Forum
Oj!
Ta zgodba je moja prva ki jo pišem. Prosim pa oprostite glede napak.
Upam da boste brali zgodbo
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hej !
Ime mi je Anna ampak me vsi kličejo Ann. Stara sem 14 let. In živim v Sloveniji , s svojo mamo in mlajšim bratcem Jonasom . Jonas je star 10 let. On pa je zelo čuden ker se vsega boji in samo riše. Sem zelo skrivnostna ampak se večkrat jočem ko gledam Jonasa v šoli ko go ga tepejo njegovi sošolci in ga zmerjajo.
Jaz:

Jonas:

Mama:

Moja mama je zelo čudna saj me nikoli noče poslušati in mi kupovala roza krilca ki mi gredo na živce. je pa poslovna in živimo v bogati družini.

ali boste brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. avgust 2013
neext
04. avgust 2013
» Alone at last we cant sin and fight.
And I´ve lost all faith in this blurring light,
(stay right here we can change our plight.
Storming through this despitr what´s right)« mojo budilko na mobitelu ugasnem in na prenosnik dala pesem od bvb saviour. Iz omare vzela par oblačil. In nase dala oblačila,namazala sem se okoli oči in šla risati Andy-a. ko pogledam na kazalec sem opazila da je že sedem.
Oblekla sem se v to:

Grem v Jonasovo sobo in opazila da se joče objela sem ga ko mi reče »bojim se da me bojo pretepli in pol raztrgali mojo sliko ki je tvoj portret ki si se smejala.«pokazal mi je sliko ki jo je narisal jaz pa »zelo lepa slika« a on mi v solzah odgovori »ni tako zelo lepa če tebe ni zraven ampak nočem da se tudi danes jočeš zaradi mene« pokimala sem mu in prijela za svojo šolsko torbo in še njegovo se kislo nasmejala in rekla »veš kaj danes ko se odmor začne pridi pred mojo učilnico in bila bova skupaj če se kaj udarijo jim bom vrnila.« na hitro je vzel torbo iz moje roke in šla sva u šolo. Bila sem z njim dokler ni prišel nek fant ki je začel »kdo je to? Aja to je tista punca ki zelo zabavna in od kje jo poznaš in rišeš?« zdaj mi pa je bilo težko in sem mu rekla »veš kaj? Ti si kreten. Pozna me ker mi je brat in riše me lahko tako da dej mu mera ker drugače se mene pazi!« takrat sem že kričala ko me je kar naenkrat klofutnil in jaz sem ga udarila močneje po obrazu in zraven tega brcnila v mednožje zabolelo ga je ko se je obrnil in rekel »pozabil sem da si hodila k karateju in boksu« Jonas je skakal od veselja, Ampak do mene je prišla učiteljica in vprašala Jonasa »je to res tvoja sestra.«pokimal je z glavo in rekel »ja moja sestra je ki mi je pomagala« učiteljica me je pogledala in rekla »zakaj nisi do zdaj povedala da je tvoj brat« jaz pa »mislila sem da ga bom bolje ščitila če bom bila tiho«
Rekla mi je »zdaj pa u razred«šla sem u razred iz torbe vzela zvezek in mojo beležko v beležko sem risala in iz torbe sem zvlekla sliko od bratca in ga začela risati, na hitro sem dala mp3 v ušesa in risala dokler ni prišla k meni učiteljica in uzela mi je sliko in iz ušes vzela slušalke komi reče »koga pa rišeš otrok božji« jaz pa bol potiho »mojega bratca Jonasa« pogled je in rekla »pol si ti tisto dekle ki je trenirala karate in boks« pokimala sem in ona mi reče »saj veš da moraš k ravnatelju zaradi mp3-ja« pokimala sem in vstala šla skoz vrata in pridem do tajnice in mi reče »usedi se na klop« ko pride ravnatelj in reče »kot slišim si spet med razredom poslušala mp3 in risala. Samo učiteljica te razume zato noče da ti dam kazen ampak to« v roke je dav dve slike. Mojo sliko bratca in še eno sam nevem koga. Ravnatelj pa »po pouku moraš v učiteljičino pisarno« čudno ponavadi pride kazen zdaj pa mi vrnejo sliko. Stekla sem v razred in čakala konec pouka. Končno konec sem bila nasmejana ampak zdaj pa k učiteljici slovenščine v pisarno. Tam pa mi učiteljica začne govoriti »veš Anna, jaz sem imela starejšega brata ki je bil bolan – nevem lih kaj samo jaz nisem bila taka sestra kot ti. Jaz mu nisem pomagala reševati njegovih težav kot ti.« jaz pa »sej jaz mu tudi nisem v pomoč.« ona pa »ti si mu v pomoč sej mu pomagaš« takrat pa mi dvigne oba rokava jakne ko zagleda moje ureznine ki sem se rezala pred 1letom pa pol, dokler nisem začela poslušat bvb. Sam tudi jas se soočam s težavami saj zelo močno pogrešam mojo pokojno babico. Pogrešam jo zato ker me je razumela in lahko sem ji zaupala. Učiteljici sem rekla še »nasvidenje« ona pa mi je odvrnila »nasvidenje« šla sem pred njegov razred saj je imel 1 uro več kot jaz. Risala sem ko pride tisti mulc ki sem ga udarila v mednožje vzel mi je to in rekel »dobiš jo če me premagaš v karateju in boksu« jaz pa »dej no pa saj sem bila najboljši učenec če sem lani imela črni pas.« on pa me hoče udariti ampak se zaščitim in ga udarim. Dal mi je torbo in mi rekel » veš kaj, obračunal bom s tabo na tekmovanju tarateja.« takrat pa zvonec v torbo sem hitro dala zvezek in svinčnik in počakala Jonasa ko je prišel iz razreda me je prijel za roko in šla sva do najne omarice saj si jo deliva. Obula sva se in Jonas me spet prime za roko in reče »greš z mano« pokimala sem in takrat sem vzela torbo in nekam me je peljal ko sva prišla v hišo na drevesu mi je rekel »tukaj preživim svoj prosti čas« pokazala sem mu nedokončano njegovo sliko ko mi reče »to sem jaz sam kako zakon rišeš sej sem skoraj isti kot na sliki.« pokimala sem mu. Ko opazim slike ki so na zidih pogledam jih in vprašam » Jonas kaj a to si ti narisal?« on prikima začela sva risati ko me prime za jakno in reče »rad te imam čeprav ne pokažem« jaz pa »jaz tebe tudi imam rada« takrat pa reče »morava iti domov« prikimala sem in se napotila domov med potjo sem v žepu našla 2 evra in zaustavila sva se na bližnjem sladoledu. Ko sva prišla domov nama je rekla mama »kako je bilo?« jaz »vredu«in Jonas pokima z glavo. Samo Jonas je držav mojo jakno in šla sva gor. Na hodniku me je vprašal »a me boš imela zmeraj rada« jaz pa »Jonas ko bom velika bom imela fanta kot ti dekle in jaz se bom k njemu preselila ampak vedno ko boš rabil pomoč me boš lahko poklical po mobitelu in jaz tebe. Hodila si bova na obiske.« pokimal je ko mu rečem »zdaj se pa grem preobleči v svojo sobo« on pa tudi reče »enako« spustil me je in nahitro sva šla v sobo in se oblekla v to:

Ko kar naenkrat mi po telefonu nekdo nekaj sporoči. Ko sem ga pogledala sem prišla zelo žalostna. Saj je pisalo…
04. avgust 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/in-my-dream../59520/1
Tuki je ena zgodbica ki ji primankuje bralcev in bi bila zelo vesela če bi malo pogledali in prebrali
sori za smetenje
04. avgust 2013
neeeeeext
05. avgust 2013
Saj je pisalo
Oj Anna vem da te že 7 let ni bilo pri meni. Hočem da prideš k meni saj ne more tvoja mama skrbeti zate ker si zelo čustvena in skrivnostna.
Ate

Jaz sem stekla po stopnicah in prišla do mame ko sem ji rekle »kako si mogla« ona me pogleda in ji pokažem sporočilo ona pa »glej sej vem da bi lahko živela pri meni kot do zdaj. samo ne moreš« začela sem se dreti »kako lahko,kako lahko to narediš« prišel je Jonas dol v kuhinjo in vprašal »Ann kaj je narobe« pokazala sem mu sporočilo ko začne se jokat in me objemati. V joku je govoril mami »kako si mogla« mama ga je samo gledala ko mi reče »pojdi pakirati« šla sem ampak ker nisem hotela sem pakirala in ko sem končala je bilo 4 kovčki robe vse ki je bilo mamino sem pustila v omari, šla sem v Jonasovo sobo in mu rekla »ne grem k tastaremu ampak tja na hiško na drevesu« on pa »kaj boš jedla« jaz pa »bom povedala tisti prijazni ženski kaj se je zgodilo in jo bom prosila če bi lahko skrbela zame pa službo si bo poiskla da bom delala na črno.« pokimal mi je in rekel » mi daš za spomin tvojo črno jakno« pokimala sem in si jo slekla in mu dala. Rekla sem mu še » no zdaj grem samo se vidimo v šolo ali v hiški na drevesu.« pokimal mi je in jaz sem šla ko me mama pred vrati vpraša »kam pa kam?« jaz pa »drugam k očetu ne grem« ona pa »zakaj pa?« jaz jo prekinem in rečem »7 let me ni videl in tudi če me hoče me nebo imel.« ona pa »šla boš k njemu pa pika« jaz pa »ne,ne grem pa tudi če ne vem kaj je z vama.« odprla sem vrata ko me prime nekdo za roko vedela sem da ni mama saj me nebi prijela tako nežno ko pogledam pa opazim Jonasa ki me drži za roko s svojimi kovčki in reče »veš kaj tudi če se vsega bojim se bom opogumil in šel s tabo« pogledam ga in mu pokimala pol pa stečeva po cesti. Mama je kričala samo jo nisva poslušala po enem kilometru teka sva se zaustavila in dala sem muziko na telefon. Vprašala sem ga »sej si vzel tudi zvezke za šolo« pokimal je.Prišla sva do drevesa in do hiše zraven v kateri smo poznala neko žensko. Potrkala sva ko nama je odprla vrata in vprašala » kaj pa delata pri meni?« pogledala sem Jonasa in on je pokimal. Jaz pa sem pogledala žensko in ji rekla »pobegnila sva od doma ker mama hočeta grem k očetu nekam drugam« ona pa reče »no tega fanta poznam ime mu je Jonas ali si ti morda njegova sestra?« res jo ne poznam jo pozna brat zato sem mislila iti k moji teti u eno vas ki nima stikov z mamo in očetom. Jaz sem odgovorila ženski»jaz sem njegova sestra, po imenu Anna ampak me lahko kličete Ann stara pa sem 14 let« ona me je pogledala in rekla »moje ime pa je Kristina «pokimala sem in ji dala roko pokimala me je in sva se rokovala. Po rokovanju nama je rekla »no pa bosta bila pri meni samo nekaj mi obljubita« pokimala sva in ona nama je rekla »samo hodili bomo po svetu in nobenemu ne sme sta povedati da bomo hodili tudi po zvezdnih državah in kaj bomo vse spoznali.« pokimala sva. Ko naju je spustila v hišo in zaprla vrata. Ko nama je rekla »vsak od vaju je oboževalec kakšnega pevca ali pevke pa lahko povesta?« jaz sem pokimala ko je rekel Jonas »jaz sem oboževalec skupine blacklisted me, Ann pa black veil brides,«pokimala sem. Ko je Kristina rekla »no zdaj pa pojdita si poiskati sobo« ko reče Kristina »Ann zate imam že sobo« pogledam jo, ko ji rečem »kako da ima ste že sobo zame« ona pa reče »imela sem hčerko ki je bila stara 16 let in se je ubila s motorjem« jaz pa »oprostite mi« on pa »sej ni nič takega ker me spominjaš nanjo« rekla sem ji »hvala« ona pa »nič takega« poli pa je rekla »no zdaj pa pojdi z mano« šla sem zanjo in šla sva gor po stopnicah ko je odprla vrata in rekla »mislim da ti bojo oblačila prav« pokimala je in mi pokazala garderobo in rekla »no zdaj pa grem še pogledati k Jonasu. Greš z mano« rekla sem »ja« in šle sva v par so našle sva ga v modro-črni sobi. Tudi v tej sobi so bila oblačila od nekega fanta točno ne vem samo da je umrl. Zato sva bila oba priskrbljena na pislno mizo sem dala prenosnik in telefon.
14. avgust 2013
kristina:

oče in mačeha:

moja soba: [img]https://p.twimg.com/AsYso2kCMAML1zC.jpg:large[/img]
soba od jonasa:

moja garderoba :

od jonasa garderoba:

14. avgust 2013
neeeeeeext
15. avgust 2013
Ko naju je poklicala ob 7 uri Katarina »Ann in Jonas pridita na večerjo« pritekla sva dol in se usedla na stole jedli smo pečenega piščanca in krompir. Pogovarjali smo se ko nama je rekla Katarina na koncu »ne vesta kako je lepo da v tej hiši se spet sliši otroški smeh in glas«midva sva se nasmehnila in rekla »saj bova hodila še u šolo.« ona pa nama reče »vzela sta mi z jezika samo ne bosta hodila na to šolo zato ker sem klicala ravnateljico in sem vaju spisala.« poli pa sva jo pogledala. Ko nama je rekla »ampak jutri gresta z nama v ZDA« bila sem vesela in skakala do stropa saj tam stanujejo skupina bvb. Ko je rekla še meni »Ann ti si pa pomeri stvari, pa se mi pokaži« šla sem v garderobo in začela pomirjati zelo sem osupnila saj so bile zelo lepe stvari in vse sem pomerila in bilo mi je prav, še Kristina se je strinjala da mi paše. Našla sem v omari dva črna velika kovčka in iz mojega kovčka vzela moje oblačila in jih pokazala Kristini. Ona pa je rekla »glej vem da ti ta oblačila niso všeč. Če ti niso jih raztrgi.« prijela sem ji in raztrgala. Potem sem šla pakirati. V kovčka sem dala zelo lepe hlače in majice tudi oblekice sem dala. Po pakiranju sem se šla stuširati in umit zobe. Na hodniku sem zagledala sliko punce ki me je spominjala name. Potem pa sem si na štimala budilko za 5 saj moramo biti na letališču ob 7h in zaspala. Budilka me je zbudila in šla sem obleči:

to sem našla v omari
in si natopirila frizuro.Na šminkala sem se :

(glej samo make up)
Potem pa sem šla še risat risala sem in ko je prišel Jonas v sobo se je začudil in rekel »kot vidim da rišeš pokažeš kaj si narisala.« pokazala sem njegovo sliko ki je bila končana in on mi je rekel »zelo lepo, jaz pa ti morem vrniti tvojo jakno.«dav mi jo in jaz pa sem mu rekla »hvala ti samo rekla sem ti da ti jo dam zato jo imej« on pa »ne tvoja je in zadnji spomin od tvoje babice.«pokimala sem in se jo oblekla bila je 6 ura. Poklicala naju je Kristina na zajtrk in šla sva v kuhinjo pojedla sva zajtrk in šla s taksije v Ljubljano in v letalo. Na letalu sem zaspala.
20. avgust 2013
neeeeeext
21. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeext !!!!!!!!!!
p.s. nova brauka
komentar: zgodba je suuuuuuupeeeeeeeeer !!!!!!!!!
21. avgust 2013
neeext + nova bralka<3
21. avgust 2013
ta next je za nove bralke
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Zbudila sem se že v ZDA-ju saj me je Jonas zbudil. Vstala sem ko nama je rekla Kristina »držita se me ker nočem da bi se zgubila« ubogala sva jo in iz letališča smo šli v taksi. Odpeljali smo se v neko veliko ulico in smo se zaustavili. Iz topili smo iz taksija in zagledala sem vilo. Obstala sem na mestu in gledala vilo ko mi je rekla Kristina »kaj ne boš prišla notri« pokimala sem in stekla noter. Šla sem po hiši in prišla v neko dvorano.
Sprehodila sem s po vseh sobah .
3 Sobe za goste:

Kuhinja:

Dnevna soba:

soba od jonasa:
https://mojdom.dnevnik.si/media/uploads/_custom/Irena/aaateen_boys_rockimg_5486_2wdx.jpg
moja soba:

Wc s kopanico:

In dvorana:
(potem dam)
Našla sem tudi neka vrata na njih pa je bil list ki je pisalo ne moti razen mama.
Takrat je prišla Kristina in rekla »Ann veš niekaj ti moram povedati zato pridi čez 5 minut v kuhinjo in med tem časom se preobleči.« ubogala sem jo in šla sem se preobleči. potem pa v kuhinjo in usedla sem se na kavč ko je prišla kristina se je usedla. Rekla me je »veš to da sem imela hčerko in ona se je zaletela z motorjem in umrla na mesu.« pokimala sem ko je začela naprej »no Ann zdaj tebe iščejo po celem sveti ker te nej v Sloveniji. Ampak smo tebe in Jonasa pa ne« začela sem se tresti in mislila sem si, kaj bo z mano če me najdejo in potem bom šla k ate-tu in on me bo imel zdaj ko me ni treba učiti kaj je prav in kaj ne. Ne bom šla k njemu pa pika. Kristina pa je rekla »moji hčerka se je imenovala Katja in kot veš ti je bila zelo podobna« pokimala sem in dobila nazaj upanje. Kristina pa je rekla »jaz ti pomagam osebno imam še od Katje in tudi zdravstveno. Samo malo ti bom mogla frizuro spremeniti« pokimala sem in rekla »prav lahko mi frizuro spremeni ste.« ona je pokimala in mi dala osebno in zdravstveno. Potem sem pa stekla v sobo in se usedla pred računalnikom. Pogledala sem na moj fejzbukin tam sem zagledala sporočilo od mame.

Tista prasica ki mi je hčerka naj sem me pazi ker je Jonasa preslepila in se mu zlagala. Pa naj se me pazi kurba zabita.

Ugasnila sem fejzbuk in ven, seveda sem povedal Kristini. Prišla sem ven in sprehajala prišla sem do nekega velikega parka in takrat sem se zaletela. Padla sem na tla in on tudi. Vstal je in mi podal roko ko mi je rekel. »ti si pa nova« jaz pa »ja nova sem« on pa »moje ime je Phoenix« jaz pa »no moje ime pa je Anna… mislim to je moje najljubše ime moje pravo ime je Katja« saj sem se spomnila da me iščejo. Takrat pa mi reče »greva na sok« jaz pa »neznanec si« on pa »pa sej se poznamo dobrih 5 minut« jaz pa »o.k. grem« šla sva v bližnjo gostilno in popila sva vsak en sok potem pa me je poklicala na telefon Kristina in mogla sem iti domov. Doma sem mogla pojest večerjo in se obleči v to kar sem bila za sem in šla sem k frizerju on me je ostrigel. Potem sva šle nazaj domov. In šla sem spat saj sem bila zelo zaspana.
To sem jaz:
(potem dam)
22. avgust 2013
neeeeeext
22. avgust 2013
dvorana:
https://www.cd-cc.si/pic/galerija//linhartova_dvorana3.jpg

to sem jaz:

---------------------------------------------------------------------------------------------
ker obljuba dela dolg
23. avgust 2013
neeeeeeext !!
p.s. ne odpre slike
23. avgust 2013
me je ista samo iz druge strani slikana
01. september 2013
Zbudila sem se si natopirla frizuro in naredila make up. Potem sem se oblekla v to:

Šla sem v kuhinjo in pojedla zajtrk:

Potem pa gledat poročila in povedalo je: sledi od Anne ni samo dali so nagradi da tisti ki jo najde in pripelje domov dobi 10,000 evrov.

Ustrašila sem se in povedala Kristini. Kristina pa me je izkala in me odpeljala do tistih vrat. Takrat pa je prijela kljuko in rekla »naprej« pogledala sem jo in ustopila. Tam pa sem videla električno kitaro in note, stali so tudi bobni. Igrati sem znala samo na bobne zato mi električna kitara ni bila za pomoč ampak že od malih nog sem si želela igrati na kitaro.
Kitara:

Potem pa mi je rekla Kristina »veš Ann klicati me boš mogla mama in tako tudi tvoj brat.« pokimala sem ji saj je imela prav.
Šla sem v sobo ko me je poklicala dol Kristina »Ann preobleči se ker bojo prišli gostje« mislim to mi je zakričala. Jaz pa njej nazaj »ja se bom preoblekla« ona pa »ja samo nekaj mi moraš obljubiti. Da ne boš kričala in pojdi povedati tudi Jonasu.« Tekla sem do Jonasove sobe in mu rekla »obleči se v kaj dobrega ker pridejo neki ljudje na obisk.« in pol šla ven iz sobe. Šla sem nazaj v sobo in se oblekla v to:

Make up sem si s čistila in naredila takega :

Frizuro sem pustila tako kot je bila. Pozvonilo je pri vratih in jaz sem dala še verižico in zapestnico na sebe in se odpravila v dnevno sobo. Pridem do stopnic in tam zagledam………
----------------------------------------------------------------------------------------------------
1.koga zagleda Ann?
2. kaj se bo zgodilo?
-------------------------------------------------------------------------------------------------
02. september 2013
u137543
u137543
am......
02. september 2013
ups:
---------------------------------------------------------------------------------------------
Zbudila sem se si natopirla frizuro in naredila make up. Potem sem se oblekla v to:

Šla sem v kuhinjo in pojedla zajtrk:

Potem pa gledat poročila in povedalo je: sledi od Anne ni samo dali so nagradi da tisti ki jo najde in pripelje domov dobi 10,000 evrov.

Ustrašila sem se in povedala Kristini. Kristina pa me je izkala in me odpeljala do tistih vrat. Takrat pa je prijela kljuko in rekla »naprej« pogledala sem jo in ustopila. Tam pa sem videla električno kitaro in note, stali so tudi bobni. Igrati sem znala samo na bobne zato mi električna kitara ni bila za pomoč ampak že od malih nog sem si želela igrati na kitaro.
Kitara:

Potem pa mi je rekla Kristina »veš Ann klicati me boš mogla mama in tako tudi tvoj brat.« pokimala sem ji saj je imela prav.
Šla sem v sobo ko me je poklicala dol Kristina »Ann preobleči se ker bojo prišli gostje« mislim to mi je zakričala. Jaz pa njej nazaj »ja se bom preoblekla« ona pa »ja samo nekaj mi moraš obljubiti. Da ne boš kričala in pojdi povedati tudi Jonasu.« Tekla sem do Jonasove sobe in mu rekla »obleči se v kaj dobrega ker pridejo neki ljudje na obisk.« in pol šla ven iz sobe. Šla sem nazaj v sobo in se oblekla v to:

Make up sem si s čistila in naredila takega :
https://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=37470984
(glej samo make up)
Frizuro sem pustila tako kot je bila. Pozvonilo je pri vratih in jaz sem dala še verižico in zapestnico na sebe in se odpravila v dnevno sobo. Pridem do stopnic in tam zagledam………..
1. koga zagleda ann ?
2. kaj se bo zgodilo ?
02. september 2013
1. koga zagleda ann ? mogoče koga ki ga pozna
2. kaj se bo zgodilo ? nekaj zanimivega
neeeeeeeeeeext
03. september 2013
neeeeeeeeeeext
03. september 2013
Pridem do stopnic in tam zagledam skupino black veil brides avtomatsko se naredila par korakov nazaj tako da me niso mogli videti vdihnila sem in rekla sama pri sebi da me nebi kdo slišal. »sej zmoreš, zmeraj sem si želela spoznat« naredila sem korake naprej in potiho dol po stopnicah. Ko sem prišla do sredine je stopnica zaškripala in potem je rekla Kristina »Ann nič se jih ne boj« sej se jih nisem bala samo sram me je bilo ker sem njihova oboževalka. Usedla sem in jih poslušala, Jonas pa mi je govoril po slovensko »Ann tvoje sanje se bodo uresničile« ko je Andy vprašal mamo »what she said« mama pa »Ann your dreams will come true« on me čudno pogleda in me upraša »or speak English« jaz pa »Yeah, I know English« potem pa Jonas »upam da tega nihče nebo prevedel v angleščino, ampak Anna ali lahko greš danes ven s mojimi prijatelji in s mano. Prosim!«
»kaj pa bomo delali« on pa »rolkat se gremo čez 1 uro«
Andy pa »what she said ann« ona pa »nothing just going to skate in one hour« pogledal me je in rekel »or you know how to skateboard« jaz pa »yes« čudno me je pogledal in rekel »lahko grem z vama« Jonas pa malo ljubosumen ker se z nim ne pogovarja. Ja mu reče »leave her alone because my sister and do not give anyone« jaz pa Jonasu »I promised you I'd love meeting my brother.« veselo me je pogledal in v angleščini rekel »ok just keeps his promise and whether with us and various friends.« jaz pa v slovenščini »hvala samo jaz imam rolko takšno da te kap zadane ker sem jo kupila že pred 3 leti na bolho. Com« potem pa se oglasi Kristina-mama »ann rolka je pod posteljo.« jaz pa jo vprašam »kako da so prišli k vam« ona pa »andy je moj sin« jaz pa »ali pol ve za naju da sva prišla k tebi ker sva pobegnila od doma« ona pa »ja« jaz in Jonas pa v en glas »o.k« pogovarjali smo se v angleščini o naju ker so hoteli zvedeti vse o meni pa Jonasu. Midva pa smo spraševala od njih no jaz ne ker sem skoraj vse že vedla ma je pa Jonas.
Ko sem zagledala uro zamujala sva že 10 minut ko sem naglas rekla Jonasu »zamujava 10 minut« on pa »pejdi se obleč v drugo majico da ko boš delala trike da se nebo vidilo moderca« seveda sem ga poslušala ker je imel prav zato sem se oblekla v to majico:
Pogledala sem pod posteljo in zagledala rolko:
Pritekla sem dol ko so se vsi obrnili in rekla »no because we are late« brat je vstal in za njim Andy. Opazila sem da se grdo gledata in šla med nima. Prišla sva do skejt parka. Tam pa sem zagledala Alexa, felixa in Valerio. Pomahala sem ji in oni so pritekli k meni in jonasu. Pogledali so me in mi rekli »kaj je s tvojo frizuro« znali so slovensko ker so bilo v Sloveniji. Jaz pa »nič kaj takšnega saj veste da me iščejo« on pa »ja« jaz pa » samo ne povedati ni komu zato ker nočem iti nazaj domov oni pa »sej tudi nas so iskali in mi smo ti povedali pa nikomu nisi povedala« jaz pa »ja« potem pa me rukne Andy »ann skate is because you still do not believe« potem pa smo šli na skate parka itam sem rolkala in delala razne trike.

(klikni vse slike ker so gif)
na koncu pa smo šli na sladoled, ampak jaz nisem imela denarja sabo zato mi je plačal Andy. proti domu smo se rolkali. ko mi Andy izmakne rolko in padem potleh. jaz pa sem se smejala.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.kako se počuti Jonas?
2.kaj bo naredil Jonas?
3.kaj se dogaja med Andyjem in Jonasom?
4. ali je morda Andy v Anno?
08. september 2013
prijatelji pa so:
alex:

Felx:

Nathaniel :

08. september 2013
neeeeeeeeeeeext !!!!!!!!!!!
08. september 2013
1.kako se počuti Jonas? slabo,žalostno...
2.kaj bo naredil Jonas? začel se bom znašati nad Adny-jem
3.kaj se dogaja med Andyjem in Jonasom? Jonas je ljubosumen na Andy-ja
4. ali je morda Andy v Anno? mogoče
08. september 2013
1.kako se počuti Jonas? žalostno
2.kaj bo naredil Jonas? skregal se bo z Andyjem
3.kaj se dogaja med Andyjem in Jonasom? ljubosumna sta drug na drugega
4. ali je morda Andy v Anno? mogoče
neeeeeeeeeeeeext
08. september 2013
Prišli smo domov. Jonas je bil slabe volje saj ga poznam in zdi se mi da se nekaj dogaja med Andy-em in Jonasom. Andy je šel v svojo sobo. Jaz pa v svojo. Vžgala sem računalnik in pogledala kaj se dogaja v naši šoli. Bilo je objava:

Naša učenka Anna in učenec Jonas sta zbežala iz šole. Anna zna karate in boks. Je brihtna in zna Angleščino,Španščino in Italijanščino. Njen brat je risar in zna samo Angleščino. Oba sta metalca. Če jih vidi ste ali pa kaj zveste prosim pokličite na šolsko številko. Starša pa ju ne dobi sta nazaj ker sta grdo ravnala do otroka.

Ugasnila sem ga in šla po stopnicah dol in v kuhinjo. Šla sem pomagati Kristini pripravit kosilo. Ko sem dala na mizo krožnike sem dala sem šla iskat v sobo Jonasa. Jonasa pa ni bilo v sobi. Zato sem šla naprej po hodniku. Ko kar naenkrat slišim Jonasa in Andy-a. Jonas »pusti sestro na meru« Andy »Ali verjameš v ljubezen na prvi pogled?« Jonas »ja zakaj te briga« Andy »mislim da je ta prava« Jonas »kolikokrat ti morem reči da jo pusti na meru ker je moja in moja bo ostala za zmerem!« Andy »ona bo odločila.« Takrat sem potrkala in vstopila. Rekla sem »kosilo je na mizi« ona dva sta pokimala in šla sta iz sobe ko sem videla da sta šla sem na hitro zaprla vrata in se zjokala. Saj sem že ko sem jih poslušala hotela zjokati.

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Jonas pripoveduje,
11.9.2013
Dragi dnevnik!
To jutro je bilo uredu. Ko sem se zbudil sem se oblekel v to:

Počesal sem se in šel pojesti zajterk:

Potem pa sem šel v skej park in se tam malo rolkal potem pa sem šel domov. Doma sem se lih preoblačil majico ko mi je prišla Ann povedat da naj se kaj dobrega oblečem. Zato sem se oblekel v to:

Šel sem dol po stopnicah in se usedel na kavč tam je že sedela Kristina. Ko sem prisedel je rekla »bodi tiho, če pride Ann ker pridejo na obisk skupina Black veil brides« pogledal sem se in rekel v misli *O moj bog kaj naj naredim ker je Ann zaljubljena v Andy-a, upam pa da bo mene pa imela vseeno rada* bil pa sem žalosten. Kar naenkrat po zveni pri vratih in reče Kristina »oj sin in prijatelji kako ste?«
No jaz sem jih gledal in poslušal. Pogovor je bil pa tak( K-Kristina, A-Andy,Jake-J, jinxx-Ji, ashky-As in C.C-C)
Aja vse je bilo po angleško.
A-vredu samo prišli smo ker smo za 1 mesec končali turnejo.
K-zanimivo
A- kaj je zanimivo
K-nič samo rada bi vam predstavila Jonasa in kmalu pride še anno
(In pokaže sliko on ann)
Jaz- oj
J-And upam da ta punca je ta prava zate.
As- a ni kot tvoja sestra
A-ja ma poglej njene oči.
C- oči so modre barve
A-to je to moja sestra je imela rjave oči ona pa ima prečudovite oči in postavo
Potem pa smo vsi utihnili. Ko pride po stopnicah dol v dnevno sobo in Katarina ji reče »ne boj se ann«
Potem je prisedla in pogovarjali smo se o meni in njej. Jaz sem jih spraševal o njihovi skupini ko sem povedal Ann da bi lahko z mano in prijatelji ven je Andy hotel da mu prevedemo. Na koncu je šel z nami. Pogovarjali smo, ko je Ann opazila da je ura. Zamujali smo že 10 minut. Rekel sem da naj se gre preobleči majco. Seveda je šla in potem so šli vsi razen jaz in Andy . Jaz sem mu v angleščini zagrusil. »če se jo samo dotakneš se me pazi.« on pa »in če se jo dotaknem« jaz pa »zameril ti bom do konca mojega življenja in sestra je moja ne pa tvoja« takrat je pritekla Ann in jaz sem šel takoj za njo. V skej parku smo delali razne trike celo Andy je imel rolko in nam pokazal razne trike ki jih še nismo znali razen Ann se je lahko kosala z njim. Najbolši trik pa mi je bil tisti s stojo saj ga zna sta samo Ann in Alex.

Na poti domov je Andy kupil Ann sladoled. Prišli smo domov ko se je Ann lotila pomagati Katarine. Sva se šla kregati s Andy-em. Ko je prišla Ann povedati da je kosilo na mizi je hotela da greva midva pred njo. Opazil sem da je nekaj narobe z njo.
Zelo pa sem ljubosumen na Andya

----------------------------------------------------------------------------------------------
Andy pripoveduje!
Mislim da sem se zaljubil v Ann.
To je dekle ki ima zelo lepo postavo in podobna je moji mrtvi sestri. Samo da imam modre oči in fan lepšo postavo.
Šli pa smo v skejt park in tam sem se čudil ker zna rolkat, ker večina punc ne rolka ampak ona se lahko kosa z mano. Moja sestra ni imela pojma o rolkanju ampak je imela rolko, iz katere je padala kot nora. Dobre trike je znala. Na poti domov sem ji plačal sladoled, ker ni imela denarja. Ko smo polizali smo šli na rolke in domov. Ann sem spodrinil rolko in padla je potleh. Začela se je smejati. Prišli smo domov in jaz in Jonas sva se šla kregati. Zadnja beseda je bla moja bila je pa ta »ona bo odločila« in potem je potrkala in vstopila rekla je, da je kosilo na mizi. Ko sem prišel do stopnic sem opazil da jo ni.
zelo pa sem ljubosumen na Jonasa saj jo pozna celo življenje

----------------------------------------------------------------------------------------------------
1. Kaj bo naredil andy?
2. Za koga se bo Ann odločila?
3. Ann je v Andyja in to jonas ve kaj bo naredil?
4. Ali bo šel kdo iskati Ann?
12. september 2013
1. Kaj bo naredil andy? verjetno bo odel po Ann
2. Za koga se bo Ann odločila? za Jonasa
3. Ann je v Andyja in to jonas ve kaj bo naredil? mogoče
4. Ali bo šel kdo iskati Ann? oba
neeeeeeeeeeeeeeext
13. september 2013
1. Kaj bo naredil andy? začel se bo zanimat za ann
2. Za koga se bo Ann odločila? andy-a
3. Ann je v Andyja in to jonas ve kaj bo naredil? moral jo bo pustiti,da bosta lohk skupi
4. Ali bo šel kdo iskati Ann? oba skupi
13. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg