Forum
živjo pisala bom drugo pravljico in upam da vam bo ušeč
ime mi je hana :

imam fanta alexa :

skupaj sva že skoraj 1 leto in pol moja mami je manikenka oče pa direktor podjetja apple veliko se selimo in london v new yourk ... ampak vseposod gre z mano alex in me tolaži in spodbuja hodim v glasbeni in plesni studio . na šoli imam tudi sovražnico julijo :

tudi moe najboljše prijateljice ne bom pozabla emma in anna

vse tri smo iz anglije ( londona ) spoznale smo se u kleptalnici kjer so čakale da bodo govorile po telefonu

boš bral/a

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. december 2013
imam hišo ubistvu vilo :

kar naenkrat ko sem bila u šoli ..... next
28. december 2013
se mi oglasi telefon drin-drin-drin joooo morala sm se oglasiti in poklical me je alex oooo bila sm presrečna. povabil me je na zmenek ( saj sva že bila na zmenku samo ta dan je bil poseben ker sva se skoraj pred 2 leti spoznala na tisti datum . ) poklicala sm prijateljici in jima poveda prišle so me urediti nakoncu sm izgledala takole
OBLEKA :

FRIZURA ; [img]http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=64816465[/img]
ČEVLJI :

bila sm nared in končno je poznonil alex odšla sva u kino in potem v precenjeno restevracijo
gos.julija tako ji pravim pa je izvedela za zmenek in ga hotela uničiti bila sva pri vhodu za kino in .............................. next
28. december 2013
u145278
u145278
omg kera ma sej je dobra sm d
28. december 2013
kaj ???
29. december 2013
u145278
u145278
ah nc
29. december 2013
zagledala sm julijo.Vsa objokana sem odšla domov in me pokliče alex pove mi in razloži da ji on ni povedal za zmenek.Bila sm presenečena od koga je izvedela vretno od njene najbolše prijatelijice ime ji je megan

bila je kar prijazna do nas ko pa je prišla julija z njo pa zlobna . nisem morala vrjeti da sm kar tako postila alexa na cedilu seveda ga nisem pustila sam tak hudo mi je uglavnem bila sm doma in jokala dobila sm sporočilo od anne in potem še od emme obe so me oprašali če sem uredu povedala sem jima zgodbo in odločile smo se da se ji maščujemo in da bo njen fant hudo usramočen ime mu je leon :

čeprav mu je bila ušeč julija se je spogledoval za menoj. zjutraj je zvonila budilka ker se mi je ni dalo ugasniti sm poklicala sestro . ime ji je anie drugi pa london kar precej različna imena kaj ? to so one dve :

anie .

london . obe sta starejši od mene .
nism še umenila stara sem 16 let anie je stara 18. london pa 17. z lonodon se kar dobro razumeva z anie pa ne ravno uredu vedno se važi ( glavna na šoli ) dost je tega razlaganja no potem pa zavoni zvonec naše hiše pred vrati je stal /a......................................... next
29. december 2013
u145278
u145278
Jo nina!!
29. december 2013
kaj ????
29. december 2013
u145278
u145278
Ma nevem sla si pisat ljubezensko zgodbo na podlagi violete mislm d?!?!
29. december 2013
zaka pa ne tle sm hana
30. december 2013
u145278
u145278
Enkrat si nina drugic isa bella pa violetta zdej hana ka si,bos se zmislnal??'!
30. december 2013
jo rok
30. december 2013
u145278
u145278
Ejga hana!
30. december 2013
jo dej nehi no ka si boš še ti zmislu
30. december 2013
we love it a teb je ime Hana
01. januar 2014
jaaa
01. januar 2014
lepo
01. januar 2014
hah
01. januar 2014
alex prišel se mi je upravičiti in da bova imela zmenek jutri ob 20:00 v roki je držau šopek vrtnic :

na sredini pa je bil iz belih vrtnic srčk kako romantično...
v roki je tudi držau zapestnico bila je prelepa :

ko pa me je hotel poljubiti ..........
02. januar 2014
u145278
u145278
Opa opa hana opa
02. januar 2014
Aaaaa
02. januar 2014
u145278
u145278
Opa hana opa
02. januar 2014
Jaa pejt na chat
02. januar 2014
u145278
u145278
Next
11. januar 2014
u145278
u145278
nexttttttttttttttttttt
12. januar 2014
n
e
x
t
24. januar 2014
bila sem začudena kako to da mi je prinesel toliko stvari.vem da me ima rad in jaz imam njega zato sem mu opravičila in zaživela sva dalje ... napočil je dan ko imava ubistvu prvi zmenek ker ga popravljava zaradi prejšnega . oblekla sem se in ga čakala kmalu za tem je zavonil naš zvonec din-don din-don in odprla sem pred vrati je alex stal z vrtnico v roki in rekel : madam na uslugo .haha zasmejala sva se in odšla v zelo drago restavracijo ime ji je bilo : maria de gnero bila je pol italjanska pol mehiška restavracija
naročila sem makarone z paradižnikovo omako in piščanjčje tortilije . alex pa je noročil sladico da jo bova jedla skupaj ker bova jedla skupaj makarone in tortilije kot v filmu. romantično kaj ne ?' in ko sva pojedla sva odšla še v kino :

tako nekako samo da so bili še drugi ljudje .ko sva se vrnila z kina me je alex pospremil domov in rekla se mu : naj prespi in res je skupaj sva spala v moji sobi.ker sva šla na zmenek v petek je bila danes sobota. ni bilo šole in lahko sva spala do kdaj sva hotela potem pa mi zazvoni telefon : hana nekdo te kliče,hana oglasi se.imam prav tako aplikacijo in če me kdo kliče imam naštiman tak zvok.klical je nek fant iz šole in reklel če sva domenjena za danes alex je slišal pogovor in bil jezen ker pa nisem vedela o čem govori mi je odpustil.kar naenkrat pa pride v mojo sobo kjer sva bila midva z alexom pride nek moški visok in ustrašila sem se ga ker pa je rekel da je moj pra stric sem se začela pogovarjati z njim vprašel me je : koliko sem stara,kako mi je ime,kam hodim v šolo .. in tudi kje je oče .nekdo je potrkal na vrata bil/a je ... next
26. januar 2014
next
26. januar 2014
u154996
u154996
neeeeeeeext
27. januar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg