Forum
1. del MOJA NOVA SUPER MOČ

Nekaj o vampirjih iz moje zgodbe:
-so ledeno mrzli!!
-so zelo bledi!!!
-bleščijo se jim lasje na soncu in to zelo!!!
-pijejo živalsko in človeško kri!!
-so zelo hitri in močni!!!
-ubije jih lahko samo mesecev kamen

Nekaj o glavni vlogi (o osebi, ki bo pripovedovala to zgodbo:
- njeno ime je Lisa Jolie ( priimek po očetu)
-naravna rjavolaska
- stara 18 let
- rodila se je v Kaliforniji
- starša sta ločena…živi pri mami
- starša: Hillary Olsen in Brad Jolie

UVOD:
Živjo folk!! Sm Lisa in prihajam iz Kalifornije!! Pred kratkim sta se moja starša ločila in z mamo sva odšle v Kanado k moji babici Leni!!! Hodim na bližnjo gimnazijo in sm stara 18 let!! Ja praw groza me je, ko pogledam ven in vidim same gore in smreke!!! Kar pogled ti zamrzne!!! Še vedno sm samska in na šoli sm že spoznala nekaj dobrih oseb!! To so Melani in Katy!! Onidve sta edini moji prijateljici in sama sreča, da ju imam!!! Ampak na tej šoli obstaja tudi Lars!! On je tako lep!! Res sm se zatreskala!!! Ampak on je tako oddaljen!! Vedno je pri neki svoji sestri Jane!! To mi prav nič ni všeč!!!

zgodba...jo boste brali??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. september 2010
Melani:

Katy:

Lars:

Jane:

10. september 2010
no naj nadaljujem??
10. september 2010
no bom pač nadaljevala....lahk si premislite:

Doma je bil dolgčas in odšla sm v gozd!!! Zagledam ga…Larsa!!! Stal je točno pod drevesom in mi odvrnil: » ne bi smela biti tu!!« !! za trenutek sm pogledala stran in že ga ni bilo več!! Kaj bi iskal v tem gozdu?? Obrnem se in aaaaaaaaa!!! Za mano je stala Jane!!! Pozdravila me je s svojim hladnim nasmehom in pomahala s svojimi bleščečimi lasmi!!! V soncu se ji tako lepo lesketajo!!! Prijela me je za roko in me spravila v avto!!! Odpeljala me je na nek dvorec sredi gozdov!! Kaj takega!! Pospremila me je noter!!! Tam pa mi je predstavila svojo družino in Larsa!!! To pomeni, da oni živijo v tem dvorcu!!! Ne morem verjeti, da imajo toliko denarja!!! Ves dvorec je bil v zlatu, vsak košček dvorca je bil vsaj malo okrašen in zidovi…res je čarobno!!! Ampak čudi me samo to, da imajo vedno zaprta okna!!! To se mi je zdelo zelo čudno!!! Čez nekaj časa pa me presedejo k mizi!!! Začeli so mi prinašati hrano in pijačo…oni pa so samo gledali in pili nek rdeč napitek v zlatih kozarcih!!! Res se mi je zdelo čudno, da ne jedo z mano!!! Čez nekaj časa pa me pospremijo do dnevne sobe!!! Tam se z mano lepo pogovarjajo, dokler me ne vprašajo » ljubiš ali ne ljubiš Larsa???« od vsega začudenja sm skoraj polila moje rdeče vino na prečudovita bela tla!!! Rekla sm jim, da z Larsom nimava nič in da na vprašanje ne bom odgovorila!! Ampak to zanje ni bilo dovolj!!! Hoteli so moj odgovor!!! Rekla sm jim, da mi je Lars samo zelo, zelo všeč!!! Potem pa so se potolažili s tem odgovorom, vstali in me pospremili do vrat!!! Dali so mi ključe nekega avta in z njim sm se odpeljala domov!!! Ne morem verjet, da so mi kar dali ključe in avto!!! To je bilo preveč zame!!!!!! In naslednji dan v šoli…
10. september 2010
next
10. september 2010
u18082
u18082
!^^NeXtTiii^^!
RoTimmM TeeeE ...!!!!!!!!!!!!
D-ßestt!!!
10. september 2010
Po pouku sm se usedla k mizi in jedla moje kosilo!! Kaj kmalu se na sosednjo mizo usede Lars in skupaj s Jane pijeta svoj napitek v kartonastem kozarcu (podobnim skodelicam za kavo, ki jo vzamemo lahko na po)!!! Ko je Lars vse popil je kartonast kozarček pustil na mizi, praw tako Jane!!! Šla sm pogledat kaj je v njem!!! V koncu kozarca sm našla rdečo snov!!! Malo sm jo povohala in poskusila!! Ugotovila sm, da sta pila kri!!! Onadva sta pila kri!!! Kako je to mogoče!!! Vsa zgrožena sm na tla vrgla kozarec in odhitela domov!!! Doma sm se ulegla na posteljo in zaspala!! Popoldne je minilo in spet je nastopila divja noč!!! Zbudila sm se približno ob 23.30!! vstala sm in videla, da v sobi nisem sama!!! Bila je Jane!!!

Jst: ustrašila si me!!
Jane: pa saj se me ne bojiš…kaj ne?
Jst: ne, ne, samo…kako si prišla v sobo??
Jane: preprosto!!! Splezala sm skozi okno…to pa ni težko!!!
Jst: kaj bi rada??
Jane: hočem…
Jst: kaj hočeš??
Jane: hočem, da mojega brata spraviš v resno zvezo!!!
Jst: tega pa mu ne moreš narediti!!!
Jane: da ne??
Jst: pa saj on nič ne čuti do mene!!!
Jane: hahahahaha
Jst: zakaj se režiš??
Jane: naredi kar hočeš ampak imam moč….takšno moč, da lahko zaznam najglobja čustva vsakega človeka!!!
Jst: kaj hočeš s tem povedati??
Jane: da se vidva s Larsom neskončno ljubita!!! To vem…in v to sm prepričana…mene občutek ne vara!!!!!

In izginila je skozi okno!!! Ampak kako ima lahko takšne moči?? Je super junak, ki pije kri!!! Ampak čakaj malo!! Kdo že pije kri?? Niso to vampirji?? Kaj pa če sta oba vampirja in njuna družina tudi?? To je nemogoče!!!!
10. september 2010
u23171
u23171
nexxxxxxxxxxxxxxt
10. september 2010
u9151
u9151
next
10. september 2010
u18082
u18082
!^^NeXtTiii^^!

RoTimmM TeeeE ...!!!!!!!!!!!!
10. september 2010
Usedla sm se na stol in malo razmišljala!!! Kaj naj storim, če sm nora na vampirja?? Je to lahko nevarno zame?? Najbolje bo, da grem spet spat!!! Zjutraj vzamem ključe od avta in se odpeljem proti šoli!!! Zunaj me je že čakala Jane!!! Odprla mi je vrata!!! Pozdravila me je!!! Jst sm jo samo zgrabila za roko in jo odvekla na samo!!! » si vampirka??« sm jo vprašala!! Ona je samo dejala: » zakaj te to tako zanima??« in me mrzlo pogledala v oči!!! » odgovori na vprašanje!!« sm ji rekla!! Ona pa me je samo prijela za roko, me vrgla v njen kabriolet in me peljala na dvorec njene družine!!! V dvorcu pa me je samo po nekih starih kamnitih stopnicah peljala v neko staro knjižnico!! Odprla je neko zelo staro knjigo in mi pokazala stran o vampirjih!!! Res je…ona je vampirka in njena družina tudi!!! Vse je res!! Vampirjem se lesketajo lasje na soncu, pijejo kri, ledeno mrzli so in bledi ter vsak ima svojo nadnaravno moč!! Zato mi je Jane z lahkoto lahko prebrala moja čustva do Larsa!! Obrnila sm stran in tam je bila stran o mesecevih kamnih!!! So edino orožje, ki lahko ubije vampirja!!! Če se jih vampir dotakne, e spremeni v prah!!! Če pa se vampir samo približa tem kamnom, jih začne zvijati v trebuhu in dobijo grozne bolečine!!! Tem besedam v knjigi nisem morala verjeti!! Jane me je odpeljala nazaj v šolo!!! Bila sm vsa bleda!!! Še vedno sm bila v strahu pred vampirji in strahu pred tem, da me lahko ubije, saj pijejo kri!!! Po pouku, ko sm se že odpravljala domov, me je Lars prijel za roko in začutila sm njegovo mrzlo roko, tik ob meni!!! Odpeljal me je v gozd!!! Tam ga nisem morala niti pogledati!! Zdaj, ko vse vem se ga zelo bojim!!! On pa mi je povzdignil glavo in rekel:
11. september 2010
to je njihov dvorec:

11. september 2010
u9151
u9151
Next
11. september 2010
še en koment pol pa nextam!!!!
11. september 2010
next
11. september 2010
» ne boj se me!!! Nič ti ne bom naredil…!!«, kar oddahnila sm si!!! Spogledala sva se in….se poljubila!!! Jane je imela praw!! Res sm mu všeč!!! In zdaj sva skupaj!!! Od vsega veselja sm ti hitro sporočila Katy in Melani!!! Nism pa jima povedala, da je vampir!! To bi ju zelo ustrašilo!!! Zvečer sm odšla domov in se z nasmeškom na obrazu ulegla na posteljo!!! Čez nekaj trenutkov sm že spala!!! Zbudila me je nežna ampak mrzla roka na moje telesu!!! Bil je Lars!!! Poljubil me je!!! Potem pa sva še celo noč klepetala in se stiskala!!! Zjutraj je odšel!! Pojedla sm zajtrk in se odpeljala v šolo!!! In vse dni je bilo enako…pouk in zmenki z Larsom….tako je bilo vsaj dva meseca!!! Dokler…. Prišla sm domov, povečerjala in odšla v sobo!!! tam je bil Lars!!! Pogledala sm ga in vprašala, kaj dela tukaj!!! Takrat pa….vrgel me je na posteljo in me začel strastno poljubljati!!! Zjutraj sm se zbudila in takoj sm vedela, da sm z njim preživela zelo strastno noč!!! Ampak kaj potem….zelo je bilo….ne morem opisati z besedami!!! Zopet se lahko odpravim v šolo!!! Po nekaj urah sm že hitela na wc bruhat!!! Omg…sm kaj takega pojedla!!! Mogoče pa bo to od menstruacije…ampak saj je nimam!!! Kaj bi to lahko bilo?? Doma se je bruhanje nadaljevalo!!! Mama je skoraj znorela!!! Peljala me je k zdravniku!!! Rekel mi je, da sm noseča komaj nekaj ur!!! In moram biti zelo previdna!!! Kaj??? Noseča sm!!! In to lahko samo s Larsom!!! Ne morem verjet!!! Usedla sm se v avto in odšla k njemu na dvorec!!!
11. september 2010
bo kej komentov??
11. september 2010
sam 2 komenta, da nextam!!!!!
11. september 2010
še en koment??
11. september 2010
u9151
u9151
Next
11. september 2010
u18082
u18082
NeXtTiiiiiiiiii
PŁissss
11. september 2010
Odhitela sm k njemu v sobo in mu takoj povedala, da sm noseča in to z njim!!! On me je samo čudno pogledal!!! Ni mogel verjeti mojim besedam!!! Ampak, kaj ko je vse to res!! V moji maternici nekaj živi!!! In upam, da to ni vampir!!! Ne ni…Lars mi je pojasnil, da se otrok rodi kot vampir, le če sta oba starša vampirja!!! V tem primeru bo najin otrok človek s krvjo in toplo roko!!! Lars je bil celo vesel novice, saj si že dolgo časa želi otrok!! Objel me je in skupaj sva bedela še dolgo v noč!!!
Č
E
Z

D
E
V
E
T

M
E
S
E
C
E
V

No sedaj pa sm že v visoki nosečnosti!!! S svojim velikim trebuhom se komaj gibam!!! In Lars vse noči, odkar sm noseča, bedi ob meni in čaka na dan, ko bo lahko videl svojega prvega otroka!!! In tisti dan je končno napočil!!! Bila je temna noč in zbudila sm se zaradi popadkov v trebuhu!!! Tako zelo me je bolelo!!! Lars me je odpeljal v bolnišnico!!! Od tam pa so me premestili v porodniško sobo!!! čez eno uro pa Lars izve, da sva dobila punčko po imenu Mary Jane!!! Tako je ljubka, da bi jo Lars, kar pojedel!!! no sej se hecam…tega moji hčerki že nebi naredil!!! Čez 4 dni sm bila pripravljena na odhod domov!!! MJ bom vzgajala pri meni doma…vampirjem ne zaupam ravno!!! Doma so se vsi veselili prihoda novega družinskega člana in vsi so ji prinesli darila!!! Ampak MJ brez očeta ne more odraščati!!! Kaj naj storim!!! Mogoče bi z Larsom lahko živela skupaj!!! Ampak dvomim, da bi mi mama to dovolila!!! Poleg tega pa sploh ne ve, da je oče mojega otroka vampir!!! Nekaj bo treba ukreniti!!! Nekega dne sm se peljala proti dvorcu!!! Lars mi je odprl in dvorec sva imela samo zase, saj je njegova družina odšla k sorodnikom vampirjem na Švedsko!!! Ulegla sm se na kavč in Lars me je začel divje poljubljati po vratu in kmalu zatem sm začutila…
11. september 2010
to je Mary Jane:

11. september 2010
u18082
u18082
NeXttt..!
PŁisss
11. september 2010
u6488
u6488
next!!!
11. september 2010
u9151
u9151
next
12. september 2010
Močan ugriz na vratu!!! Nato se je bolečina začela širiti po celem telesu!!! Mislim, da sm kasneje omedlela!!! Zbudla sm se v Larsovi postelji!!! Kje sm…kaj sm…kje sm…so bila vsa moja vprašanja!!! Kasneje sm zagledala mojo bledo polt, moji zobje so postali kristalno beli in ostri, moji lasje…bleščali so se!!! Kaj je zdaj to?? Sm postala vampir?? Prišel je Lars:

Lars: kako se počutiš??
Jst: kaj si mi naedil??
L: spremenil sm te v vampirko!!!
J: KAJ??? Zakaj??
L: zato, da bova lahko vedno skupaj!!!
J: ne…nočem biti vampir!!! Nočem!!!!!!
L: oprosti!!! Ampak moja ljubezen do tebe je premočna…ne bi moral zdržati brez tebe!!!
J: o čem govoriš?? Ni več mojega bitja srca!!! Sm sploh lahko še živa in čutna?? Spremenil si me v kruto pošast!!!
L: ne….ne razumi me napak!!! Nisem hotel tega!!! Še vedno si lahko čutna in nisi pošast!!! Prosim poslušaj me!!
J: nočem te več videti!!! Izgini iz mojega prekletega življenja!!!

Šla sm iz njegove sobe!!! Odpeljala sm se naravnost domov!!! Nisem vedela, kaj na sedaj storim, ko sm vampir!!! Kaj naj sploh jem…pijem?? Naj grem ubiti živali, ki mi niso nič naredile!!! Pobrala sm MJ in se odpravila proti mestu!!! Dala sm jo v voziček in šle sva na kratek sprehod!!! Pogledala sm se v izložbo in videla mojo bledo polt!!! Obrnila sm se nazaj proti MJ in že je ni bilo več!!! Kam je izginila???
12. september 2010
u9151
u9151
next plis
12. september 2010
Pogledala sm proti trgu in tam je stal zamaskiran tip!!! V rokah je držal mojo punčko!!! Nisem čakala!!! Stekla sm proti njemu in ga odrinila!!! Čez nekaj trenutkov sm se zavedala, da imam neverjetne moči!!!! Tipa sm odrinila vsaj 200 metrov stran!!! Vsi so me samo čudno gledali!!! Vzela sm voziček in se odpravila proti avtu, od tam pa domov!!! Kaj se dogaja z mano?? Imam res tako neverjetne moči?? Moram nekaj narediti!!! MJ sm pustila doma in odšla k Jane na dvorec!!! Bila je presenečena, ko sm ji povedala, da sm vampirka!!! Peljala me je v knjižnico, da bi skupaj ugotovile kakšne moči imam!!! Odprla je starodavno knjigo o vampirjih!!! Vampirji imajo lahko neverjetne moči, kot so branje misli, čustev, prihodnosti, celo usodo lahko spremenijo!!! Ampak nič od tega nisem mogla narediti!!! Kasneje pa je odprla eno že čisto zaprašeno knjigo!!! V njej so bile zapisane vse starodavne moči!!! To so bile moči vode, ognja, zraka in zemlje!!! Pisalo je tudi, da imajo te moči lahko le izbranci!!! Vsak tisoč let se v vampirje spremenijo 4 ljudje, ki prejmejo neverjetne moči!!! Mogla sm narediti preizkus!!! Naprej je Jane preverila, če imam moči zemlje in zraka…nič od tega!!! Kasneje pa se je lotila vode!!! In res je…imam neverjetno moč vode!!! Vodo lahko zamrznem, premikam po zraku, jo preusmerim, naredim novo reko….no skratka kar si želim!!! Jane je to hitro povedala svojim domačim!!! Bili so naravnost presenečeni!!! Nhitro so me spravili v avto, od tam pa na še en starodaven, temen dvorec, sredi gorovja, skoraj neviden!!!
12. september 2010
u9151
u9151
next
12. september 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg