Forum
zgodba bo govorila o dekletu, ki noro obužuje one direction a jih nikakor nemore spoznati, a naenkrat dobi enkratno možnost za življenje z njimi.
05. januar 2014
next
05. januar 2014
neeeeext
05. januar 2014
Dejte mal oglašvat next bo v sredo
06. januar 2014
Dejte mal oglašvat next bo v sredo
06. januar 2014
Preprosto preveč je, ko izveš, da bodo tvoji vzorniki imeli koncert na katerem bodo prvič zapeli svojo novo pesem. Ti pa jih ne moraš iti poslušati, ker nimaš dovolj denarja. Saj nismo revni ampak tudi bogati nismo. Komaj zadosti denarja je za en mesec, kaj šele za koncert.Ah pa kaj vam to razlagam. Sem Nina in sem stara 18 let čez mesec in pol bom stara 19 let. Imam dolge ravne rjave lase. Seveda pa imam tudi velike čokoladno rjave oči, ki jim moja mami govori Bambijove male sladke očke. Po mami imam velikost saj nisem zelo velika saj imam le kakšnih 170 centimetrov. Imam še 1 leto starejšega brata Kolina. Mama, oči, brat in jaz pa živimo na podeželju kar 3 ure stran od Londona. Moja tiha želja pa je, da bom One Direction vsaj enkrat slišala peti v živo pa čeprav skozi steno dvorane, da bi jih vsaj enkrat videla na svoje oči pa ne naslikane. Ampak moj razum mi govori, da naj neham sanjarit saj se ne bo to nikoli zgodilo.„Nina pridi kosilo je!“ se je mami zadrla. Pa čeprav ve, da sem le kak meter ali dva stran od nje v svoji sobi. „Kolin, Nina takoj pridita kosilo bo mrzlo!“ je mami še enkrat zakričala. „Ja takoj mami.“ sva v en glas odvrnila in se zapodila iz svojih sob v kuhinjo. Pred mojimi vrati je ležala bratova rolka na kateri sem se spotaknila in padla na nos. „Aaa Nina!“ je zakričal Kolin saj je ravnokar padel na nos kot jaz. Halo saj sva brat in sestra od njega sem se naučila vseh trikov. „Hvala Kolin ampak jaz sem bila prva.“ sem mu rekla, ko sem že sedela na stolu in si držala robec na nosu. „Daj mi robec prosim.“ je rekel Kolin in si zadrževal kri. „Pa kaj sta stara 5 let ali kaj?“ je vprašala mama. Kot vedno sva tekmovala kdo bo prvi pri mizi in mu ne bo potrebno pospravljati mize.Medtem pa je oči prebiral tri dni star časopis. Vsi smo jedli, ko sem zagledala članek na prvi strani, ki je govoril, da moji idoli One direction naslednji dan izvajajo kviz. „Mami, oči a se lahko prijavim?“ sem kar naenkrat vzkliknila. „Na kaj ljubica?“ me vprašata v en glas. „Na tole sem rekla in pokazala na časopis. Oči je obrnil časopis ter sta ga hkrati pričela brati. Kolin pa mi je pokazal da drži pesti, da mi bosta dovolila. Prijala sem ga za roko in vrnil mi je stisk roke. Kljub temu, da mi ves čas nagaja, me izsiljuje in se bi še kaj našlo. Pa vendar drživa skupaj in se podpirava. „Lahko se prijaviš saj veva koliko ti to pomeni.“ saj sem vedela, da bosta dovolila. „A se vse eno pojdi učiti, da boš zmagala.“ sta mi rekla in mi podala časopis.
07. januar 2014
nnnnneeeeeeexxxxxxxtttttt
07. januar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg