Forum
u150010
u150010
ta next je posvečen đıмεпƨч.*
>>Okej,ker is glih ti ti bom povedala,..včeraj sem bila prii Jess imela sem se noro fajn prišla sem domov ob 22.00 vsi so že spali nekdo pa je spal trdneje kot sem mslila<<
mi je s povešeno glavo rekla Lucy
radovedno sem jo vprašala: >>in...?<<
nato mi je mirno povedala: >>babi je ležala na tleh,..bila je mrtva,mrtva,mrtva in mrtva. Nisem imela moči,da bi prišla do sobe samo padla sem po tleh. Danes zjutraj sem se zbudila in povedali so mi da je babi umrla. Zakaj je umrla pa ne vem?! Ni bila toliko stara bila je stara 61 let čisto premlada za smrt<<
>>ojeej,..moje sožalje,..meni je tudi babi umrla tisti dan ko sem najmanj pričakovala<<
sem ji rekla nazaj,in tudi jaz ne vem zakaj je umrla mami je rekla,da zato ker je bruhala kri to je to. Ampak mislim,da se za te dve smrti skriva krivec!
>>Prav imaš! Najhuje pa je da ne bo pogreba! Babi so zažgali in jo odvrgli ne bo ležala v grobu,kar me ZELO boli<<
mi je rekla Lucy
>>res..? mi imamo pa jutri pogreb,samo jaz nočem iti ker je preveč žalostno<<
sem ji rekla mirno

Malo sva se še pogovarjali na to pa sva prikorakale do šole. Prede šolo je bilo na polno učencev. 'Prebile' sva se skozi gnečo do učilnice za kemijo. Lucy je bila že malo bolše volje in mi je zašepetala na uho: >>Imaš nalogo?<<
Potihem sem ji odvrnila: >>ja,imam jo<<
Ko je učiteljica prišla smo šli lahko v razred. Pri kemiji z Lucy ne sediva skupaj saj imamo sedežni red in na žalost sedim z piflarko Simone. Ura je hitro minila,po kemiji je sledila matematika nisem se je bala in ni me bilo strah če bi bila prašana saj sem se učila skoraj celi beli dan. Pri matematiki sediva z Lucy skupaj,kar imam srečo. Ko je učiteljcia vstopila v razred je cel razred utihnil. Učiteljica za matematiko je zelo stroga malo manj stroga kot tista učiteljica pri Matildi. Učiteljica je stopala okoli moje klopi in rekla: >>Miley! stopi pred tablo prašana boš!<<
v mislih se mi je samo premetavala beseda: 'toooo'
Prašala me je zelo lahke stvari in pri vseh nalogah sem imela vse točke razen pri zadnji se mi je malo zaustavilo. Bila je besedilna naloga. Meni pa besedilne naloge nikakor ne gredo iz glave. Nekaj časa sem bulila v tablo nato pa me učiteljica praša: >>bo šlo? ali boš pustila to besedilno nalogo?<<
odogovrila sem: >>ne nneznam je rešiti<<
>>Dobro<< Je rekla učiteljica.
Učiteljica je seštevala točke in upala sem da bo 5. Zdanja naloga je bila vredna kar nekja točk zato me je malo skrbelo.
>>Miley! tvoja prva ocena pri matematiki je...................................5 odlično si se odrezala le glej da bo blo tudi pri naslednjih osenah tako<<
Vesela sem se vsedla nazaj v klop. Zavonil je zvonec. Po matematiki je sledila angleščina,nato slova,nato športna in zadnjo uro smo imeli glasbo. Po pouku naj bi šla k Lucy ampak nisem šla saj sem se zelo slabo počutila. Šlo mi je na bruhanje in tako hitro ko sem lahko sem tekla domov. Ker je malo prej padal dež je bilo vzunaj mokro in spolzko pa še vrtelo se mi je kar naenkrat sem padla v nezavest. Zbudila sem se.................
http://3.bp.blogspot.com/-tv9YZLVLfls/TX0ZbXHmllI/AAAAAAAAAUE/p9n859xiU_Q/s1600/tumblr_lgq221nSfP1qdiayqo1_500_large.jpg

-NEKI MI SLIKA NOČE PRJET :c
-NEEXT?
-VEM DA NI KULLLL ČUDN JE :/
11. november 2013
u147022
u147022
neeeext <3
11. november 2013
u154170
u154170
Next!
samo nekaj bi te prosila (to ni kritika): lahko ne daješ toliko pogovorov ampak tudi malo opisuješ stvari?
Oprosti, če sem tečna
11. november 2013
u150010
u150010
am,..ja oki hwala da si me opozorila sploh nism vedla :c
11. november 2013
u132245
u132245
next
11. november 2013
nekšttttttttt
13. november 2013