Forum
u106441
u106441
12. 45.
Violeta! Kje je članek o morilskih opicah? Je že narejen? Veš, da se nam mudi, pa nič ne delaš!
ČLANEK JE NA VAŠI MIZI.
Violeta! Si že končala z vprašanji bralcev?
JA.
Violeta! Si že poklicala v skladišče in naročila priloge za marčevsko številko?
JA.
Violeta! Dajmo nehaj lenariti! Spravi se k delu.
Violeta! Odpovedali so nam za intervju. Najdi drugega, ki bi dal izjavo o navadah slavnih!
BOM.
Violeta! A ti sploh kdaj hudiča narediš kaj, kar ti naročim. Odpustil te bom, če boš še naprej za en drek.

13.56.
Violeta! Pridi v mojo pisarno. Takoj!
Violeta! Kaj sem ti rekel? V mojo pisarno takoj!

NISEM ŠE KONČALA S POMLADNIM DODATKOM! PREJ STE MI NAROČILI, DA GA MORAM NAREDITI DO DVEH!

Pusti dodatek. Marina, napiši dodatek namesto Violete.

NIMAM ČASA! PIŠEM ČLANEK O SESTAVI BUDILKE. PREJ STE MI NAROČILI, DA GA MORAM NAPISATI.

Elen! Napiši dodatek namesto Violete!

NIMAM ČASA. PIŠEM ČLANEK O LAKU ZA LES. PREJ STE MI NAROČIL, DA GA MORAM NAPISATI, ZA NASLEDNJO ŠTEVILKO.

Bi kdo lahko napisal ta presneti dodatek?

Vsi ostanejo tiho.

Hana?

NE MOREM. PREVEČ DELA IMAM Z OBLIKOVANJEM NASLOVNICE. SAJ RES! ŽELITE V STILU TULIPANOV ALI MARJETIC?

Trobentice hočem. Trobentice.

Eliza! Napiši dodatek. Me ne zanima koliko dela imaš.

NE MOREM. MALO PREJ STE ME ODPUSTILI, KER NISEM NAREDILA NASLOVNICE, KER SEM IMELA PREVEČ DELA Z OBLIKOVANJEM STRANI REVIJE IN S ČLANKOM O TIGRIH IN S ČLANKOM O BABUŠKAH IN S ČLANKOM O BETONU.

Pa kaj je z vami! Ne zaslužite si, da bi delali za revijo o modi. Vsi boste odpuščeni.

Violeta! Spravi se že sem! Zjutraj sem od tebe prejel MAIL. Njegova vsebina mi ni všeč. Kaj točno si mislila z:
Spoštovani gospod Henderson!

Odkar ste prevzeli mesto šefa, revija ne govori več o modi. Navedla bom nekaj takšnih člankov:
FERARI – ČLOVEKOV NAJZMOGLIVEJŠI PRIJATELJ
NOGOMET – ŠPORT PRIHODNOSTI
KAKO ČLOVEKU KORISTI SMRAD
ZAKAJ MOŠKI NE POTREBUJEJO LIČIL
Prosila bi vas, da kdaj pa kdaj napišemo kakšen članek ki bi se skladal z naslovom revije:
najboljša modna revija.

Že v naprej

HVALA! VIOLETA LEŠNIK

ZGROŽENO POSLUŠAM SPOROČILO. SAJ GA NISEM NAPISALA! KAKŠNA IDIOTKA BI MORALA BITI, DA BI POSLALA KAJ TAKEGA HENDERSENU?

No Violeta. Kaj točno si mi želela sporočiti?

Gospod Henderson, prisežem, da tega nisem napisala. Spet so pošiljali sporočila z mojega računalnika. Saj veste, da me vsi zafrkavajo odkar...hm..... odkar...... delam tukaj.

Kakorkoli. Violeta, saj ne misliš, da ti verjamem? Poklical sem te, da ti povem, da si odpuščena.

ODPUŠČENA??!!!

Gospod Henderson, zagotavljam vam, da tega nisem napisala. Prosim, prosim, lahko ostanem v službi? Zagotavljam vam, da se to ne bo ponovilo.

Violeta, že zadnjič in predzadnjič sem vam dal še eno možnost. Odpuščeni ste. Moja odločitev je dokončna. Do srede opoldne odnesite svoje stvari. Kar bo že dve uri.

Ne morem verjeti, da se to zares dogaja. Ne morem verjeti, da ne bom več imela službe. Ne morem verjeti, da ne bom več novinarka za top model. Ne morem verjeti, da so me sodelavci tako zasrali. Ne morem verjeti, da ne bom nikoli več ob pol osmih zjutraj pila kave z najboljšo prijateljico. Rebeka je moja najboljša prijateljica in tudi moja sodelavka. Je edina oseba v tej zgradbi, ki me ne zafrkava.Ko hočem Hendersenu povedati, da je kreten na kvadrat, pa iz neznanega razloga planem v jok. SRANJE.VSE KAR RABIM JE ŠE TO, DA ME VIDIJO JOKATI. MISLIM, KDO PA JOKA ZARADI ODPUSTITVE?

Violeta se vam ne zdi, da delate prevelik cirkus iz tega. Saj ste sami krivi, da smo vas odpustili. Če pa že mislite početi, kar pač počnete, bi vas prosil, da greste ven iz moje pisarne. Koristno, bi bilo, da pospravite svoje stvari, kajti česar ne boste pospravili v roku ure in petinštirideset minut bo postalo last podjetja.

Obrišem si oči in karseda vzvišeno odkorakam iz pisarne. Pri vratih se spotaknem v kabel in poletim iz pisarne. Pristanem na tleh pred Kim Carter. Pred nekaj leti je prila iz Amerike. Nisem prepričana, ampak z Rebeko sumiva, da ima razmerje s Hendersonom. ČETRTEK 7.00

CIIIIIIIN CIIIIIIIIINN. Vs zaspana se zvrnem na budilko, in ta v trenutku utihne. Že začnem noreti po stanovanju, da ne bi zamudila službe, ko se spomnim, da sem odpuščena. Kaj hudiča naj počnem ves dan? Vsedem se za računalnik in iščem službe.

Pa saj to ni res!

OSNOVNA ŠOLA IŠČE ČISTILKO?

3 PROSTA MESTA ZA VOZNIKA SMETARSKEGA KOMBIJA?

DIMNIKAR?

BOŠ NADALJEVALA Z BRANJEM?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. september 2012
u106441
u106441
neki slikc:
violeta ne lešnik ampak carrol, 24 let, živi v londonu

rebeca:
http://www.ronabate.com/030319_1876_5088_xsls_op_399x600.jpg

violetina hiša:
http://www.propertyinvesting.com/files/images/dunrobin.jpg
11. september 2012
u105767
u105767
next
11. september 2012
neext!
11. september 2012
u77867
u77867
next
11. september 2012
next
11. september 2012
u103845
u103845
next
12. september 2012
next!
12. september 2012
u106441
u106441
hvala za nexteeee
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ne znam čistiti prekletih dimnikov! Ne bom za ponorelimi otroci čistila dreka s školjk! Naj vozim prekleto smetarsko škatlo? Nič nimam proti tem poklicom, ampak niso zame.
Čez ekran v krogu priplava oglas. So vas pravkar odpustili? Potem kliknite ta oglas.
Brez pomisleka kliknem nanj. Nato zagledam napis:
SO VAS PRAVKAR ODPUSTILI? PRIVOŠČITE SI SANJSKE POČITNICE. NAJBOLJŠI KRAJI ZA TO SO:

BAHAMI

BALI

EGIPT

ČE NIMATE DOVOLJ DENARJA, PA SE ODPRAVITE NA KOLESARJENJE PO VAŠI DRŽAVI.
To bi šlo pomislim. Le kje imam kolo? Zadnja 4 leta, odkar delam za revijo nimam čisto nič prostega časa. Ne vem kje imam kolo.

Mislim, da imam kolo v kleti.

Kje je klet?
Iti po kolo je dosti lažje reči kot storiti. Ko stopim na prvo stopnico se v mene pokadi cel oblak prahu. Ko se razkadi stopim na drugo stopnico in v mene se pokadi cel oblak prahu. Upam, da ni preveč stopnic, saj se že zdaj davim in izgledam, kakor, da so me zaprli v umazan prostor in me tam pustili 20 let, da sem segnila. Pa še v kleti nisem.
Bog pomagaj! Kdo hudiča je naredil petindvajset stopnic? V kleti zagledam kup starega železa. Kolesa pa ni nikjer. Čakaj malo. Je kup starega železa kolo? Ko se ga dotaknem se zvrne name. Ja, to je kolo. Zvlečem ga po stopnicah in si ga ogledam. V redu bo se prepričujem. Mora biti v redu. Saj je kolo.
Še vedno se mi zdi čudno, saj spušča strašne zvoke.

Kako se utiša kolo?

ga je je treba nahraniti?
12. september 2012
u106441
u106441

12. september 2012
u105767
u105767
next
12. september 2012
u77867
u77867
next
12. september 2012
u105937
u105937
next
12. september 2012
neeeeeeext!!!!!!
12. september 2012
next
12. september 2012
u106441
u106441
PONEDELJEK 7. 00 – ODHOD
Obložena z nahrbtnikom in potovalko in torbico se vsedem na kolo. Ko se dotaknem sedeža se zasliši glasen pok.
SRANJE.
Kaj se je pravkar zgodilo? Sklonim se, da bi pogledala in v glavo mi prileti vijak. Najbrž ni pomemben. Saj zakaj bi pomemben vijak odletel? Zadovoljna s svojo teorijo se vsedem na sedež, ki s v trenutku spusti deset centimetrov nižje.
Mogoče je vijak bil pomemben.
Na otroško nizkem sedežu, se odpeljem. Mimo mene se pelje gruča otrok in z grozo opazim da imajo vsi večja kolesa od mene. Je moje kolo mogoče otroško? Spremljajo me začudeni pogledi mimoidočih. Tisti, ki so manj vzgojeni se mi smejejo. Jih mame niso učile, da se ne smejo smejati sedemindvajsetletnicam na kolesu za petletnike, ki se oglaša
RRRRRRRRRRRR RRR RRRRRRRRRRRRR RRR RRRRRRRRRRRR RRR RRRRRRRRRRRR
GGGGGGGGGGGGGGGGRRRRRRRRRRRRRRRRARRRRRR
Končno zapustim mesto in pridem na cesto sredi polj. Ta cesta je makedamska. Ko se peljem po njej me stresa, kakor, da bi bila v mešalniku. Najrej odpade levo pedalo, potem pa še sprednje kolo. Ob cesti stoji velika tabla.

MEHANIK ZA KOLESA

ANDREW KOWALINSKI

500 METROV
Točno to potrebuje moje kolo – MEHANIKA!
kolo nesem po dovozu in pozvonim na vrata. Vrata mi odpre moški približno petdesetih let.
DOBER DAN. JAZ SEM ANDREW. KAKO VAM LAHKO POMAGAM?
Pokažem na kolo. Ko se vozim... mislim ko se Nikkie - moja hčerka – vozi zelo ropota.
TAKOJ BOM POGLEDAL KOLO. PRIDITE Z MENOJ V DELAVNICO.
Najprej si ogleda kolo, nato pa se zadere: TOM! PRIDI DOL TVOJO POMOČ RABIM.
Nihče ne pride.
VESTE GOSPA... GOSPA....
Violeta sem.
VESTE MOJ SIN DELA ZA NEKO ZELO USPEŠNO REVIJO V TUJINI IN KER DOBI PLAČO MILJON NA MESEC SE MU ZDI, DA NE RABI POMAGATI V DELAVNICI.
TTTTTTTOOOOMMM! ZMIGAJ SE ŽE! GOSPA ČAKA!
V delavnico stopi.... brez srajce.... čeden... seksi.... nenadoma se mi zavrti nato začutim močan udarec ob tla.
13. september 2012
u106441
u106441

13. september 2012
u77867
u77867
next
13. september 2012
nexti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. september 2012
u106441
u106441
še dva nexta
13. september 2012
next
13. september 2012
u105767
u105767
next
13. september 2012
u106441
u106441
Ko se zbudim, se ne spomnim ničesar. Kje sem? Kje sem spala?
STE V REDU? Nad mano se sklanja star dedek.
Čisto malo manjka, pa se bom še enkrat onesvestila.

Čez obraz mi steče neka žival. Histerično začnem kričati PODGANA, PODGANNNNNAA!
Ne, ne samo naš hrček Buči je. Ga želite pobožati?

Počasi stegnem roko proti rjavi kepici, ki začne gristi proti meni. Hitro umaknem roko.

Tam imamo tudi dva zajca – Hopija in Lilijo.

Čisto sem zmedena. Ne morem se spomniti kaj se je zgodilo. Pa še nek stari norec mi teži s pokiji, tokiji, kokiji čakaj malo...hopiji? hipiji? Gospod, kaj se je sploh zgodilo? Kje sem?

Nič hudega se ni zgodilo samo onesvestili ste se.

Onesvestila?! Zakaj?

Ne vem. Mudi se mi. Boste čaj? Kavo?

Ja prosim, čaj.

Tom skuhaj gospe čaj!

Kdo je Tom?

Moj sin. Zelo je len. Misli, da če ima veliko dela za službo ne rabi čistiti hlevov in delavnice. Ali pozdraviti goste.

TTTTTTTOOOOMMM!!!!!! ZMIGAJ SE GOSPA ČAKA!

Nekje sem že slišala za Toma. Še zadnji košček sestavljanke preden sem se onesvestila mi manjka. Nekaj povezano s Tomom. Zakaj sem se onesvestila? Zakaj? ZAKAJ?
13. september 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. september 2012
u105767
u105767
next
13. september 2012
u106441
u106441
še tri nexte

13. september 2012
u77867
u77867
next