u50162
u50162
next
10. marec 2012
u50162
u50162
se strinjam z Lara forever
10. marec 2012
u70330
u70330
nexttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
11. marec 2012
next hiter plissssssss
pa mi prosim napišeš, ko boš nextala ??? plisssssss !!!
14. marec 2012
Nisem mogla dihati.Ne bit panična ne bit panična.Če jo ugrabijo bodo rekli,da sem jaz kriva ker tega nisem povedala.Pomiri se Daisy.Ne
14. marec 2012
next plisssssssss
14. marec 2012
next!
14. marec 2012
oops neki prekinja
*******************************************************************************************************************
Pomiri se Daisy. Ne paničari. Globok vzdih in izdih. Sha me je pogledala."A rojevaš?"
"se ti zdi?""Ne" .Zavila sem z očmi.
****************************************************************************************************************jutri bom. morm se matko piflat da popravm 1.
14. marec 2012
a o.k. ssmo res daj ju3 pol plisss kr je full dobra
15. marec 2012
evo ta next posvečam kr-eni
*******************************************************************************************************************
Potem sem se odpravila domov. Še vedno sem imela zoprn občutek.Zvijalo me je v trebuhu in glas mi je govoril:"Pustila si jo samo...."Kolikor hitro sem prišla domov sem poklicala Sha."Halo?" se je vsa z navdušenim glasom javila."Daisy tle""Aja sem mislila,da kličejo iz Jade's""a lahko prideš k meni?prespat?""Ja seveda". In res čez 5 min se je prikazala.Torej.Delali sva veliko zanimivih reči.Ukradli sva sladkarije,se obmetavali z blazinami in skoraj razbili dragoceno vazo,igrali sva se z Jackie-om.Zjutraj sva se zbudili zaradi močnega in slastnega vonja po palačinkah.Tekmovali sva katera bo prej dol. Pri tem sem seveda jaz padla.
15. marec 2012
tenx
16. marec 2012
pa daj nextiiiiiiiiiiii
16. marec 2012
Pri tem sem seveda jaz padla. Zasmejali sva se. Pojedli sva in odšli na sprehod.Mimo se je pripeljala dolga črna limuzina. Ustavila se je. Ven je stopil moški. "Aha Sha" je rekel. Začudeno sva se spogledali."Poslala si mi svoje slike. In moram priznati,da je urednica Jade's zelo navdušena. Vas smem zapeljati do uredništva?" Še preden sem jo ustavila se je usedla v avto."Kaj pa delaš" sem ji rekla "Ne poznava ga""Daisy sedi in utihni" In prav to sem naredila. Nisem vedela,da bo meni in Sha to povzročilo veliko težavo
21. marec 2012
Neext!!!
23. marec 2012
neeeeeextiiii !!!
20. april 2012
ja nexttttttt
07. januar 2013
Neeext
07. januar 2013
next
16. oktober 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani