Forum
Začela sem pisati mojo prvo zgodbico in upam da vam bo všeč.Pisala bom enkrat ali dvakrat na teden
15. september 2013
Govori o 16 letni punci ki žvi svojo skrivnostno življenje za katerega vesta samo njeni najboljši prijateljici Anja in Maja (ne se čudit ker je zgodba podobna enmu filmu ker mi je pač film dal navdih pa tud to je da not niso vpleteni 1D)
15. september 2013
LARA

Kot vsako jutro me je zbudila moja presneta budilka.Hitro sem se oblekla in stekla v šolo.Predšolo je bilo veliko popularnih učencev.Med njimi sta bili tudi dvojčici Inja in Enja.Oh,ne.K meni prihajata,da se bosta spravljali name.Na srečo sta me rešili Anja in Maja.To je bilo pa za las.Hitro smo stekle po hodniku do učilnice.Tam nas je čakala učiteljica matematike.Pouk je hitro minil saj spet nisem poslušala kot ponavadi.Pri vhodu sta me čakali Anja in Maja.Skupaj smo se odpravili domov a je ravno je prišel mimo fant ko mi je všeč:Jaka.On je tako lep ima čudovite rjave oči in blond lase.

ušeč
kaj se bo zgodil
15. september 2013
Lara

Anja

Maja

Inja in Enja

15. september 2013
Oh ta Jaka.Tako je lep in prijzen.Šli smo na dvorišče za šolo.Tam so fantje imeli trening košarke.Jaz sem se usedla na tribuno in opazovala Jakata.Tako sem bila zatopljena da mi je Anja morala pomahati pred nosom.«Anja kliče Laro« se mi je zadrla na uho.«Uuuuuu nekdo je pa zaljubljen nekdo je pa zaljubljen« mi je rekla Maja«Nehaj Maja nisem zaljubljena« sem ji rekla.«ah pozabi Lara gremo se kopat«.In tako smo se odpravile kopat.Prišle smo do zaliva in ko smo se dotaknile vode…PUF in spremenile smo se v morske deklice
16. september 2013
približno tko so zgledale

16. september 2013

16. september 2013
ups po nesreč sm dala 2 isti sliki
16. september 2013
next
17. september 2013
danes bom probala nadelevt
18. september 2013
next
21. september 2013