Forum
u172658
u172658
♬ hello!
♬ kako si mi pikec/pikica!
♬ dj beri!
♬ zs. če ti zgodba ni všeč in če bi še kj supr dodal!!
♬ pomočnik zs..

PRAVILA:
♬ oglaševanje je prepovedano edino če js na tvoje nč drgač
♬ fejkat nesmeš k fejkam tud js
♬ kreganje tuki ni dobrodošlo zato kr spoki če misliš sitnarit! -.-*

Dost sem zblebetala krem k zgodbi : zgodba se gre o dekleti ki hoče postati ppevka se zaljubi i to niso več njene sanje ter postane pevka... blablabla
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
mi zazvoni telefon.Zabrišem ga pod bratovo posteljo in se zavijem v toplo blazino ter sespet napotim v svet sanj.Takrat pa v sobo pripiči moj maček in začne skakljati po meni.Nevem od kdaj je tako pameten a vseeno pameten je.Ker mi ni dal mira sem se pretegnila in z povišeno glavo odšla pod tuš.Oprala in naličila sem se se lepo oblekla (kot se spodobi za poletje) in odšla v kuhinjo.Tam me je že čakal zajtrk.
jaz:

obleka:

čevlji

Ko sem prišla v kuhinjo so vsi zijali.Res da nismo klih bogati samo morem mlao.. imamo kmetijo in jaz svojega konja.Pojedla sem kruh namazan z nutello in vzela telefon in slušalke ter odšla na konja in v šolo.

konj.

telefon:

slušalke

Zdrvela sem skozi vrata in nasledala konja ter odšla v ŠOLO (MUČILNICO) prva ura je zvonila in smo imeli palčico (patro).Učitlicaa slovenščine.Tok smo se dolgočasili.NMo vsaj js sem se.2H imamo prosto in komaj čakam da grem ven.vsaj 2 uri bom vn saj mamo še 3 prosto.
*ČEZ NEKAJ MINUT*
samo še nekaj trenutkov in gremo.Končno zapiskalo je.Vsi smo zakričali od veselja.stekli smo iz šole kot nori.js sem zajahala konja in odšla sva na poljane.tam sem ga spustila iz vrvi da se razdivja js sem pa jedla divje jagode.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.next
2.kako se vam zdi da pišem /obupno,še kr dobro,zelo slabo,kr neki,fol dobro!! (PO RESNICI!!)
3.nexta,?
31. maj 2014
u171813
u171813
next
popouno najbol največ in nextaj takojjj
01. junij 2014
next
01. junij 2014
next
01. junij 2014
ful dobro
01. junij 2014
next
najboljš pišeš
nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxt seveda
01. junij 2014
u172658
u172658
Nisem se glih vlko nabasala samo da me je bolel trbuh.Malo sem obležalana soncu potem pa odšla v mesto.Med avte.Ker mi je bilo slabo sem odhitela z konjem domov.Sama sem bila sj so mama in ate odšli na kliniko za konje kr je en zbolel.Ker mi je bil dolgčas sem odšla v sobo in zapela pesem od Olivia Holt.
pesem:

Nisem gledala na uro.Samo sprostila sem se.Ko sem končala sem ŠELE pogleedala na uro.Skor me je kap.Zamujam že pol ure.Hitro sem odšla v šolo.A nekaj me je zamotlo.Nek fant ki je bil v bufetu.Tok lep je bil in prisrčkan.Zagledala sem se v njega tok da nisem opazila da gre avto.Priletel je v mene kot motor.Konj je zbežal jaz pa nwm kje sem obstala.Pred mano se je pojavila tema.

Zbudim se v bolnici in zdraven mene sedita mama in oče.Mama vsa objokana oče pa stoji in me gleda z žalostnimi oči.Nekaj časa sem bila tiho nato pa sem izdavila iz sebe.. *oči,mama kje sem?*
Mami in očetu so zasijale oči in v sobo je pristopu mladenič ki sem ga gledala.Tok prikupn je tok lep..Začela sem misliti na nekaj čisto drugega in nisem slišala mamo.Oči so se mi počasi zapr.Utrip se mi je povišal.Vsi so bili panični.Čez nekaj časa pa...
ZDAJ BOM IGRALA V VLOGI ZDRAVNIKA.
Nisem vedel kaj se dogaja pritekel sem v sobo in se nasmejal.Niso vedeli da se med spanjem srčni utrip poviša in pomanša.. hahha.Rekel sem jim *To je čisto normalno in ra je že da se morete odpraviti domov.*
KOT UN KI PRIPOVEDUJE..
Odšli so iz sobe in pustili Ann samo.Nekaj časa je morala biti v bolnici in se ne premikati.Vsaj laptop je dobila.Ko je minu 1 teden so dali Ann roko v gibs in nekaj časa ni smela it na jahanja.Nikamor ven ne sme brez spremstva in nebom mogla pisat saj si je poškodovala desno roko.
ANN JAZ:
Odpravljala sem se domov in si mislila "Kaj pa mislim da sem.Zdaj nebom mogla jahat niti na kitaro igrat,.. OOOOO v kaj sem se poglobla... " Prišli smo do avta se spakirali in odšli domov po samevni poti.Mama in oče sta mi govorila da kok da nisem gledla na pot in kako bi se lahko še bol poškodovala.Zavila sem z očmi in se zazrla skozi okno.Zelene poljane še dolgo nebom občtiila.Prišli smo domov in nekaj mesecev je bilo kot 100 let. kmalu sem dala dol gibs... Bila sem tok srečna.Šola se je že zdavnaj končala in prešla sem z komaj 2.. jooooooj...zdaj gre v 1 letnik pevske šole.Šla sem tudi na šolo jahanja.
ČEZ NEKAJ DNI..
o ne šola.zavila sem z očmi ko sem izvedela da je nedelja.ura je bila 7 in morala sem it k maši.Ker pa se mi ni dalo sem ostala sama doma.Igrala sem na kitaro in pela pesem od r5=one last dance..

Ko sem končala sem glih dobila esemes z ljubezniskim pismom..Neznana številka je pisalo na mobilniku.Mislila sem da se nekdo norčuje a kmalu je na vratih zazvonilo.Odšla sem z težkimi nogami do vrat in odprla.Bil je on!!
on.

Njprej se mi je predstavu.Ime mu je bil ....
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1.probaj ugotovit kako mu je bilo ime..
2.next..
3.kk se vam zdi ta next (PO RESNICI!!)
-BEDEN
-KR NEKI
-DOBER
-ODLIČEN
-ŠE KR
-NO NWM NEKJE VMES.. NEKAJ I NI BILO DOBRO KLE..
01. junij 2014
žiga
seveda
odlično
nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxt
01. junij 2014
u171809
u171809
kevin
seveda
dober
next