Forum
u24872
u24872
Začela bi pisat zgodbico.Zran pa dodala še 1 anketo pa
glastujjjjte!!

Ali boš bral/a to zgodbico?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. oktober 2011
u24872
u24872
Holja!Sem Kayla.Stara sem 18 let!Danes točno!Doma sem v Izoli,Londonska ulica 18.
Danes na moj RD sta mi očka in mami povedala da gremo v Pariz in DisenyLand!!!
Juppi!Tudi moja best frendica gre zrven!Jupppppi!!!!No moji frendici je ime Jane.Zlooo je kul!Tut ona je stara 18(bla je pred 4 mesci in 26 dnevi)Tuki sm pa jst na sliki:

Pa Jane:

Bili sva na Slovenskem top modelu!Zakooon!Ti dvi sliki sta iz top modela.Nažalost sva obe na enkrat izpadli v bolj zadnjem krogu če ste gledali...No pa nadaljujem z naprej...
Ko smo šli na letalo sem zagledala svojega sošolca......
04. oktober 2011
u57498
u57498
daj piše dale pa štej mojo zgodbo usodno sporočilo(je že gotova pa napiši če naj pišen dale)
04. oktober 2011
u57498
u57498
ge san z...neščen gučate cejlo ime
04. oktober 2011
u24872
u24872
znan ka si z...;3 zakoj pa neščeš pisate celo ime?Ok mo nadeljevala ;33
05. oktober 2011
u24872
u24872
...Zasmejala sem se naglas.Nisem bila v njega tako da boste vedeli.Bil je največji PIFLAR na šoli.Od 5. do 9. razreda sva bila sošolca( omajgat! )!Naprej je pa šel v isto gimnazijo kot jaz tako da sva bila sošolca do 4. letnika.( omajgat ! ) .Imel je čudno faco....No to na sliki je največji piflar na šoli:

Vem zelooooo je grozen.No nadaljujem zgodbo.Zasmejala sem se naglas....On pa me s čudno faco pogledal.Oh,ne to sploh ni bil on ampak njegov brat!!!Takoj me je prepoznal saj sem jidva oba povabila na moj 13 RD...Povedal mi je da sem lepa.HaHa saj to vem da sem lepa ampak kaj je to mislil?Neee v njega nisem..Nikoooli!!!!!!!!!!!Sovražim piflarje!!!Vsi so zelo grozni kot klovni...HaHa.Odgovorila sem mu:>>Tepec,pusti me pri miru!Sovražim te ! Nikoli te več nočem videti!Zgini!
05. oktober 2011
u51910
u51910
tvoje zgodbe so cool
05. oktober 2011
next
05. oktober 2011
u57498
u57498
next
06. oktober 2011
u24872
u24872
Nusy 32 :Tanx!
Nežajaom
Avalon:Zaj bon.
07. oktober 2011
u24872
u24872
Sori za smeške.samo nekak se pojavijo!
07. oktober 2011
u24872
u24872
Vso pot sem morala preživeti s piflerjevim braton MUSLIOM.Sošolcu je pa blo ime MEUSEK.Hvala bogu nisva šla na isti postaji dol!Huuh!Jst sem šla v Parizu dol un pa zraven DISNEYLANDA.Ko smo prišli v prvo torgovino v Parizu se mi je takoj zdela zloo fajina!Potem sem prebrala naslov trgovine.Skoraj sem bruhala.Namreč imenovala se je GEEKS.Takoj sem pomislila na MUSEKA in MUSLIA.Potem sta mi pa kar naenkerat zginila iz misli.Huuh!Hvala bogu ga nikoli več ne bom srečala,ker bo on zdravnik ,jst pa filmska igralka.No ko smo stopili v trgovinco sem takoj opazila nekaj kul stvari.To so : Une felst moderne sončna očala,kiklco,hlače na korenčka,čevlje ELLE in pa zlate čevlje z zlato peto.Vse to sem si kupila.V evrih bi to stalo 49,64€ Toooliko!Omajgat!Potem smo šli v hotel DA PISSASCO z 7 *(zvezdicami).Hotelske sobe so bile zeeelo kul!+tega pa še bazen!Wowy!!!!!Ko smo gledali na nekem papirju v hotelu smo videli da smo št.1189 ...
Moj očka in mami sta to spregledala:Naša hotelska soba je bila zraven čisto zraven mojega največjega oboževalca------>Adam Lambert!Zacvilila sem si v mislih.!To je najboljše doživetje na svetu!!!!Potem sem zacvilila taaaako na glas da je iz sobe stopil Adam!Adam on!!Točno on!!!Omajgat!Takoj sem ga vprašala če se lahko slikam z njim.Seveda sem se lahko.Sliko še dan danes hranim v spominskem albumu.Potem je nažalost moral odšeti na koncert...
07. oktober 2011
u24872
u24872
Ko sem izvedela da ima koncert tudi danes me je bilo skoraj kap!Nisem mogla vrjeti!A res???Sem se spraševala?!.Oh moj bog!Vse vstopnice so bile razprodane...Nažalost ;'( ..Bila sem tako žalostna da niti iz sobe nisem mogla iti.A ko sta mi starša rekla da gremo na bljižnji bazen sem bila takoj dobre volje !Takoj sem pozabila na koncert!Ah,kaj te koncert.Videla sem ga v živo in se slikala z njim!To je važno!Naslednjo jutro sem se zbudila..Nekaj me je lizalo,bilo je nekaj mokrega.Fuuj!Odprla sem oči.Kuuuuuužek!Zacvilila sem !Zahvalila sem se mami in očku!Že to je bilo dovolj da sem šla v Pariz a kužka sem si najbolj želela!Bil je pasme BEAGLE.Dala sem mu ime Astor.On je moj 1 kužek v mojem življenju!Še 1000000x sem se zahvalila mami in očku!Tesno sem jiva objela.Hvala mami in očka!Evo to pa je moj Astor-ček:

A,ni srčkan?!Boooolj kot srčkan vse več srčkan!Oblekla sem se in šla z mamo,očkom in novim družinskim članom Astorčkom na sprehod.Oh,kako lepo sončno jutro!Astor je sedaj ko pišem to knjigo star 6 mescev ,rodil se je 2.junija 2011.Mami in očka sta mi povedala da je sedaj star 1 mesec in pol!Ni čuda če je pa tako lep!....Nadeljevanje drugič----------->Preberi spodaj
jo prilepila ni prava(to ni on) saj mi taprava slika ni šla prilepiti nažalost.
Čez 15 minut sem poklicala Jane in ji sporočila da imam kužka.Čez 35 minut(zato ker sva bili v različnem hoteluNAŽALOST!) ga je prišla obiskat.Povedala je da bi ga kar najrajši pojedla saj je tako lep.Potem pa iz torbice dvignila pravo malo čivavo z imanom Lawry.Takoj sta se začela igrati!Čudno saj se včasih samci ne igrajo skupaj ampak naj bo.!Glavno da sta se imela lepo.Jane sem vprašala kje jo je dobila.Povedala je da jo je dobila v sosednjem mestu.Evo tuki pa Lawry:

Oh kako sta bila luštkana ko sta se igrala ...Potem sem ji pokazala sliko z Adamom Lambertom.Zakričala je naglas!!!!!!V sobo je stopil on !Adam!Adam!Jane ga je šla objet,se slikat z njim in prosila ga je za podpis.Čez 4 ure in 43 minut je morala iti Jane domov.Nažalost!Pa tudi Adam je moral v sobo...Vprašala sem ga če bi šli pozneje skupaj z Jane na večerjo.!Takoj je bil zato!Kako hitro je prišel večer!Šli smo v spodnjo restavracijo DA PISSCO .Jedla sem krompirček in perutničke,moja starša tudi ,Jane je jedla krompriček in hamburger,Adam pa isto kot mi(yz,mami pa oči).Zraven smo vsi pili Coca Colo ,razen moje mami ,ki je pila kavo.No potem pa je še malce čisto malo pila Coca Colo.Poslovili smo se.Z Astorčkem,mami in očkom smo odšli nazaj v sobo.Ker smo bili vsi povrsti zaspani.Astor je še komaj gledal.Hoh,Lahko noč vsi skupaj!Ko sem vstala je bilo jutro enako kot vsak dan:Vstaneš in nate posije sonce.Potem se reš oblečt,razčest,nardit čop ,potem pa greg na zajtrk.To je to.Za zajtrk sem jedla kosmiče in mleko.Astor je dobil pravo Pariško pasjo hrano,Mami je jedla enako kot jaz pa zraven je pila kavco,Ati je pa jedel en veeelik sendvič.A ni mel one poli klobase.Ampak hrenovke!Tudi jaz sem to poskusila bilo je ODLIČNO!Tudi mami je probala in rekla da je bolj odlično kot samo odlično!Po zajtrku smo šli na bljižnji bazen skupaj z Jane,pa Astorčkom in Lawry-jem...Za pse je bil prav en poseben srednje velik bazen.Kjer sta se kopala samo Lawry in Astor.Pa nihče drug.Tako sta s tačkami nekako škropila kot ne vem kaj...Mi smo se pa v miru kopali.Ko smo se nakopali smo šli takoj na kosilo.Jedla sem enako kot prejšnjo večerjo..Torej krompirček in perutničke,tudi mami in očka,Astor&Lawry pa Jane so jedli enako kod jaz!Oprostite...:Astor&Lawry sta jedla Pariško pasjo hrano.Šli smo v hotelsko sobo kjer sva z Jane šli na Facebook...
07. oktober 2011
u24872
u24872
Napišite če naj next ali preneham pisati(no sploh še nisem niti na sredini saj sem komaj na začetku(tako nekje) tako da.?)?!.
07. oktober 2011
next
07. oktober 2011
u24872
u24872
Oki.
Na Facebooku sva naredili dva nova profila.Ki sta se imenovala tako:
En je biu Astor
08. oktober 2011
u24872
u24872
En je biu Astor Astor Drug pa Lowry Lovvry
V 36 dneh sta dobila 3672 prijateljov!
Naslednji dan sem se zbudila.To ni bil enak dan kot vsak drug...Ampak je dil petek,13.
Groozno!Mami mi je rekla če lahko grem v trgovino Shuc po kruh,marmelado,med in jajca.Mami sem rekla >>Okej mami.Grem.Daj punca tiho bodi!Ne kriči!>Kajj???Čudno!
08. oktober 2011
u24872
u24872
DRAGI BRALCI VSE TO KAR JE BILO NAPISANO SEDAJ ...KO SEM PISALA TO ZGODBO SE MI JE NEKAKO NEKAJ DOL ZBRISALO!OPROSTITE BRALCI IN BRALKE!
08. oktober 2011
u24872
u24872
Naslednji dan sem se zbudila.To ni bil enak dan kot vsak drug...Ampak je dil petek,13.
Groozno!Mami mi je rekla če lahko grem v trgovino Shuc po kruh,marmelado,med in jajca.Mami sem rekla >>Okej mami.Grem.Daj punca tiho bodi!Ne kriči!>Kajj???Čudno!
08. oktober 2011
u24872
u24872
PA SPET JE NEKA ZAŠTEKNILO.SORRY
08. oktober 2011
u24872
u24872
08. oktober 2011
u24872
u24872
PA DEJ.TAK ZAŠTEKA VEDNO!
08. oktober 2011
u24872
u24872
Groozno!Mami mi je rekla če lahko grem v trgovino Shuc po kruh,marmelado,med in jajca.Mami sem rekla >>Okej mami.Grem.Daj punca tiho bodi!Ne kriči!>Kajj???
08. oktober 2011
u24872
u24872
En je biu Astor Astor Drug pa Lowry LovvryV 36 dneh sta dobila 3672 prijateljov!
08. oktober 2011
u24872
u24872
PA VEDNO NEKA ZAŠTEKA.GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
08. oktober 2011
u24872
u24872
En je biu Astor Astor Drug pa Lowry LovvryV 36 dneh sta dobila 3672 prijateljov!
Groozno!Mami mi je rekla če lahko grem v trgovino Shuc po kruh,marmelado,med in jajca.Mami sem rekla >>Okej mami.Grem.
08. oktober 2011
u24872
u24872
Naslednji dan sem se zbudila.To ni bil enak dan kot vsak drug...Ampak je bil petek,13.
Groozno!Mami mi je rekla če lahko grem v trgovino Shuc po kruh,marmelado,med in jajca.
08. oktober 2011
u24872
u24872
.Mami sem rekla >>Okej mami.Grem.
08. oktober 2011
u24872
u24872
Nato mi je še povedala ,da se mi nebi kaj zgodilo ker je danes petek 13.Upala sem da bo vse vredu...Ko sem šibala gor pa dol po ulici sem samo bila zatopljena v mislih.Samo naenkrat sem se zaletela v nekega neznaneg moškega.
08. oktober 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg