Forum
To je moja prva zgodba, zato upam da vam bo všeč!

Zdravo! Ime mi je Jennifer Hopps in moj oče je bogataš. Živimo v bogati soseski kjer nam nič ne manjka. Stara sem 17 let in obiskujem 3. Letnik zdravstvene, ker želim postati zdravnica!! Imam BFF Katjo s katero se poznava že od rojstva! No, dovolj o meni! Da začnem zgodbo….

Bilo je zjutraj in zvonila mi je budilka…spet! Šola! Komaj sem zvlekla svoje lene kosti iz postelje in se oblekla, pozajterkovala se umila pograbila torbico in s Katjo ki me je čakala pred vrati sma zdivjale v šolo, ki je bila oddaljena samo dve ulici. Po poti sma se menila kako srčkan bo tip ki ga bomo na novo dobili v razred. V stopile sma v šolo ravno min. po tem pa je zvonilo…pravi čas! Učiteljica MAT je stopila v razred, za njo pa FULL srčkan tipček!!! Učiteljica je rekla da mu je ime Mark in da prihaja iz Amerike!! WAW!!Vsi smo se mu mogli predstavit. Katji sem rekla da da mislim da sem zaljubljena! Ona že ima fanta, ime mu je Alen in sta kar lušen par. Učiteljica je začela blebetat novo snov, a jaz je nisem poslušala. Moje oči so bile uprte samo v Marka! Minila je ena ura, in še ena, in tretja pa četrta šesta in zadnja, sedma! Končno! Vikend! Kot strela sem zdivjala iz razreda kot drugi! Ravno sem ujela Marka na izhodu iz šole! Hodila sma drug ob drugem in ko sma zavila mimo trgovine se je ustavil in me vprašal: Bi šla z mano na zmenek? JA! Sem rekla in zmenila sama se da se dobima ob 18 uri pred mojo hišo. Zdelo se mi je da sem v nebesih! Najbolj srčkan fant na šoli te povabi ne zmenek! Vsa cvetju sem odšla domov. Na brzino sem se začela urejat, in oblekla sem svojo najlepšo obleko:www.google.com/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&;cd=&cad=rja&;docid=bomM-vEUaV17OM&;tbnid=TWi0hUUJ-QZE4M:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fwww.modna-oblacila.com%2Fmaturantske_obleke.html&ei=PoIsUrfhIaml0wXT0YCYDg&bvm=bv.51773540,d.bGE&psig=AFQjCNHWQRjIJ-OCCFVJwZov0V0x3jwQhw&ust=1378735032528736(modra) si nanesla make up ter šla za pol ure na comp. Mame in očeta ne bo doma do 20.00….Super! Šla sem na fb in videla prošnjo za prijateljstvo! Mark mi jo je poslal potrdila sem. Nato sem videla da je na fb tu Katja! Kliknila me je:
J-jaz K-Katja:
K: Zakaj me nisi po šoli počakala?!
J: Sorri no z Markom sem šla domov…Veš da me je povabil na zmenek?!
K: Resno?Bravo!Osvojila se srce naj fanta na šoli!Hahahaha
J:Nehaj! Zmenjena sma danes ob 18 pred mojo hišo!! Komaj čakam!
K: Potem pa pohiti ura je 17.55!
J: JOJ! Grem..Adijo!
K: Adijo, pa dosti sreče!
J: Hvala, adijo!
Izklopila sem računalnik in odšla pred hišo, bila sem točna! A, pred njo ni bilo nikogar. Poklicala sem njegovo ime, a se mi ni oglasil. Nato sem dobila močan odarec po glavi da sem padla v nezavest. Zbudila pa sem se v temni in smrdljivi sobi…

In tako se je končal zadnji moj srečni dan…

Kako se ti zdi?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. september 2013
Nextam ko bom imela 3 nexte!!!
08. september 2013
u103087
u103087
next
08. september 2013
next
08. september 2013
u23133