Forum
No, u tej "temi" bom pisala svoje občutke, svoja doživetja ipd..
Učasih bo kar čustveno, ampak useeno upam, da bom imela nekaj bralcev, če ne, pa spoštujem od usakega mnenje..

Hvala tistim, ki bodo bral in me hkrati prenašal

Uživejte, rada vas imam <3333
23. junij 2013
Živjo!

Nevem, ali naj se veselim konca šole, ali ne? Pred mano je še en dan, ampak ne vem, če si želim konca.. Nad kom bom potem govorila, da ga ne prenesem? S kom se bom smejala cele ure? Koga bom naskrivaj opazovala? in komu bom težila, naj že enkrat prinese denar.. Težko se je odločiti, Najraje bi imela cele dneve šolo, takšen pouk, kot smo ga imeli ta teden. Gledaš film, greš na bazen, pečeš,.. Super dnevi so bili.

Ampak pred mano je samo še en dan- zadnji dan.Dobili bomo spričevala, imeli prireditev in se poslavljali od sošolke, ki se bo preselila v Švico. Ampak tako kot letošnji devetarji se bomo tudi mi nekoč poslovili in naše poti se bodo razcepile. Ampak to bo šele drugo leto, sedaj imamo le počitnice in se septembra spet združimo.

RADA VAS IMAM!!
23. junij 2013
Ju3 je konec oratorija? Ju3? Že?

Nemorem verjet, komaj se je začel, komaj sem zagledala spet enega lušnega človeka in je vsega tega že kar konec? Saj vem, da mu nisem všeč, jaz nikomur nisem všeč, to je že dokazano.. Vedno si dovolim, da mi nekdo postane všeč in vedno se na koncu kesam, ker ljudi težko pozabim, pa čeprav bi jih mogla.. Nemorem, to sem pač jaz, pomagaj mi če moreš, jaz si ne morem..

Kjerkoli, ampak res, kjerkoli sem, je nekdo, kateri mi rata všeč, vendar nikoli ni nič iz tega. Z vsemi se lahko družim, z vsemi se lahko pogovarjam, samo s tistim, ki mi je všeč, postanem čisto lesena in nevem kaj naj naredim. Še nasmehniti se pozabim, kar pa jaz vedno delam..

Kaj morem, življenje je pač tako, da bom vedno osamljena. Še pravih prijateljev nimam. Imam samo ljudi s katerimi se vedno družim, vendar ne čutim, da bi jim lahko zaupala vse. Nevem kako nekaterim ljudem to uspe, vendar meni ne. Žal :/

Mogoče se me ljudje že kar malo bojijo, vedno se smejim, nekaj govorim in lahko že rečemo, da sem na trenutke hiperaktivna. Mogoče s tem že strašim ljudi. Mogoče sem obsojena na to. Kdo ve? Jaz vem, da ne
29. junij 2013
kok je fajn, ko noben ne bere ://
29. junij 2013
u136847
u136847
next
14. november 2013
u29286
u29286
next
20. november 2013
hejla <33
nevem če veste, ampak danes mam rojstni dan... faking 15 sm stara... to je full čudaško.. nikol si nism želela odrastt in zdej sm že 15. skratka.. sej je po svoje tut ful lepo ko se ljudje spomnejo nate, pa čeprou jih fejs opomne..
ampak neki moram prznat.. ne spomnem se da bi kdajkoli pa ne sam za moj, ampak tut za od kerga druzga rojstni dan, sošolci hotli najprej čestitat in šele nato dobit bonbone.. resno, brez zejbancije.. usi so mi najprej čestital.. tko da sem dobila voščilo od moje simpatije <333 in fora je u tem, da so mi usi čestital: "Use najboljše" on mi je pa čestitou na dougo in široko z leti in željami.. dejansko sm umirala od smeha... ampak je blo kjut..
in pol še fora? oba sva bla najavlena slovenščino in ko učitlca gleda po redovalici in itak najprej mene zagleda in lih da me bo poklicala naj pridem k njej sm tko takoj z rooko pokazala na mojo simpatijo in rekla: on je tut napovedan, on pa takoj naprej na enga sošolca in smo se tko rešil strogega spraševanja in je ubistvu dala samo dva praktična uprašanja kar je pomenilo da smo usi dobil odlično.. in ja ko se midva tko reživa se on hitr obrne naprej in učitlca: "Nina, kaj se tako smeješ?" in pol me še tko sumljivo gleda... ma kaj ne bi mogla pustit naj pr mer k pol je še bol skeptično gledala naj.. pa kaj naj ji nardim da bo vesela.. pač sej se nisva na glas smejala sam pogledala sva se pa po tiho nasmejala...
ja.. zdej pa čakam če bi bo/če bi bo, vošču še po sms-ju čeprou dvomm..
28. maj 2014
pač sm deveti razred in sam že končala s poukom sam mam en spis.. prosim mnenja kakšen se vam zdi..

KAMOR GREŠ, VSE POTI JE TREBA NA NOVO ZAČETI

Ta verz najdemo v pesmi z naslovom Pesem o zvezdah, ki je še ena velika umetnina našega pesnika Toneta Pavčka.
Rodil se je leta 1928, umrl pa leta 2011. v teeh letih njegovega življenja je ustvaril precej znanih pesmi z vsem znanimi citati, kot je naprimer tudi citat iz Pesmi o zvezdah. Napisal je tudi zbirke Besede za sladkosnede, Majnice in S črko čez Krko. Najbrž pa ni izjeme, ki v otroštvu ni prebrala vsem znane slikanice Jurij Muri v Afriki.
Delček iz Pesmi o zvezdah: "kamor že greš, vse poti je treba na novo začeti," nam govori o poteh, o tem kako na novo začenjamo poti, pa naj bodo to poti prijateljstva, ljubezni ali pa nečesa čisto tretjega.
Nikoli ne moremo vedeti, kaj nas čaka ob poti, kdaj bo pot zavila in bomo srečali prijatelja. Pa vendar še vedno hodimo po tej poti naprej in zavijemo, ko tudi pot zavije, včasih celo nezavedno. Pa tudi ne vemo na kaj naj se pripravimo. Lahko se pripravimo na prijatelja, srečamo pa sovražnika, ali pa obratno. Takšna je pot. Pot življenja.
Nova pot je lahko tudi nova šola ali služba. Pripravimo se na nove sošolce, ase vseeno sprašujemo, ali bom ponižan kot pri prejšnih ali se mi bo tukaj godilo bolje? Odgovora ne vemo in tako lahko upamo le na najbolše.
Svoje občutke, vprašanja in odkritja lahko zapišemo v pesmi, kot je to storil Tone Pavček. Zato takšne pesmi, kot je Pesem o zvezdah, imenujemo miselna ali refleksivna. V njej je Pavček razmišljal o ljudeh, našem sobivanju in medsebojnih odnosih.
Mislim da hoče s pesmijo sporočiti prav to, kako smo posebni in unikatni, podobni smo zvezdam, pa ne zvezdam iz Hollywooda, temveč pravim zvezdam, tistim, ki jih opazujemo na jasnem nočnem nebu. Vendar se naše lepote in unikatnosti ne zavedamo najbolje, saj lahko drug drugega močno ranimo, pa ne s predmeti, temveč z besedami, ki včasih bolijo mnogo, mnogo bolj.
Pesem ima veliko pomenv, le odkriti jih moramo. Strinjam se s tem, kar je napisal Pavček: "vsak človek je zase svet, čuden, svetal in lep-kot zvezda na nebu." In tega bi se ljudje morali zavedati. Spoštovati bi morali vse okoli. VSe ljudi, živali in stvari, ki jih srečamo na naši poti življenja.

xoxo
17. junij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg