Forum
HAY,HEY JAZ SEM VALENTINA IN V TEJ ZGODBI BI VAM RADA POVEDALA VEČ STVARI.V TEJ ZGODBI SEM STARA 16 LET.ČE VAS ZANIMA ŠE VEČ BERITE ZGODBO.BILE SO POČITNICE IN BILA SEM NA POČITNICAH PRI SVOJI NAJBOLJŠI BABICI NA SVETU.PONOČI PA SEM SANJALA NEKAJ ZELO STRAŠNEGA.BILE SO SANJE KATERE SEM SANJALA PRVIČ.TO SO BILE SANJE V KATERIH SEM BILA VAMPIRKA:

V TISTEM KRAJU JE BILO ZELO STRAŠLJIVO,VSE POVSOD SO BILE PAJČEVINE,POSUŠENI GOZDOVI,IN VSE KAR JE ŠE LAHKO STRAŠNEGA OD TEGA KAR SEM NAŠTELA.
SLIKA VAMPIRSKEGA MESTA:
https://24.media.tumblr.com/tumblr_m8g3hsMkiR1qin79eo1_500.jpg
BILA SEM TAM NOVA.TAM SO TUDI BILI MOJI STARŠI,SESTRA IN BABICA.SLUŽILI SMO VELIKEMU DRAKULI KATERI NAS JE ZELO TEŽKO VZLJUBIL.KO SEM VTOPILA NA DVORIŠČE SEM BILA STRAŠNO PRESTRAŠENA,SAJ SE JE ZA MANO PRIKAZAL.........

če želite da nextam sledite naslednjim navodilom:
1.)napišite kako se vam zdi začetek zgodbe!(v nadaljevanju pa bom napisala več)
2.)napišite kdo bi bil za mano..
3.)za next POTREBUJEM 5 NEXTOV!!
LEP ZAČETEK BRANJA ŽELIM!
09. oktober 2012
SORY ZADNJA SLIKA SE MI NI NEKAKO ODPRLA.......
09. oktober 2012
Next!
10. oktober 2012
u97075
u97075
nextt!
začetek zgodbe je strašljiv!
po mojm se je za tabo prikazal veliki drakula?
10. oktober 2012
poskusila bom še enkrat če mi bo odprlo zadnjo sliko v prvem nextu:
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8g3hsMkiR1qin79eo1_500.jpg
12. oktober 2012
no žal mi ni
12. oktober 2012
NO NEXT PRIHAJA ČE PRAV NI DOVOLJ NEXTOV
S.12
12. oktober 2012
*
12. oktober 2012
ZA MANO SE JE POJAVIL KAR NA ENKRAT........VELIKI DRAKULA.
PRIJAZNO ME JE POZDRAVIL TER ME POVABIL V NJEGOVO VELIKO TER HKRATI PREČUDOVITO PALAČO.ODZNOTRAJ JE BILA VELIKO LEPŠA KOT OD ZUNAJ.VSI SO NAJU GLEDALI Z DEBELIMI OČMI,SAJ NIHČE NI NIKOLI SMEL V PALAČO RAZEN TISTIH KATERI SO MU PRI SRCU.NO JEZ SEM SMELA,A NE VEM ZAKAJ.PONUDIL MI JE NAJVEČJO SOBO V PALAČI.BILA SE KOT KRALJICA TE PALAČE.KO SEM SE ŠLA UMIVAT SEM VIDELA DA ME ZUNAJ SKOZI OKNO GLEDA........
odgovorite na moja naslednja vprašanja:
a)kaj menite o moji zgodbi?
b)kdo me je gledal?

predlogi:
a)nek lep fant
b)spet veliki drakula
potrebujem vsaj 4 nexte za nadaljevanje
12. oktober 2012
u97075
u97075
a) zgodba je zanimiva!
b) lep fant ?
12. oktober 2012
ajmo hitr ker hočem nextati.potrbujem vsaj še dajmo 3 da nebom dolgo čakala.
!!!!!!
16. oktober 2012
PA ČE HOČETE NADALJEVANJE LAHKO ZA MOJO ZGODBO PROSITE TUDI VAŠE PRIJAELJE.TEGA BI BILA ZLO VESELA.
16. oktober 2012
next
16. oktober 2012
u97075
u97075
мαš rαd/α ѕlαdιce?→⇨→⇨→⇨→⇨→⇨→⇨→ĸlιĸɴι→⇨→⇨→⇨→⇨→⇨→⇨→ѕι preвerι ĸαĸo вo poтeĸαlα ιɢrα ιɴ ѕe prιjαvι ღ http://www.igre123.com/forum/tema/slascicarsko-tekmovanje/43414/
pα ѕoryy ĸ oɢlαšυjeм! ︶︹︺
16. oktober 2012
ajmo potrebujem še 3 nexte
19. oktober 2012
no nextala bom saj več nihče ne bo napisal za nextat
26. oktober 2012
u98305
u98305
Next! nova bralka!
26. oktober 2012
.KO SEM SE ŠLA UMIVAT SEM VIDELA DA ME ZUNAJ SKOZI OKNO GLEDA........
NEK LEPI FANT KATEREGA ŠE NISEM VIDELA TU OKOLI.KO ME JE VIDEL DA SEM GA ZAGLEDALA JE ODBEŽAL ZA SABO PA JE PUSTILNEK LISTEK.KO SEM SE STUŠIRALA SEM V PIŽAMI STEKLA VEN PO LISTEK NA KATEREM JE PISALO:

HALLO!
VIDIM DA SI NOVA V NAŠEM MESTU IN DA TE JE NAŠ GOSPODAR DRAKULA SPREJEL V SVOJE KRALJESTVO.
VEŠ KAJ TO POMENI?ZASNUBIL BI TE RAD IN TE IMEL SAMO ZASE.TO SEM NAPISAL TA LISTEK IN PUSTIL DA SI ME ZAGLEDA.
SI V ZELO VELIKIH TEŽAVAH.

PODPISA NI PUSTIL,A NEVEM ZAKAJ IN BILO MI JE ZELO ČUDNO KAR JE PISALO DA SEM V ZELO VELIKIH TEŽAVAH.ŠE SEDAJ NE RAZUMEM.
KO SEM LISTEK ZUNAJ BRALA ME JE OPAZOVAL GOSPODAR VELIKI DRAKULA KATERI SE JE NAENKRAT ZNAŠEL ZA MANO.VIDEL JE LISTEKIN MI GA VZEL Z ROK.POTEM PA GA JE HOTE PREBRATI A..............

-kaj mislite kaj je naredil potem!!?????(odgovorite!)
-ZA NASLEDNJI NEXT POTREBUJEM 5X NEXT!!!
26. oktober 2012
u98305
u98305
next
26. oktober 2012
u97075
u97075
am..............nevem!!
next!!
26. oktober 2012
27. oktober 2012
Next! Men se zdi,da bo odeljal njo u svoj zapor! Pa bo jo tm pustu,pa naslednji dan bo popiu njeno kri...
27. oktober 2012
mogoče bom jutri nextala.
05. november 2012
ok nextam
11. november 2012
VIDEL JE LISTEKIN MI GA VZEL Z ROK.POTEM PA GA JE HOTE PREBRATI A..............BILO MI JE ČUDNO DA NI ZNAL BRATI.ZAHTEVAL JE DA GA NAJ PREBEREM.NO IN BILA SEM V TEŽAVAH,SAJ JE NA NJEM PISALO O NJEM.PREBRALA SEM GA ,A NE TAKO KOT PIŠE.NI UGOTOVIL DA MU LAŽEM.REKEL MI JE :"VREDU ČE JE PA TAKO PA POJDI NOTER IN POJDI SPAT"
ŠLA SEM NOTER IN SE VLEGLA NA POSTELJO .BILA SEM ZELO V SKRBEH IN V GLAVI SO SE MI VRTELA VPRAŠANJA:
"-KAJ ČE UGOTOVI KAJ JE PISALO?,
-KAJ ČE BOM V VEČJIH TEŽAVAH?,
-JOJ KAJ NAJ NAREDIM?,........."
NA VPRAŠANJA SE NI DALO ODGOVORITI.OD RAZMIŠLJANJU SEM ZASPALA.V SOBO SE JE PRITIHOTAPIL VELIKI DRAKULA BRSKAL JE PO MOJIH POLICAH IN PREDALIH IN ŠE PO MOJI TORBICI.MISLIL JE DA SPIM ,AMPAK NI IMEL PRAV BILA SEM BUDNA.KO SEM DVIGNILA GLAVO SE JE VELIKI DRAKULA PRESTRAŠIL IN KAR IZPUHTEL.V SOBI MI JE VSE RAZMETAL ZATO SEM ZJUTRAJ MOGLA POSPRAVLJATI.ŠLA SEM NA ZAJTRK IN ....................................................................................................................
-kaj mislite kaj se bo zgodilo?,
-napišite obnovo in ma prepričajte ,da bom vedela če res berete,
-zdaj pa ne bom popuščala,rabim 7X NEXT in bom to upoštevala
LEPO BRANJE IN UŽIVANJE MED TEM!!!!!!!
11. november 2012
Pisem zgodbico z prijatlco,ce koga zanima:
http://www.igre123.com/forum/tema/z-dna-na-vrh-in-naprej.../45711/1
P.s Pa ful soory za oglasevanje!
29. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg