se odpraviva do varnostnih pregledov, kjer odideva mimo brez zapletou... Se preden se zavedava sediva na letalu in cakava na vzlet...

Takrat zaspim... Ko pristanemo me Katy zbudi ... Ko prideva iz letala zakorakava v soncen Los Angeles...

Odideva po prtljago in pocakava na taksi, ki naju bo peljal do vile(ta caroben mesec bova preziveli v vili od Katyinega strica).

Razmislam o tem kaksen odziv so naredili ucitelji po tem ko so zvedeli vendar so dovolili,ker sva obedvi zgledni ucenki... Ko prispeva do vile skoraj omedlim, kajti vila je fantasticna... Ko je Katy rekla, da ima 10 spalnic in 20 kopalnic ji nisem vrjela, vendar ni lagala... Vila je diho jemajoca ...

Ko vstopiva najprej stopiva v velikansko predsobo, na desni je dnevna soba levo kuhinja naravbost pa vhod na teraso do bazena ... Vila je pri morju in takoj ko vstopiva steceva po stopnicah do spalnic...jaz si izberem ogromno spalnico z pogledom na morje...

https://shrani.si/f/2s/QB/417gRnmN/145017063059186033031216.jpg
AMY SOBA

KATY SOBA

Ko se nastaliva si pripraviva pozni zajterk nato pa si obleceva kopalke in se odpraviva na plazo, ceprav imava bazen...

zajtrk

https://shrani.si/f/2S/W7/2T5cD5ic/100127263060658032884016.jpg
<33

---------------------------------
rabm 7nextov
----------------------------------
frendico zanima kašna se vam zdi zgodbica tko da povejte še svoje mnenje prosm
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
31. oktober 2013
next<33 ful dobra zgodba res
31. oktober 2013
u112645
u112645
next + cool je <3
31. oktober 2013
u28319
u28319
Next
31. oktober 2013
u112645
u112645
http://www.igre123.com/forum/tema/your-perfect-life/63520/1 se kdo prijavi??? sorry ker smetim :/
31. oktober 2013
u143259
u143259
next
31. oktober 2013
res prosim OGLAŠUJTEE
-------------------------------
rabim še 3nexte
31. oktober 2013
u110606
u110606
next
01. november 2013
I love it
Next
01. november 2013
še en next rabmo
01. november 2013
neeeeeext
01. november 2013
Ko prideva do plaze se greva kopati... Voda je topla midve pa uzivava... Kar naenkrat pa se okoli naju pojavijo fantje in dekleta iz bliznje srednje sole, zato se odlociva zapustiti plazo in oditi v bazen v vili...

Ko se odpravljava dobiva obcutek, da naju opazujejo vendar se nemeniva za njih ... Ko prideva v vilo naju tam pricakuje Maria, hisna pomocnica Katyjinega strica in Jose,osebni sofer, in nama povesta, da sta nama na voljo 24 ur na dan

maria

jose

... Maria naju prasa, ce bi kaj pojedli vendar ji poveva, da nisva lacni... Ravno ko se hoceva napotiti proti bazenu naju poklice Jose in nama pove, da ce rabiva fb ali podobno je wifi prizgan, pove pa nama, da wifi vlece do plaze, da pa bama se geslo...
Zahvaliva se mu, vzameva prenosnika in telefona in se odpraviva na plazo.

Preden odideva pa vzameva se cigarete in vodko.

Ko prispeva na plazo so tam se vednjo srednjesolci vendar se nemeniva za njih... Sediva 10m stran od morja in brskava po facebooku ko naenkrat zasledim, da bo imel Justin koncert v Los Angelesu ta mesec...

Ko to preber pokazem Katy katera se takoj strinja, da se koncerta udeleziva. Pobereva prenosnika, cigarete in steklenico vodke in steceva do Joseja in Marie, da ju poprasava o tem.

-------------------------------
za naprej rabm 5nextov
--------------------------------
01. november 2013
u112645
u112645
neext
01. november 2013
neeeeeeeeeeext
01. november 2013
u108558
u108558
nexttt
01. november 2013
u113305
u113305
Next
01. november 2013
neext
01. november 2013
u152357
u152357
neeeeeext
01. november 2013
Jose in Maria se spogledata ko ju povprasujema... Jose pa nama pove, da je od Katy stric rekel naj naredi/kupi vse kar mu receva... Takrat se mi je Jose zasmilil... Rekel nama je, da se bo takoj odpravil po karte za koncert in naju prasal, ce hoceva Meet and Greet ... Seveda, sva se z tem strinjali... Maria se nama je nasmehnila in naju vprasala, kaj bi jedli za kosilo...odlocili sva se za tortilije...

Ko pojeva kosilo se odlociva za sprehod po obali...

Na obali so samo se fantje iz srednje sole, vendar se nemeniva za njih. Jaz si prizgem cigareto in sedem na mivko...

V mivko risem srcke medtem pa sem na telefonu in nato opazim, da me prek vibra klice Jay...

Uglasim se in pogovarjava se o tem kaksno je vreme, kdo ima koga rajsi, kaj naj mu kupim in podobno... Ko koncava klic se napotim nazaj v vilo, kjer Katy gleda The Vampire Diaries..

pridruzim se ji in skupaj pogledava do konca, nato pa prideva do predloga, da odideva na ogled mesta...Pokliceva Joseja, ki naju z veseljem pelje... Seveda greva tudi po nakupih..

Ko koncamo z ogledom mesta se napotimo v vilo, kjer greva z Katy do bazena,kjer opazujeva soncni zahod... Pogovarjava se o tem, kaj bova delali naslednji dan, ko naju Maria povabi k vecerji... Za vecerjo jemo pecenega piscanca in pomfri...

Po vecerji si z Katy ogledava film nato pa odideva spat.

-----------------------------------------
za nadaljevanje rabm 6nextov
------------------------------------------
01. november 2013
nxt
01. november 2013
u113305
u113305
Next
02. november 2013
NEXT
02. november 2013