Forum
Hei!
Js sem Lara..prihajam iz okolice Kopra. Hodim v peti razred.. doma imam krasno in prelepo družino.

Tema zgodbe: Kakšno je bilo življenje od mojega drugega leta in do desetega.
Začetek: Bila sem že en mesec stara dve leti. Z mojo mamico na obalo v Koper. Ker pa sem si zelo želela biti gasilka sva si z mojo mamico, ko sem bila majhna odšle večkrat pogledat Kopersko Brigado (poklicni gasilci). Ponavadi sva odšle na kak koncert v Celje, ker sem imela tam babico in dedka, a zdaj sta preselila v Krajnsko Goro. Zdaj pa ker tudi obožujem smučarske skoke in polete gremo vsako leto gledat v Planico. Pri mojem tretjem letu pa se je začelo. Šli sno končno na Tininio tekmo. V Travisio v Italiji.

Koliko nextov za nadaljevanje: pet
Ampak najprej glasuj:

Ti je všeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. oktober 2014
next
30. oktober 2014
Next
01. november 2014
Next
26. julij 2015
No lahka nadaljujem tud z 3 nextimi.
No v travisiu je blo tko da se glih ne spounem kdo je zmagu. Vem pa da me je fulll zebl. No na tekmi je blo dougcas cakat 2. voznjo. Po drugi voznji sem sla domou. Ker sem bla mala sem spala v avtu. Prisl smo domov. Js sm takoj mogla it mal ob morju. No dobr. Sej sm tud ob morju zivela. No pr treh letih sem se preselila v Dolenjo vas. Takrat....sem iskala prijatelje. Peter Prevc mi je prisel na sproti in me dvignil v zrak.
P=Peter
J=jst
P=No kdo pa si ti?
J=Js sm...nova tuki. Zivim na koncu vasi
P=No, a potem nisi doma.
J=Ne, malo raziskujem in iscem prijatelje. Imate sploh kaj otrok?
P=Ja. Koliko stare rabis?
J=Okoli 10
P=Sej si stara 2 leti......
.........
No za nadaljevanje rabim 3nexte
27. julij 2015
Nexxxxt omg to je popouno
27. julij 2015
next
27. julij 2015
Next
30. september 2015