Forum
Ojlaaaaa jaz sem Evita. Odločila sem se ,da naredim zgodbo moje poletje. Ja pač bi rada mojo zgodbo delila tudi z vami. Tako ,da ja berite in ja.
Za pisanje zgodbe rabim vsaj 1 next!

Ali boš brala in pisala nexte?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. februar 2017
Lahko nekdo da 1 Next da zacnem pisat?
06. februar 2017
anamarija klara
anamarija klara
pa Next
06. februar 2017
anamarija klara
anamarija klara
Next
06. februar 2017
Joooj joooj! hvala za tak Next. Ta Next posvecam anamariji klari.
06. februar 2017
Next
06. februar 2017
Next
06. februar 2017
Hvala hvala
06. februar 2017
grem pisat
06. februar 2017
ok
06. februar 2017
anamarija klara
anamarija klara
oki
06. februar 2017
Next
06. februar 2017
Hvalq
06. februar 2017
Oj 1. Del

Končala se je šola zadnji šolski dan pred poletniji počitnicami. Z mojo BFF Nušo sva se odpravili domov. Morala sem it še po mojo sestrico Klaro v vrtec. Zelo sem se zabavala in ,ker je danes bil naj dan sva šli še na sladoled. Klara me je počakala v slaščičarni jaz sem pa med tem hitela po burger Klari. Ko sem ravno hitela v slaščičarno se je vame zaletel fant. Burger mi je padel na tla tako ,da se ni mogel več jesti! Bila sem jezna najn ampak se mi je opravičil. In mi kupil še dva burgerja! Zahvalila sem se mu in se opravičila ker sem bila jezna nanj. Ko sva prišli domov je na vratih visel listek na njem je pisalo: 《 Hey ljubica morala sem iti v tujino za 2 tedna oprosti sama boš doma če hočeš lahko kdo pride k tebi lepo se imej! Tvoja mami》 Bilo mi je čudno ker mama ni nikoli nič omenila! No postalo me je malo strah kako bom pazila hišo ampak sem preživela! Šla sem na računalnik na fejs in videla sporočilo od tistega fanta ki sva se srečala pri burgerjih! Pisalo je hey kako si? Malo sem se prestrašila in računalnik ugasnila. Naenkrat se me zadrla Klara EVITAAAAAAAAAAAA!!!!!!! Močno sem se prestrašila in odhitela v kuhinjo tam sta bili Klara in njen zob. Hahaha sem si otdahnila KLARA!! ne kliči me več veš kako sem se vstrašila ! Šla sem ven ,da Klara nebi bila sama sem k njej poklicala njeno prijateljico Lelo. Jaz sem pa šla k Nuši. Spet sem srečala fanta. Pozdravila sva se in povabil me me na sladoled. Rekla sem mu,da sem ga jedla sama in morala sem še od Klare. Phuuuh... rekel je ,da na pijačo. Rekla sem ja! Čez en dan me je povabil na kopanje. Skupaj sva šla na kopališče in...

Nadaljujem ko bodo vsaj 4 nexti upan da vam je všeč!
06. februar 2017
anamarija klara
anamarija klara
Next
pa deli tele " znakce ko kdo govori bo bol razumljivo
06. februar 2017
Sorcii da je malo napak
06. februar 2017
anamarija klara
anamarija klara
nc hudga
06. februar 2017
Ok
06. februar 2017
Lahk nadaljujem?
06. februar 2017
Najprej slike
06. februar 2017
Jaz Evita:

BFF Nuša

KLARA:

In Fant po imenu Mark

Sorrci da ni vec slik kd njega ker se ni hotu slikat
06. februar 2017
Next
07. februar 2017
Next
07. februar 2017
Ok
07. februar 2017
Dalje pisem
07. februar 2017
2. Hvala za nexte Ɯσяℓ∂ in levinja1.

Na kopališču sem si šla po vodo v torbo zadaj je pa stal fant Mark. Nič ni rekel samo opazoval me je. Hitro sem šla v bazen. Ko sem se potopila, me je pod vodo nekaj močno zgrabilo za roko in me potopilo še globlje v bazen. Bil je Mark. Samo smejala sem se in mu rekla ,da je cute. Razveselil se je ker sem mu to rekla. In neboste verjele potegnil me je pod vodo in me poljubil. Samo gledala sem od začudenja . On se mi je pa samo smejal in mi po tiho rekel: LJUBIM TE! Jaz sem skoraj omedlela od sramu in stekla na stranišče. Tam sem se tako smejala vkrati pa me je bilo tako sram, ampak na srečo naju niso videli saj sva bila pod vodo. Oddahnila sem si phuuuuuuuuh... še dobro ,da ni tukaj Klare. Skupaj sva šla še na sladoled. Tam sem tudi jaz priznala da ga ljubim. Zdaj sem ga spoznala še bolj podrobneje in sicer prihaja iz Slovenije ampak je kot majhen živel v Nemčiji. Jaz sem mu rekla ,da sem živela v Londonu ampak smo se preselili zaradi mamine in očijeve službe. Vprašal me je kdo je Klara? Rekla sem mu ,da je moja mlajša sestra ,ki je ostala doma zaradi prijateljice.

Rekel mi je....

Za nadaljevanje rabim vsaj 2 nexta. Pridejo še pa slike
07. februar 2017
anamarija klara
anamarija klara
Next
07. februar 2017
Kopališče:

Najin prvi poljub:

07. februar 2017
Kše en nexttt
08. februar 2017