Forum
u36169
u36169
Sem Miranda. Stara sem 20 let.
Moje sanje so: POSTATI VRHUNSKI MODEL.
To si želim že od malih nog, a mi do zdaj tega ni uspelo.
Aha, to sem jaz:

Skozi to zgodbo vam bom hotela dopovedati, da če hočeš nekaj postati se moraš za to boriti!
15. februar 2011
u36169
u36169
12. marec
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Zunaj dežuje. Dolgčas mi je. Odločila sem se da grem na splet. Malce brskam, ko naenkrat zasledim oglas: Ali si želiš postati top model? Klikni tukaj in se prijavi!
Srce mi je zaigralo in sem hitro kliknila in se prijavila. Prijavnica je zgledala takole;

Hitro sem natisnila prijavnico, izpolnila podatke in poiskala sliko. Dala sem jo v kuverto in jo odnesla na pošto.
Pa še izpolnjena prijavnica:

15. februar 2011
u36169
u36169
Next?
15. februar 2011
next hitr!!
15. februar 2011
u36169
u36169
Okej.
15. februar 2011
u36169
u36169
13. marec
Zjutraj sem se zbudila ter šla hitro gledat v nabiralnik, če je mogoče prišla kakšna pošta od prijave za top model. Nekaj je seveda prišlo. Hitro sem odhitela noter in odprla kuverto. V njej je pisalo, da je 21. marca predizbor. Bila sem zelo srečna.

14. marec
Na ta dan se ni zgodilo nič prav posebnega. Družila sem se z mojo najboljšo prijateljico Saleisho, ki ji je ŽE uspelo postati model.
Saleisha:

Dnevi so hitro minevali in tukaj je bil 20. marec. Zelo sem že živčna. Doma pred ogledalom vadim poziranje in pogled. Zvečer sem se umila in šla spat, vendar celo noč zaradi živčnosti nisem mogla spati. Zjutraj sem komaj, komaj vstala in se odpravila v Ljubljano na predizbor. Bila sem... nepopisno vesela! Ko sem prispela pred zgradbo v kateri je bil predizbor, se mi je zdela kot da je bila najlepša zgradba na svetu. Ko sem vstopila noter sem videla, da je bila VELIKO deklet, ki so prišla na predizbor. Bilo jih je kakšnih 150. Prišla je naša voditeljica in nam povedala, da se bomo najprej slikale za portret in na podlagi teh slik, se bo žirija odločila katera dekleta lahko gredo v tekmovanje.
Fotografiranje je trajalo kar dolgo saj sem bila na vrsti za slikanje ''komaj'' 60. Ko so me slikali so mi pokazali sliko in bila sem kar zadovoljna. Vedela sem da imam možnost priti dalje.
Ko so vsa dekleta prišla na vrsto smo lahko odšle domov. Po pošti nam bodo poslali odgovor, torej sem sprejeta ali ne. (upam da bom)

Še slika iz predizbora:

15. februar 2011
nexti!!
15. februar 2011
u36169
u36169
še vsaj dva komentarja, različnih oseb
15. februar 2011
next
15. februar 2011
u28803
u28803