Forum
Hi! Ime mi je Kayla in stara sem 17 let. In živim v New Yorku. Imam sestro Karlo (15 let) in Bestie Lily (17 let)
To sem jaz:

Imam fanta po imenu Alex. Pred 8 meseci sva imela spolne odnose. Ker je kondom počil in sma nažalost to prepozno ugotovila sem zanosila. Trdila sem da nujno moram splaviti, vendar se Alex z tem ni strinjal in je rekel, da je z menoj nameraval biti do konca življenja (poroka, otroci..).
Zdaj sem v 8. mesecu nosečnosti. Spola še ne vem. Starša sta se z tem strinjala vendar sta zelo dolgo premišljevala. Za vsak slučaj sem vprašala mojo ginekologinjo, če sem že dovolj stara za otroka in ona mi je rekla, da vidi da sem zelo zrela oseba in je rekla da lahko.
Alex:

moj trebuh:

No pa začnimo:
16. marec 2014
Zbudila sem se. Pogledala sem na uro. Ura je bila 10.00 Obrnila sem se, da bi objela Alexa vendar Alexa ni bilo zraven mene. Malo sem še poležavala nato sem zaslišala korake po stopnicah. Koraki so se bližali spalnici. Slišala sem samo trkanje. Nato se je kljuka premaknila in vrata so se počasi odprla. Zagledala sem Alexov nasmeh in njegovo nago telo ter zajtrk v roki. Prišel je do mene in me je poljubil. Potem mi je z nasmehom v roke potisnil pladenj. >> to je tvoj zajtrk<< mi je rekel in se še dalje smejal.

Zajtrk:

Nasmehnila sem se mu in nato je zazvonil moj mobitel. Javila sem se bila je Karla
K=karla
j=jaz

j: halo?
k: hej
j: hej
k: kak si kaj nosečnica
j: zakon!
k: in, kaj delaš?
j: jem zajtrk, ki mi ga je Alex pripravil
k: aaa lepo
j: wem
k: in kak je otrok?
j: Vredu
k: kaj otrok dela?
j: Močno brca
k: haha! Že imaš izbrano ime?
j: ja, če bo fant bo Luka, če bo punca bo Isabela ali Estela al pa Stela (nwm še)
k: uu lepo- kaj so ti zvoki?
j: nočeš vedet
k: hočem vedet
j: Alex in njegovo poljubljanje z mojim trebuhom (otrokom)
k: ja pa iii cute to je dober ata
j: jaaaaaa zeloo
k: ej dijo jaz grem
j: ok se slišima by
k: ja by by
16. marec 2014
Karla:

Lily:

16. marec 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg