Forum
u99504
u99504
KLIC V DALJAVI
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa se je slišalo na hribu dišeča daljava nič ko sem prišla se je slišalo na hribu daljava aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa na pomoč.slišala sem klic v daljavi!čakaj to je odgovor kam so vsi šli in ko sem prišla sem videla da najstrahopetnejša puma napada skupino po imenu puma
in ena od njih je anja.

takojj sem pumi pokazala sveže meso in vedela me je takoj sem pobegnila in puma mi je sledila ravno za nogami ko pa je nisem mogla dati v ogrado sem v ogrado vrgla meso.in puma je skočila.
in imela sem odgovor pume so bile na potovanju v španijo le to zlobno pumo so pozabili.
in puma lahko skoči čes ogrado!potem zvečer so prišli iz potovanja in rekli da bojo naredili streho zaradi ene strahopetne pume.in kje so bili vsi prebivalci mests sini?na morju...
08. november 2012
u106991
u106991
Cool! Neeextt!!
08. november 2012
next x7! (sedem nextov od mene)
08. november 2012
kull next
08. november 2012
u99504
u99504
nextam
hej,hej kaj dobrega dogaja popoldne?me je poklicala moja bff anja.mah nič...ne govorit kaj!je preplašeno rekla vem da boš rekla da je gubasto popoldne!ne,ne se spolniš tistega panterja?ja seveda sem pa si me rešila!prava jukaninja si!tnx sem pa doživela pustolovčino.a greve na pico kaj praviš?je zadovolno rekla anja.ja lahko?ok ok takoj pridem.prikinila je pppppppppppiiiiiiiip...ppppppppppiiiiiiiip...ppppppppppppiiiiiiip...

anja:

tako je bolje?ja je bolje.bila sem stara 19let in lahko sem vozila.z anjo sva šli v moj avto:

odpeljai sva se v picarijo.ko sva iztopili so se vsi zagledali v naju videli sva oba najna fanta harryja in nialla.
harry od anje:

in liam moj:

ko smo vsi 4 vstopili v picarijo je picarija....
08. november 2012
next
08. november 2012
drgač ta ko si rekla da je liam je niall tko za BTW
aja pa next
08. november 2012
u99504
u99504
upsiii pra imaš pomota je tam zgori je niall
08. november 2012
u106991
u106991
Neeexxtt!!
08. november 2012
next
08. november 2012
u99504
u99504
V PICARIJI
oropana ravno lopova sem videla.eni punci sem vzela torbo in poiskala telefon.klicala sem policijo.in ko sem videla da je imela punčka ulupek od banane sem ga zasukala po tleh.ko je lopov tekel mu je spodrsnilo na ulupku.pred picarijo sem vzela vrv in ga zavezela.
ravno v tistem času so prišli policaji in ena policistka.ti lopov kaznovan si!ko so sneli masko je pod njo bil justin bieber.

gdo si ti so rekli policisti!?jaz sem....jože slak je rekel justin.ne nisi sem rekla policistom
to je tisti pevec justin bieber ki poje kot ena punča.!prav imaš.justina bibera so odpeljali v zapor za 10let.jooooj kakšna polomija je je je.to pa ni dobro!kam bomo šli na pico?čakajte jaz pečem pizzo!spekel sem 4pice za vas 4.ooo a res sta si obliznila ustnice harry in niall.vsak je izbral svojo.
jaz:

anja:

niall:
[img]https://www.jedel.bi/files/thumb/pizza_free_from.jpg/501[/img]
in harry:

seboj smo vzeli vse 4pice.ko smo prišli h meni domol me je nenadoma niall poljubil na ustnice.

in ugotovil da mi je ime maja.prej še ni vedel ker smo se spoznali šele pred 1tednom.
potem smo jedli pice ko anja kar naenkrat omedli...
09. november 2012
u99504
u99504
rabim 3nexte
10. november 2012
next
10. november 2012
u99504
u99504
dva nexta
10. november 2012
next
10. november 2012
next!!!
11. november 2012
u99504
u99504
OK NEXTAM KASNEJE MORAM NAREDITI NALOGO ZA VERUK
11. november 2012
neeext!
https://www.igre123.com/forum/tema/ko-se-sanje-uresnicijo-%28ft.one-direction%29/43659/3 A bi bral kdo? Plisssss! Full bi mi pomel!
Sori za smetenje
11. november 2012
u99504
u99504
ANJA SE PREBUDI
je bila pica zastrupljena?nevem sta skrati rekla fanta.čas je za raziskovanje!amprak harry je planil v jok in šok.kaj je znjo je umrla?...neeeeeeeeeeee!moja sorodna duša.prav harry ustani pri anji midva z nillom geva do picarije.šla sva peš.in ko sva šla je bila picarija zaprta.in pred njo je ležal zmečkan listek,gori je pisalo: HAHAHA DOBRA FINTA S POLICAJI PA TISTIM KI PEČE PICE HAHAHA.JA RES UNI 4SO NASEDLI!HAHAHA ENA PICA JE ZASTRUPLJENA HAHAHA...IN KO SEM VIDELA DA JE LISTEK BIL OTRGAN IN DA JE NOTRI DRUGI DEL SEM KAR SKOZI OKNO PREBRALA:justin ljubim te nikoli neboš šel v zapor in spodaj podpis: selena gomez.takoj sem mislila da je nedolžna a ko me je niall pomeril z polubom

hvala bogu če se nebi umerila.in izvedala sva da je ona povzročitelj strupa poklicala sem pravo policijo in takoj so prišli 3je policisti.

prišli smo do hiše in jo oklenili justin biber je tudi sel v zapor.
...........................................................................
11. november 2012
next!
11. november 2012
next
12. november 2012
next!!!
12. november 2012
u99504
u99504
ANJA SE JE PREBUDILA V BOLNIŠNICI HARRY JE PA JOKAL V VOGALU HIŠE.Z NIALLOM SVA PRIPELJALA anjo v hišo.bila je čisto normalna in vesela harryja in harry nje.poljubila sta se.

soryy morem nehat jutr nextam
12. november 2012
next
25. november 2012
u99504
u99504
ooo kako sem vesel je vzkliknil harry...
25. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg