Forum
heyy to je moja 1 zgodba in upam da vam bo ušeč. sprejemam pohvale in kaj bi lahko še poprailava samo žalit ne.... no pa začnimo.
*************************************************************************************
Živjo. Ime mi je Daisy. Stara sem 14 let in imam bff Claire. Rada imam živali in tudi plačujem 100 evrov na mesec Peti in Greenpeacu. Sem zelo bogata ampak ostali me nimajo za razvajenko.
************************************************************************************
"Boom Boom" slišim petarde.Sovražim petarde.Bojim se pokov.Letos sem se pripravila in si kupila res dobre slušalke,da lahko poslušam muziko in ne pokanja.Vidim barve na nebu, kot,da milijon biserov pada z neba.Vsak različne barve."Daisy Daisy" me pokliče moja mlajša sestrica."Kaj bi rada"sem odgovorila."Pojdimo ven gledat kako poka". "Sama pojdi"."Saj nikoli ne greš z mano".Nisem ji povedala, da me je strah pokanja.Grizla sem spodnjo ustnico in premišljevala kaj naj rečem.
next??
31. december 2011
pa še slikce:

moja bff

jaz
31. december 2011
moja sestrica

moja mami
31. december 2011

moj oči
31. december 2011
Neeext!!!!!
31. december 2011
next
31. december 2011
nextam za MegaLeah777
"pipipipi" zazvoni budilka.Shit šola.(vem mal čudnu da je kr šola ).Komaj sem se zvlekla iz postelje.Ko sem se pogledala v ogledalo sem videla pošast.Verjetno zato ker včeraj nisem mogla spat!Ohhhhhh.Ne rada pretiravam z dragimi oblekcami in mejkapom.Navlekla sem si kavbojke in pulover ter jakno in obula najkice.
moj "look":

31. december 2011
Odšla sem na postajo ter tam počakala na bus,na katerem je sedela Claire. Vsedla sem se zraven nje. Danes je bila presenetljivo dobre volje."Kako to,da si danes tako dobre volje?" sem jo vprašala.Le nasmehnila se mi je in reka:"Bož že še videla".Slovim po tem, da sem rada ferbčna/radovedna) in nikakor nisem mogla delat normalno pri pouku. Stalno sem pogledovala k Claire in čakala vsaj na namig zakaj je tako vesela.Ampak ga ni bilo.
Next??
31. december 2011
NEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
31. december 2011
Next??

Full dobra zgodba!
31. december 2011
ja fuuul dobra,še enkrat next!
31. december 2011
Neext!!!
31. december 2011
nextam za vse ka berete!!!!
"Drinnnnnnn". Yes konec pouka. Stekla sem ven in iskala Claire. Fakkk kaj sem jzt pozabilaaaaaaaaa. Dans je moj Rojstni dan. Yayyyyyyyyyy.Čakej kaj pa zabava??Joj kaj je z manoooooooooooo.Kaj bom začela pozabljat ko 90 let stara baba.!!!!!Stekla sem domov in tam je bilo presenečenje."Vse najboljše Daisy"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
next?
31. december 2011
neeeeeeeeeeeeeeeext!!!
31. december 2011
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next!!!!!!!!
31. december 2011
Next ( a lahko dam oglas za mojo zgodbo)

Ful super zgodba.....:33
31. december 2011
nimam nč proti oglaševanju
31. december 2011
Tam so bili vsi moji prijatelji,sošolci,družina...wow...res je blo kul.No ja pol smo se zabaval pa plesal.Nič posebnega.Po koncu je Claire prespala pri meni.To še ni bilo use.Imela je še eno presenečenje.Rdeč laptop.Rdeča je moja najlubša barva.Omg ne morm verjet.Prva postaja je FB!!!Itak.Verjetno se vprašate,zakaj si ga nisem kupila če imam toliko denarja.Zato ker je lepše če ti nekdo podari.Potem sva si pripovedovali skrivnosti.
moj laptop:

nasledni del se mal zapleten.
31. december 2011
Neeeext!!!
01. januar 2012
next!!! res cool zgodba
01. januar 2012
Neeeeeext!
01. januar 2012
Zbudim se.Pogledam na uro. 10:00!!!!!!!!!!!!!!!!Ko pa bolj pogledam okrog vdim škatle. Moje omare so prazne. Odšla sem dol. Našla sem mami , ki je pakirala.
M-mami J-jaz
J: Kaj pa je zdej to???????
M: Selimo se
Ok sej nisem imela nič proti selitvi. Samo upala sem, da bo kje blizu Claire.
J: Kam pa?
M: V Ameriko
Srce se mi je zastavilo, ko je rekla Amerika.
J:Kajjjj!!!!!!!!!! Zakaj pa saj imamo vse kar hočemo.
M: Poglej. Mene tukaj ljudje ne marajo. Zato sem se odločila, da grem stran. In usi ostali.
J: Kaj pa jaz? Nikoli me ne vprašaš! Samo nase misliš, da bo tebi lepo. Emily(tako je ime moji sestrici) tudi nič ne prašaš!
M: Ona je še premala, da bi to razumela.
J: Kaj pa Claire?
M: Saj jo boš videla 2 krat na leto.
Bila sem na robu živčnega zloma. Stekla sem v mojo sobo, se oblekla , in stekla ven. Tekla sem do Claire.
3 nexti
01. januar 2012
u33561
u33561
Neextai < 33 ;3
01. januar 2012
hvala bom mal kasnej
01. januar 2012
Neext!!
01. januar 2012
tele zgode so zakon in bi blo fajn če tud njih preberete
http://www.igre123.com/forum/tema/dragi-dnevnik-dear-diary/25682/