Forum
Hej hoj. Pisala bom novo zgodbico. Drugače pa si lahko preberete tud se eno k jo pisem naslov je: 4-peresna deteljica in 1d love!
********************************************************************************************************************************
Oj. Sem Nicole. Za prijatelje kar Nikki. Stara sem 16 let čez 1 mesec bom 17. Imam krasna starša ki mi res kupita vse kar si želim... Imam tudi dve sestrici Izzy (Isabelle) in Annie (Annabelle) sta dvojčici. Imam simpatijoo po imenu Harry. Ampak on ima oči le za eno in to mojo največjo sovražnico Christino, ki pa zna le greniti življenja drugim. Imam tudi najboljšo prijateljico Kimberley. Za prijatelje Kim

Nicole (jaz):

[img]https://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS7f79_X_u4mU_JQzf_QHakU1cHLRci7RL53lBtzzkN7dxKZ_k_kw[/img]

Kim:

[img]https://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSCENhhi6LE4-MxWorRaZXpzN2Y4yjmOmDQFK2e11abt3m_gPbcyg[/img]

Annie in Izzy (stari sta 5 mesecev):

[img]https://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRCgYt6vhp78M7B6egboJ6x89TiKk7CGcZNRMIRT1J0oaxyprZ8[/img]

Christina:

[img]https://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQCjdwywahaMu7ooMhjsa1Fo9fytl1Ct6J3uTjsJgJt_mJz4FeKRg[/img]

(hehe ravno sem jo ujela slikati ko je kričala ker ni najdla svoje jaknee)
Maamica:

https://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS8HDKo8hfjnKWFm6E5KwkEuypMn_u4IGTqsLo43WgHwpeRc3rjsA

Oči:

https://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSnah45TPFyC_D_J3uhnfe6k3_aGAmw9rMGRH8GQqudu58AHQ9g

1 PART
''Nikki! ZBUDI SE! Hitro!!!'' UTIHNI! SEM V MISLIH KRIČALA! Potem sem se res zbudila,umila in šla v šolo. Tam me je že čakala Kimberley. In me gledala z tistimi žalostnimi očkami.''Kaj je???'' sem jo zaskrbljeno vprašala. ''Cristina je včeraj napisala svoj facebook status: Kimberley Jackson smo kaj zaljubljeni?? Jaz že vem u kogaa.'' Želela sem si da bi Cristina prišla zdajle do mene da me še bolj razkuri potem pa bi jo mahnila po obrazu! ''Kimmy ne sekiraj se neumna je!!'' ''Hja ko bi bilo le samo to! Potem so vsi Cristino začeli spraševati v koga sem ona pa je izdala! Na srečo ne vsem ampak je povedala usem katerim nebi blo trebaa!'' Rekla sem samo da bova šle po šoli skupaj domov in po končani domačii še v slaščičarno. Bili sva zeelo veseli dokler ni Cristina vsega pokvarila!!!!!! C-Cristina K-Kim N-jazz
C: Kam pa kam punci??
N: Domov zdaj naju pa pusti!
C: V šolskem pravlilniku piše da gresta dve lahko skupaj domov le če starši to potrdijo!
K: Cristina! Veš da to pravilo kar naprej kršimo nikoli ga še nismo upoštevali!!!!!!!!!!!!!!!
C: He-He pa sta misliili da vaju bom kar pustila?? UČITELJICA!!!!!
Učitlca: Kaj je Cristina?
C: Tili dve kmetici bi kar odšle skupaj domov starši pa niso nič poklicali.!
U: Oh, Cristina kaj bi jaz brez tebe? Tako torej ha? KIMBERLEY LIFOOT in NICOLE HURT! Samo tri besede ŠOLSKI PRIPOR TAKOJ!!!!!!!!
C: In kaj bi mi brez take zgledne učiteljice? (tist zlobni smeh)!!!!!!!
Jezni in polni maščevanja sva korakali proti kabinetu za pripor. Tam pa sva videli..... NEXT? Upam da vm bo ureedu
13. november 2012
next
14. november 2012
next
14. november 2012
u108932
u108932
neeeext
14. november 2012
u108932
u108932
next nujno
15. november 2012
Oukaj
________________________________________________________________________________
se od harryja slika:

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTYZ58AKG6bSwlSrdPiPQO_tV1_DtFjiN-pOgmC_uJTSH6I_hu1

****************************************************************************************************************
.... Harryja! OMG okej obnašaj se normalno,obnašaj se normalno.! H-Harry J-Jstt K-Kimmy
H: Kaj pa vidve tle?
J: Amm nč.. Khm... Cri....stina...Amm....hmm...
H: Aja jst pa samo zlagam škatle.
K: Mmmm...
Kim je bila večino časa tiho. Kot da bi bila nema. Jaz pa sem samo strmela v Harryja. OJOJ! Moj 3 urni pripor je potekel. Šla sem iz kabineta. Kim je brez besed odšla domov jaz pa tudi. Zjutraj sem jo hotela vprašati kaj je potem pa spet ta Cristina!
C: Haha in kva je že spet zdeej?
J: Nič samo z Kim se hočem pogovoriti! Daj mi mir!
C: Res si neumna da še nisi dojela...
J: KAJ?
C: Kim je zaljubljeena!
J: Vem ja...
C: V HARRYJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
J: Kaj?! Ne to pa že ni res nikoli se nebi zaljubila v fanta ki je všeč meni!
C: Oh, pa se očitno je.
J: Ne ni, lažnivka!!!
C: Kakor se ti zdi. MENI JE TKOALTKO USEJEN!! Čaučii.
Nisem verjela... Šla sem do Kim. :
J: Kim kaj je narobe?
K: Ničč...
J: Vedeš se čudno! KAJ JE NAROBE!!!!!?
K: Pa nič no!
J: Kim, je res da ti je všeč Harry?
TIŠINA....
K: Od koga si to slišala?
J: Cristine! Sem vdela da lažee!
K: Pravzaprav... Amm..
J: Kim kaj mi hočš povedat?
K: Ja sem!
J: Kako...Kaj! Pa saj ti sploh ni bil všeč.
K: Ja ljudje se spreminjajo.
J: In ti mi tega ne poveš!!!??? Pa midve naj bi bile Best Friends in naj bi si USE ampak USE povedale!
K: .......
J: Okej če hočš pa tko pa nej bo tko.!

Bila sem žalostna in šokirana! Šla sem v wc in začela jokati. Na srečo me ni noben slišal. (NA ŠOLSKEM DVORIŠČU POGOVOR MED KIM IN CRISTINO):
K: KAKO SI JI LAHKO POVEDALA!?
C: Nekaj naj ti bo jasno! Mogoče je res nesramno da sem povedala ampak si ti še bolj nesramna ker nisi tega zaupala še Nicole!
K: Naslednjič se brigaj zase!
C: Kimmy... Pa saj midve bi bile lahko prijateljice..

Še vedno sem tičala na stranišču. Razmišljala sem zakaj mi tega ni prej povedala! Nevem no... Spodobilo bi se že! Ampak ni kaj moram biti njena prijateljica ker je nočem kar zgubiti! Šla sem na dvorišče, da bi se opravičila Kimberley in sem VIDELA..... Nexšt? Je sploh ok zgodbicaa?
15. november 2012
u108932
u108932
next
ful je dobra zgodbica
15. november 2012
next
16. november 2012
Hej!
Ja nism lih ful naudušena nad številom bralcoou ampak se zahvaljujem usem ki jo boste ali pa jo že berete. Da veste da dam use od sebe da spravm cim bools iz sebe in to vložim v next... Kdaj napism bol slabga,kdaj še dobrga,kdaj sem pa res vživeta in napišem res ok next. Upam pa da kera od vs usaj maal oglašuje ker si res zelim da bi mela 'popularno' zgodbico z veliko bralci... Hvala.
****************************************************************************************************************...Cristino in Kim kako se skupaj zabavata. ''KAJ?????????'' Bila sem začudena in žalostna. ''Jaz sem se ji pa ravno hotela opraviciti....'' Po glavi so mi šle čudne misli... Je Kim zdaj Naj Prijateljica z Cristino ali se samo pogovarjata. Čez čas sem ugotovila da se ne samo pogovarjata. Nerada priznam a mi res delujeta kot zelo dobri prijateljici. Tako je prišlo... Jaz že spet zguba brez prijateljev. Kim pa si je očitno našla novo BF Cristino. Iz glave sem si izbijala ime Kimberley..... A ni šlo. Bila sem šokirana. Iz jeze sem šla na Kimmin fb ker sem vedela geslo. Šla sem gor in videlaa pogovor med Cristino in Kim
C: Hej Kimmy!
AAAAAAAAAAAAAAAAAAA Kimmy ji rečem samo jaz!!!!!
Kj Cristi!!
GROZA! Cristi?? Na bruhanje mi gre!!!!! Grrrrr.
C: Kako si?
K: Okeej. Ti?
C: Dobrr.
k: Criss upam da ves kva nesmes izdaat.
C: Seveeda. Nikol nebom izdala! Sej to najboljse prijatlce delajo ne?
K: Mhhm... Hehe.
C: No lepo se mej jst morm it nalogo delaat.
K: OKEJ.

In????? Kaj Cristina nej NEBI smela izdat? JOOJ! Zakva ni še tega napisala! Bila sem jezna ker Cristina ni napisala kaj je ta skrivna stvarrrrrr!? Okej ostani mirna.... Še malo sem brskala po pogovorih in zagledala pogovor med Kimmy in Harryjom!!!!!!!!!! Kako se je sploh lahko pogovarjala z njim! H-Harry K-Kim
H: Ojj.
K: Mer mi dej!
H: Oproosti Kiim.!
K: Harry obljubiu si da bos povedal da sva skupaj.!!!!!!!!!!
H: Vem samo... Sej ves Nicole k je vame in too....
K: A zdej se gremo pa tko??
H: Kim...
K: Ja sej stekam... ADIJO!
Rahlo mi je bilo žal da sem šla gledat pogovore... Ravnokar je na dan prišlo kup novih pretesljivih stvari... Harry in Kim sta skupaj?! Cristina in Kim!!!!!!??????? Use je pomešano in čudno... Naslednji dan sem šla na postajo za bus ker se mi ni dalo teči v šolo. Na busni sem ponavljala moj spis za seminarsko nalogo. Na bus sem čakala kar dosti časa... No sem imela vsaj dovolj časa za ponavljanje. OJOJ! Kmalu sta na postajo prišli tudi Kim in Cristina. Skupaj sta se smejali in zabavali. Malce sem bila žalostna. Končno je prišel avtobus. Vsi smo vstopali v bus. Hitro sem tekla noter in istočasno je pritekla tudi Kimmy. Spogledali sva se. Ona me je pogledaala tako nerazločno. Nisem vedela ali sovražno,prijateljsko ali žalostno mogoče pa nekaj vmes. Tudi jaz sem jo pogledala na podoben način. Potem jo je Cristina takoj povlekla nazaj. Vsedli sta se na mesto kjer sva bili vedno jaz in Kimmy. Po pouku sem šla domov... Po nekaj urah sem se spomnila, da imava jaz in Kim eno nalogo za oceno ZA SKUPAJ NAREDIT! Cristina jo ima pa z eno Chaterine. Ampak to smo bile zmenjene preden sva se z kim skregali... In učiteljica nemore več spremenit. Poklicalaa sem jo in ji povedala. Sprva se mi nekajkrat ni oglasila. Potem pa se začuda je. K-Kim J-jstt
K: Kaj?
J: Am Kim vem da nočeš ampak mava za skupi narest še eno nalogo za oceno... En plakat.
K: Ti ga naredi in mi po fb-ju pošlji tekst!
J: Prav!
Vedela sem da ji ni do tega. Zjutraj naslednji dan sem dobila sporočilo od...

Moj mobii:
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS4GzOO6rnS8rSDjnnhZjWFybLy_XpIuve7mnwUrr-F7357G0-MUQ
Avtobus:
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRKT98uH3k76cQUYmcf2icM9Qd78SPeQH1ws9W2KtD84jMV-fx2

Nexšt? Hvala usem bralcom! =D
16. november 2012
next
17. november 2012
next
21. november 2012
next pikii< 3
22. november 2012
Ta next poswecam mojii unícσrn✝вítch
********************************************************************************************************************
...neznane številke. Odprla sem sporočilo in prebrala:
Pridem k tebi da se zmeniva za plakat. Nebi rada da dobim slabo oceno ker je ta zaključna.
Nasmehnila sem se in od spodaj slišala zvonenje. Mami: Nic pejt otpret!!!!!!!!! Tekla sem po stopnicah navzdol in prišla do vrat. Odprla sem jih in videla Kim. ''Pridi!'' Vstopila je in rekla da naša hiša postaja vse večja in večja. ''Haha ne meni se pa zdi da ostaja enako velika.'' Malce se je nasmehnila a je nasmeh dobro skrila. Šli sva v mojo sobo. Najprej je bila nekoliko zadržana potem paa mi je kar sledila. Imeli sva se dobro dokler ni rekla ''Samo ne povej Cristini...'' Nasmeh mi je padel iz obraza. ''Okej.'' sem ji nejeverno odvrnila. Delali sva naprej in ure so šle kot moja psička po travniku. Na koncu me je vprašala če bi bili lahko nazaj prijateljici. Seveda sem rekla da ja. Še nekaj dni zatem sva se dobili in vadili za plakat. Pri tem sva se nasmejali... Na koncu je rekla ''Nikki... Veš kaj? Še vedno mi je bolš s tabo kot Cristino...'' Takoj je dala drugo temo ''...Aam te pridem jutri zujutraj pred tvojo hišo iskat.?'' Prikimala sem in se ji nasmehnila. Naslednji dan sva šli skupaj v šolo. Cristina naju je videla in pobesnela. '' Kim KAJ DELAŠ S TO SRAKO????????????!'' Čudno jo je pogledala in rekla ''Nebi smela?'' Cristina je presenečeno odvrnila ''Nebi.....Smela-----? SEVEDA NEBI SMELA!'' Vse skupaj je postajalo čudno. ''Pejt to nazaj k tej tvoji Katarini... BRIGA ME ZATE!'' Samo postavila se je in rekla ''Hja pač si še vedno zguba kakoršna si bila. Prišel je Harry in z Cristino sta se začela poljubljati.. ''AH!'' Odšla sem. Potem sem Kim začudeno vprašala ''Čakaj! Pa saj naj bi bila vidva s Harryjem skupi!!!!'' ''Ah tega je že konec Crist.... ČAKAJ! Kako pa ti veš da sem bila jaz z Harryjom par?!''.... Next? Rabm najmanj 3 nexte in usaj eno novo bralko. = D
26. november 2012
next
26. november 2012
iiii hvala pikeej< 33
ševedaaa nextt!
26. november 2012
next
02. december 2012
Še enoo nowo bralkoo
04. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike