Forum
Vedo se si želela peti.V bendu.Pod sijem žarometi in snopi svetlobe,ki bi sijali name, na moje dolge, skodrane lase in objeli navdušenje gostov, ko bi zapela prve tone.Vse te slike sem videla, vask večer,pred spanjem.
Ko sem ležala v svoji beli pižami z majhnim slončkom,ja kaj naj moja mami je hotlela da bi bila čim dalj otrok....in se pokrila z modro odejo.Ko sem zaprla oči, sem bila oboževana pop pevka.Bila sem vse tisto kar sicer nisem....

Kdo sem? Sem bledo kratko lase dekle z pegicami po nosu.Barva mojih las je svetlo rjava.Torej nekaj zelo dolgočasnega.Nimam vitke postave in težko oblčem ozke kavobojke.V njih sem kot...ah nisem privlačna, no.Takšna sem se zdela sama sebi.Dolgo časa.Komaj sem čakala da ležem v posteljo,Takrat je bilo vse mogoče. POtem se nekega dne šla iz šole po drugi poti mimo nizkih blokov tam kjer imajo spodaj garaže,in zaslišala zvok bobnov.Stala sem pred vrati in poslušala vsak tonpo sebej.Nato sem zaprla oči in sem postala pevka izsanj. Kar nekaj časa sem mižala,ko m je nekdo prijav za ramo sem kriknila in odprla oči.Tam je stal fant iz naše šole dolgolasi Matic....
nadaljujem ???
05. oktober 2010
Next!OMB; kak fajn zgodba! Daj še sike
05. oktober 2010
nimam slik
05. oktober 2010
Iz interneta mislim ;P
05. oktober 2010
matic..in mevprašal,kaj počnem?' sem tiho rekla in disem dvignila oči. Greš noter?' me je vprašal.Sledila sem mu v mračni prostor, kjer so stali še štirje fanti.
Prebadali so me s pogledi.Zunaj je stala.,Je rekel Matic.Najvišji med njimi me je vprašal-Vedela sem da je to zadaj to.Da moram dati nekaj od sebe.Malo-se odgovorila .in dodala -želim si pa -
V naslednjem trenutku sem stala pred mikrofnom in po spominu brskala po kamodih, ki jih znam zapeti.Norah JOnes mi je všeč-sem dahnila,in že slišala uvodne arkode njene pesmi What i am to you.Začela sem peti, komaj slišno,da so fantje vpili,naj dam kaj od sebe.In začela sem še enkrat, bolj pogumno.!

z zaptimi očmi. Ko sem končala,je nastala tišina.Čez nekaj trenutkov se je oglasiv Matic.> in se mi nasmehnil.

Vse se je zavretlo.Tako hitro so mi zrastli lasje, na paža, preden smo imeli prvi nastop na naši šoli.Mami mi je dovolila da si naredim svetle pramene in si naličim obraz.Od nervoze sem zgubila kilogram ali dva in oblekla tiste modre kavobojke in majico, ki mi jih je kupil brat, ponosen name.
05. oktober 2010
poslušam sem tiho rekla in nisem dvignila oči* ups
05. oktober 2010
Prvi nastop je bil omamen.Res , kar neresnično je bilo.Od treme, ki mi je skoraj uničila majico, saj sem mislila da bom izbruhala,vsee kar sem kdaj pojedla.OD trenutka ko sem začela peti sem začutila valovanje mmnožice pod mano....., ki me je nesla ,nesla ,nesla....Pod mojo odejo, kjer sem toliko let sanjala, kjer sem si drznila vrjeti vase, v svoj glas, v svoje sposobnosti.Zdaj nisem bila pokrita z modro odejo,zdaj sem bila resnična Neža, ki je stala pred svojo šolo in pela.In to presneto dobro.nato zadnje je MAtic rekel po nastopu, ko smo v prazni dvorani odnašali opremo in zbirali občutke.

Domov sem prišla pozno ponoči, ko sem stopila pred vrata je tam čakal Matic.Vedela sem kaj bo sledilo....
05. oktober 2010
Kak je kul zgodba. Še piši pliss
05. oktober 2010
u27035
u27035
kuuuuuullllll barby debest pišeš neeext
aja jas bom jovo zgodbo napisala zaj beri ti sproti povem kaka je zaj mam eno sm je beednaa haaha bom novo zaj xD
05. oktober 2010
vedela sem kaj bo sledilo...Prevemu nastopu je sledil prvi poljub!
Dolgo mu nisem priznala kako sem hrepenela,kako sem si želela,kako sem snovala svojo zgodbo.KAko sem mislila,da nisem nič posebnega, da nisem lepa in da nisem dovolj pogumna da bi pela pred množico.

Kmalu je sledil moj rojstnidan.Pripravila sem veliko zabavo z veliko pijače in hrane.Ko je prišel da zabave sem nestrpno čakala goste med prvimi je seveda prišel matic.Prines mi je nekaj zelo posebnega nekaj kaj me bo na njega spominjalo vs čas.Bila je srebrna zapestnica z majhnim srčkom.Na njem je pisalo i love you-kar me je zelo osrečevalo.

Ampak k vsaki dobri stvari pridejo tudi salabe.Mami je zbolela za rakom.Zdravnik je rekel da ima še 3 mesece.Bila sem zelo depresivna ves čas sem jokala in jokala.Še sreča da mi je bil Matic v podporo, nevem kako bi zdržala brez njega.
V šoli sem se poslabšala, vse je šlo narobe. Ko so minili ti meseci sem milila da bo z mao konec.ampak moj očka mi je povedav nocio ki je bila zame grozna.Ves svet se mi je obrniv na glavo rekel je takole.Neža nekaj ti moram povedati .....

naxtam?
05. oktober 2010
u27035
u27035
je ki vmrla nee
barbara tak žalostno ne sme bit(:
05. oktober 2010
ja njena mama je umrla
05. oktober 2010
nažalost
samo je vredi konec
več ne izdaaam
05. oktober 2010
neeextaaaaaaaaam?
05. oktober 2010
u21230
u21230
PPPIŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠ
05. oktober 2010
Nekaj ti moram povedati spoznam sem eno kako se naj izrazim ...žensko.Sanja ji je ime.
Ko je izrekel te besede sem obstala.NAto je nadeljeval-veš zelo dobro se razumema in zaročila sma se jutri gremo skupaj na kosilo zelo ti bo ušeč boš videla,rada ima otroke.

Ko je dokončal sem stekla v sobo zaprla vrata in jokala.Ko sem se zbudila je bila ura 10.Ustrašila sem se da sem zamudila šolo.Nato sem se spomnila da je sobota hah sem si odddahnila.Kmalu zatem je v sobo ustopil očka.Rekel je naj se pripravim in da boma odšla čez pol ure.

Srečanja se sploh nisem veselia.Očka sem prosila če lahko Matic pridem zravrn.tako da bi mi bil v oporo.Oče se ni strinjav a sem ga le prepričala.
Ko smo prišli v restavracijo nisem mogla vrejeti očem tudi Matic ne.Tiho sem zajeclala .M-m-mati-ic ali ni-ni to-o tvoja-a ma-ma-ma.Matic je le mirno stav nato pa zmežal domov.Ko je nas je suzana opazila in videla da je matic ošel je šla za njim.

HAh tako se je pokvaril večer.Bila sem nekako vesela saj nisem hotela nove mame.Še pa posebej ne Maticove.Ko sam prispela domov se vprašala očka.Oči kako si mogel kako si mogel izbrati suzano saj veš da potem nebi mogla biti z maticom.To sem rekla tako mirno da še sama nisem mogla vrjeti.Sploh nisem bila razburjena ko pa je zazvonil telefon se slišala glas ki mi je bil zelo znan... bil je glas...
neext?
05. oktober 2010
u27035
u27035
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
05. oktober 2010
Bil je glas moje mame moje prave mame.Nisem mogla vrjeti....Obstala sem očka me je pogledav nato je videl da je nekaj narobe uzel je slušalko in se oglasiv.Tudi on je obstal.Nato je odložil slušalko.Rekel je ah gotovo se je nekdo zmotil in ima podobem glas.Rekla sem mu da se je ziher nekdo zmotil.A pri sebi sem milila drugače.Postavlala sem si čudna uprašaja.Kaj če je mami živa in da nama hoče kaj sporočiti ali pa celo da je duh...Ah duhovi nene duhovi ne ostajajo sem si rekla.Nato pa pomislila na naj huje Kaj če so ji podtaknila smrt.Nemogoče ah kaj pa govorim nekdo se je zmotil hahah jas neumnica.

NAto sem se spomnila na Matica.Takoj semga poklicala.A mela sem smolo oglasila se je Suzana hah kar se da hitro sem rekla Matica prosim.Suzana je poklicala matica a ni hoto govoriti.Odložila sem slušalko.MAtica sem poklicala na mobi sreča Matic se je oglasiv.Previdno sem ga vprašala kako gre.Rekel je da z nama nebo šlo in odloživ.BIla sem.....obupana nisem vedla kaj se je zgodilo zato sem še 1x poklicala .Oglasiv se je in rekle Kaj me nemoreš pustiti primiru!!.Slišala sem da se joče.Nisem mogla vrejti..Danes se je toliko zgodilo da sem šla taoj spat čeprav nisem zaspala.Naslednje jutro pa me je Matic čakal pred vrati in se mi opravičeval...rekla sem mu da mora premisliti takrat pa je izginil in vse je postalo temno..... oh ka je to sem zakričala... bila sem Nekje sama v temi bilo me je strah nato sem obležala na tleh.........BIlo je čudno neznosno,grozljivo...nemogoče....ampak resniččno
05. oktober 2010
u27035
u27035
kuuuuul neext
05. oktober 2010
neeextaaam?
05. oktober 2010
Nato sem se zbudila v svji sobi.Kaj zavraga....Zagledala sem Matica , očija in.....Suzano ki je nisem bila vesela.MAtic je rekel da sem padla v nezaves zaradi napora.HAh sem si odahnila jas sem že mislla da je to storila moja mama ne ta hudobna čarvonica Suzana omak moja prava mama ampak kot duh hehe nemogoče sem rekla.NAto se rekla MAticu če lahko pride z mano malček v kuhinjo.Odšla sma.Ko smabila v kuhinji sem začela pogovor z ...MAtic ali si tisto reno misliv saj več včerja po telefonu.POgledav me je z solznimi očmi in rekel.Ah oprosti ves sm iz sebe,nato me je posljubil..bilo je tako romantično.Na uho mi je šepnil.Neža ljubim te.
BIla sem tako vesela da sem mrknila.Matic se je začel opravičevati da je prehiter in to.Nato sem ga posljubila in murekla Matic tudi jaz tebe.POljublala sma se in bilo je tako lepo da sma pozaila na vse težave....POtem pa je v kuhinjo ustopila suzana.Zatemnuilo se mi je očmi.Rekla sem ji ali mora res pokvariti vsak lep ternutek mojega življenja.1Bila sem tako jezna.Zapodila sem se proti njej in jo res zalasala.Nato sem stkla skozi vrata tekla sem o travinku,v gozd na bljižno drevo.Matic se je zapodil za menoj.PO celem gozdu me je iskal.NAto se rekla da sem na drevesu.Spelav je k meni....romantika se je vrnila saj tako sem milila jas....MAtic pa je izrekel nekja nepričakovanega insicer.. Neža veš...
05. oktober 2010
u27035
u27035
nooo neeeeeeeeeeeeeeeeexttttttt
05. oktober 2010
u27035
u27035
hiit ker grem pol pod tuuš
05. oktober 2010
Neža veš...Nevem če se to z mano tabo,mojo mamo in tvojim očetom obneslo.
KOt vidim ti moja mama ni preveč ušeč hah imam prav ne.
POgledala sem ga..Nisem mogla vrjeti mojim očem.Matic je planiv v jok nato pa ša jaz
pogledala sma se nato pa je on nehav, in rekle brez solza.Rekel je ah bova že preveč te imam rad da bi prekinil ............. nato sma odšla domov-k meni
05. oktober 2010
u27035
u27035
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxtttttttttttt
06. oktober 2010
ko sma stopila v hišo sta očki in suzana sedela zamizo.Sunzana se je prilizevovala mojemu očetu ter jokala kako jo je skrbelo...jooooj kako jo sovražim.!Sopihala je od jeze bilo je smešno in planila sem v smeh.Takrat pa je MAtic rekel-mami res..ss nevem kako bo to potekalo nerazumemo se kar je grozno vešš.... meni je Neža res ušeč...Ahh takrat mi je zastalo srce od sreče...MAtic je nadeljeval.-Imel sem zamisel ki jo mislim uresničiti kupil bom svojo hišo!Ne MAtic nedovoljim ti je takričala suzana.Niti podrazno se neboš odseliv ali si nor?'.Imam vso pravico imam že 18 let tin hišo sem že dal v najem hmm res je draga ampak bo šlo...BIla sem usupla te besede so prijahajale tako hitro.in nepičakovana...Potem pa me je Matic nekaj prosiv česar nikoli nebom pozabila....
06. oktober 2010
u27035
u27035
neeeeeeeeeeeeext
06. oktober 2010
rekel je Neža bi se z menoj preselila v novo hišo čez 2 tedna bo že pripravljena za vseletev prideš menoj?Pogledala sem očija ki me je gledav tako grdo Suzana se je itak cmerila da je niti pogledat nisem hotla-noto sem reklaMaric kaj pa moj očka.Rekel je ah ne silim te vem da nisi polnoletna in da ti oče nebo pustil.REkla sem da je res ampak z težkim srcem.NAto sem se obrnila prosti očetu in rekla.hmm očka ali bi lahko.HAh nasredi stavka me je prekinil in rekel Neža pozabi nikoli.!Nato pa sem šla v svjo sobo in zjokala.Suzana je odšla in z seboj odvlekla matica grr pa tako sem še želela biti malo z njim.Nato sem se odpravila spat hahah takoj sem zaspala.Ko sem se zbudila sem si rekla JUIhu končno ponedelkjek in šola.hahah Kaj pa mi je saj se nikoli ne veselim šole.AH D saj še nikoli nisem imela fanta ki be me pospremiv v šolo in nikoli se še nisem hotela znemiti nesrmne neznanke kot je ta ...niti imena ničem reči.Nato sem se spomnila Maticovih besed.KAj naj mu rečem tako ali tako nesem k njemmmu.Jaz jaz jaz...nojbolje je da grem v šolo.Med malico je MAtic sedel pri meni Vseee so mi zavidale kaj mi je ugajalo hahha.Potem pa se je ustav in rekel.Neža veš jaz te ljubim ali bi se poročila z menoj.............................OMG KAJ PA ZAAAJ KAJ NAJ REČEM ALI ME BO SOVRAŽIL ČE ODKLONIM ZATO SEM REKLA ................................... DA samo da menebi zapustil ko pa sem prišla domov sem viedla suzano kako čaka v naši dnevni
Jokala se je nisem vedla zakaj.Nato je rekla .Neža toj pčka je imel prometno nesrečo nažalost ni preživel..........Kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj. ZAPODILA SEM SE PROTI VRATOM.tEKLA SEMDO PČKOVE SLUŽBE NI GA BILO
Nato mi je zazvonil telefom bila je suzana ......rekla je naj se umirim in pridem domov kaj mi je da sem tak podivjana.Jas pa sem samo odložla.ŠLa sem v gozd in joka jokala...OStala sem brez staršev.Zajah ZAkaj jaaaaaaaaaaz!
06. oktober 2010
u27035
u27035
nnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxttttttttttttttttttt
06. oktober 2010
nextaaam?
06. oktober 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg