Forum
u52779
u52779
Tukaj bom napisala zgodbo Tarre in njenega otroštva. Upam da vam bo všeč. Začela pa bom ko je bila v vrtcu.
Tarra:

to je slika ko je bila v vrtcu
Katarina:
njena najboljša prijateljica v vrtcu

njena mati Angela:

njen oče Chris:

oče in Tarra:

Naj pišem zgodbo Moje otroštvo??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. december 2011
u52779
u52779
Danes sem prišla domov iz vrtca in že spet sem bila deležna oštevanja ampak temu sem se lahko izognila le tako da sem stekla v svojo sobo. Za sabo sem zaslišala krike mame in očeta, ki je vpil moje ime Tarra. Oče je nazadnje le prišel do vrat in jih odprl. Začel se je dreti name zakaj tako pozno prihajam domov iz vrtca. Po mojem obrazu so začele liti solze. Nazadnje je le prišla mama in očeta odvlekla ven iz sobe, a takoj ko je zaprla vrata se je oče začel dreti na njo. Da ne bi poslušala teh krikov zlobe sem se vlegla na posteljo in si čez glavo potisnila vzglavnik. Nato nisem slišala več ničesar. Še nekaj časa sem ležala na postelji vse dokler v mojo sobo ni prišla moja mama. Njen obraz je bil krvav tudi roke so bile popraskane in vse to je žrtvovala zame, ker me ima tako rada. Nato se me je dotaknila in rekla ¨vse bo še vredu¨. Takrat ko ona to izgovori vedno drži, a zdaj sem v svojem srcu vedela da tokrat ne bo tako. Naslednji dan sem se zbudila, a ne sama nekdo je bil zraven mene. To ni bila moja mati, tokrat me je zbudil
25. december 2011
u58097
u58097
next!
25. december 2011
next!dober začetek
25. december 2011
u65375
u65375
next
25. december 2011
u52779
u52779
moj oče. Ker sem se ga bala sem pokrila z odeje. Mislim, da mu je bilo žal, saj je rekel čudežno besedo ¨oprosti¨. V tistem trenutku mi je bilo toplo pri srcu, ampak sem vedela, da takoj ko pridem domov ne bo več tako. V vrtcu sem dobila novo prijateljico Katarino, ki je tukaj v mestu le začasno, saj iščejo stanovanje in mora tukaj za en mesec hoditi v vrtec. Tudi jaz bom naslednje leto šla v šolo in sicer v prvi razred. Upam, da tam dobim novo prijateljico. Oče in mama sta danes ko sem prišla domov iz vrtca sedela na kavču in se smejala. Mogoče pa tisto kar sta mi rekla res drži.
25. december 2011
u65375
u65375
next
25. december 2011
u52779
u52779
ŠE 2NEXTA
25. december 2011
u58097
u58097
next!
25. december 2011
u52779
u52779
še 1 next pa mislim da bom jutri nextala
25. december 2011
u77367
u77367
Oj! Jaz sem prej bila Friends4ever
zdaj bom nextala
Ko sta me končno zagledala sta se obrnila proti meni in me povabila, da skupaj gremo v park na sprehod. Mami mi je rekla naj s sabo nesem knjigo. Ko smo se oblekli sem stekla ven in že bila na poti do ceste mi je mama zaklicala, da sem na nekaj pozabila. Obrnila sem se in na desni strani zagledala majhno pasjo utico. Takoj sem stekla do nje in v njej zagledala majhnega psička. Obrnila sem se k mami in stekla k njej v naročje. Ona pa me je ujela in me poljubila. Nato je oče iz hiše prinesel povodec in ga nataknil psičku. Jaz sem nato pogledala mamo in jo vprašala kako mu je ime. Ona pa je samo rekla: ¨izberi si ga¨. In jaz sem mu dala ime Glump. Nato smo se peš odpravili v park. Tam sem se usedla na klop in v roke vzela knjigo in brala. Nato je oče prišel do mene in rekel, da ima zame še eno presenečenje.
09. februar 2012
u77367
u77367
Njen psiček Glump:

09. februar 2012
u77367
u77367
Odšla sva domov vendar brez mame, zato sem vedela, da je doma. Ko sva prišla v dnevno sobo sem zagledala napis Hapy Birthday. Pod njo pa je bila škatla. Hitro sem stekla do nje in jo odprla. Ko sem zagledala kaj je v njej sem ostala brez besed. V škatli je bil majhen tigrast mucek. Takoj sem ga vzela v naročje in z njim začela tekati po stanovanju. Nato sta do mene prišla mama in oče ter me objela. Skupaj smo nato pojedli čokoladno torto.
Mojemu mucku sem dala ime Tigi. Z njim sem se nato še malo igrala, potem pa sem šla spat. Zjutraj sem se zbudila se oblekla in šla v vrtec. Sama. Ko sem prišla do tja in šla v našo učilnico so vsi drugi že peli pesmice, jaz sem pa zamudila. Ko me je vzgojiteljica zagledala mi je rekla: ¨Zadnji dan v vrtcu, ti pa zamujaš!¨ Žalostna sem sedla v krog in začela peti. Gledala sem naokrog in nikjer nisem videla Katarine. Ko smo imeli odmor, sem šla do vzgojiteljice in jo vprašala kje je Katarina. Ona je odgovorila, da je odšla. Po licih so mi začele polzeti solze. Zdaj nimam več prijateljev.
10. februar 2012
u77367
u77367
Njen mucek Tigi:

10. februar 2012
next
10. februar 2012
next
13. februar 2012
next
21. marec 2012
next
18. maj 2012
u77367
u77367
Vzgojiteljico sem gledala tako zelo dolgo, da mi je rekla, da so šli že na kosilo. Ker sem pri kosilu vedno sedela z Katarino sem sedaj sedela sama. Ampak do mene je prišla neka majhna deklica in sedla zraven mene. Med kosilom je nisem nič vprašala, potem pa sem šla do nje in jo vprašala kako ji je ime. Odgovorila mi je, da Lana. Z njo sem postala zelo dobra prijateljica. Nek dan je prišla do mene in mi rekla, da sem nekemu fantu všeč in to tistemu, ki je tudi meni všeč. Seveda sem se le zahihitala in ga pogledala. Nato je Luka (tako mu je bilo ime) prišel k meni in me poljubil na lice. Nato mi je še rekel, da naj nikomur ne povem za ta poljub. Jaz sem bila tako srečna, kot še nikoli. Z Lano sve nato odšle domov. Ampak nekdo je ves čas hodil za nama. Le kdo? Pogledala sem nazaj in ko sem hotela Lani to povedati ..........
22. maj 2012
u77367
u77367
Lana:

Luka:

22. maj 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeextiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!
22. maj 2012
u77367
u77367
je več ni bilo ob meni. Bila sem tako prestrašena, da nisem vedela kaj naj. Pogledala sem nazaj in tudi neznanca ni bilo več tam. Zakaj je vzel Lano in ne mene? Potem sem za sabo zaslišala globok moški glas in otroško kričanje. Sledila sem zvoku in prišla do grmovja kjer sem našla Lano. Bila je krvava in solze so ji polzele po licu. Vprašala sem jo kdo je to pa mi je odgovorila, da je to njen oče. Bila sem šokirana. Skupaj sve odšle domov, kjer jo je moja mama oskrbela. Očeta ni bilo doma. Lana bo danes prespala pri meni in tudi rekla mi je da nima doma zato ji je mama ponudila prenočišče pri nas. Kasneje je prišel domov oče. Z Lano sve bile v sobi, ko sem zopet zaslišala krike. Mama se je drla na očeta. Nato je prišel v mojo sobo in ko je opazil Lano sem vedela kdo jo je pretepel....
23. maj 2012
next pliz next
23. maj 2012
next
pliz
next
next
23. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg