Forum
u31432
u31432
Moji prejšnji zgodbi nista bili dovolj brani. Zato sem se odločila za nov začetek in novo zgodbo. Tipična najstniška zgodba, ki govori o prijateljstvu, sovraštvu, simpatiji/ljubezni in še o marsičem. Prosila bi vas za komentarje in prosim sodelujte v anketi

A boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

07. marec 2011
u31432
u31432
OSEBE:
- Tanja (glavna oseba)
- Nika (BFF od Tanje)
- Tamara (Bf od Tanje)
- Jan (Tanjina velika ljubezen)
- Aleks (Nikina velika ljubezen)
- Denis (Tamarina velika ljubezen)
- Ana (Tanjina sovražnica št. 1)
- Saša (Tanjina sovražnica št. 2 + všeč so ji Jan, Aleks in Denis (kakšno naključje))
ostale osebe izveste sproti

dam next???
07. marec 2011
u31432
u31432
vsaj 2 nexta prosim vas drugače sploh ne bom pisala
07. marec 2011
next :]
07. marec 2011
u31432
u31432
naj nekdo doda slike ker meni ne grejo
07. marec 2011
nextx prosim...
07. marec 2011
u31432
u31432
Zgodba je izmišljena
________________________________________________________________________________Danes je v šoli bilo obupno. Ampak naj se najprej predstavim sem Tanja stara sem 15 (kmalu 16) in obiskujem 1. letnik Srednje zdravstvene šole Murska Sobota. V šoli nisem najbolj priljubljena sem nekje vmes. Moji najboljši prijateljici sta Nika in Tamara. Vse pa smo tudi sveže zaljubljene. Najbolj priljubljena je Saša in vsem nam želi speljati naše fante. Ampak tukaj tiči en problem. Nihče se ne zanima zanjo. Uh vsaj to. Obeša se po prav vseh fantih in se slini po njih meni pa žre živce. Enkrat je Tamara videla Sašo in Denisa. Popenila je odšla je k njej in ji prisolila eno močno klofuto. Ona pa se je odšla na stranišče jokat. Mislim kako otročje. Moja največja ljubezen pa je Jan. Obstaja samo v moji sanjah saj se v šoli sploh ne zmeni zame in je najbolj priljubljen fant na šoli. Ter na žalost naslednja tarča za Sašo. Ampak ne bo mi ha ukradla. Kot sem že prej rekla je danes bil najbolj obupen dan v šoli. Ko sem prišla v Šolo je k meni prišla Ana (oh kako jo sovražim hoče mi speljati najboljšo prijateljico Niko). "Pusti Niko na miru ona je moja best frendica" "Halo!!! izgleda, da živiš na Marsu. Ona je moja best frendica že od prvega razreda in ne misli si, da bo šla po tvojih poteh. Saj se ne bo vlačila kot ti!". Kot po čudežu je odšla stran jaz pa sem bila boljše volje saj sem videla, da v mojo smer prihaja Jan. Pogledal me je v oči in se mi nasmehnil. Počutila sem se kot v devetih nebesih. Ampak nisem še prešla k bistvu. Obupno je bilo zato, ker mi je Učitelca pri nemščini v redovalnico počla šus samo, zaradi tega, ker sem klepetala z Niko. Pa še fiziko smo pisali in nisem imela pojma. Ko sem po pouku odhitela domov je k meni prihitel Jan. Kaj je hotel od mene nisem točno vedla. "Tanja, Počakaj!!". Obrnila sem se. Bil je tako lep. Ostala sem brez besed. Preslišala sem vse njegove besede ko me je vprašal: "Tanja si torej za?" "Za kaj?" "Vprašal sem te, če bi šla v kino" "Aja to (Bila sem kot vkopana nisem morala verjeti ušesom). Ja seveda lahko". Dala sem mu telefonsko in hišno št. Rekel je, da me pride iskat ob 7ih zvečer. Ko pa sem prišla domov...

next??
07. marec 2011
nextDDDDDD
07. marec 2011
u31432
u31432
oki samo vütro ok? ;**
07. marec 2011
next...
08. marec 2011
u31432
u31432
bom mal kasnej zdaj ne morm k delam nalogo -.-
08. marec 2011
u39401
u39401
next
08. marec 2011
u31432
u31432
tolko sem napisala pa se mi je vse zbrisal ;'((
08. marec 2011
u31432
u31432
zdaj ne bom več pisala sori bom ju3 ko bom mogla al pa še mogoče zvečer
08. marec 2011
u31432
u31432
je mama rekla: "Kako bi bilo, če bi imeli novega družinskega člana?" "Kako to misliš?? psa? Mačko?? Hrčka?? Ribico??" "Ne. Če bi imela mlajšo sestrico ali bratca?" "Pa to bi bilo super! ^^. Nekaj najboljšega". Odšla sem na klepet in sporočila to novico Tamari in Niki. Bilo pa je še boljše, ko mi je mama dovolila iti v kino z Janom. V kopalnico sem odhitela že ob pol 6ih. Jan pa pride pome ob 7ih. Oblekla sem se, se naličila in odhitela pred hišo, kjer me je že čakal Jan. Odšla sva v kino, kar peš saj ne živim daleč od Maximusa. Odšla sva gledat Črnega laboda. Vse bi bilo lepo in prav, če nebi pred nama sedela Saša in njene prijateljice. Po končanem filmu pa se je pred nama pojavila Saša. Storila je nekaj, kar je kasneje tudi obžalovala. poljubila je MOJEGA Jana na USTA!!! :@:@:@:@:@:@:@!!! Ampak ne nisem kot druge ko so ljubosumne in se grejo jokat. Jaz sem storila nekaj hujšega. Prisolila sem ji klofuto, ki si jo je zaslužila in se začela pred vsemi jokati tako sceno je naredila (Ali sem pa bila kriva jaz?). Z janom se nisva ozirala in sva odšla. Pospremil me je do hiše in rekel: "Danes sem bil zelo presenečen, ko si ji dala klofuto. Super si, da me braniš in me nikomur nočeš dati ^^" "Saj si je pa zaslužila, kaj se pa vlači po drugih". Objel me je in mi dal poljub na lica. Malo sem bila razočarana, ker mi ni dal poljuba na usta. Ampak sem odšla v hišo se pripravila za spanec in že po 1 uri zaspala sanjala pa sem seveda o sebi in Janu ^^.
08. marec 2011
u31432
u31432
next??
08. marec 2011
jaa
08. marec 2011
naajjjjjjjjjjjbolšaa
08. marec 2011
u31432
u31432
hvala za komentarje ^^ nadaljevala bom zvečer, ker se grem uči
08. marec 2011
u31432
u31432
učit*
08. marec 2011
next...
08. marec 2011
u31432
u31432
Tanja (jst)

Nika

Tamara
https://shrani.si/files/maryelizab113wh.jpg
08. marec 2011
u31432
u31432
Tamara

08. marec 2011
u31432
u31432
ostale slike pa ju3 (:
08. marec 2011
next next next!!...čim prej!!
09. marec 2011
u31432
u31432
ej ko bom mogla sam ne morem ker se mam ful za učit SSS ko pa bom pisala pa bom velik napisala obljubim. lahko pa dodaš ostale slike če želiš pa sovražnice naj bodo emo plisss hvala ^^
09. marec 2011
vem kak je to če se maš velik za učit
no pol se pa hitr nauč da boš lohk pisalaa, ker nadaljevanje me zelo zanimaa..(:
09. marec 2011
u31432
u31432
Naslednji dan sem skoraj tako popenila, ko sem videla Sašo kako se vlači poleg Jana :@@. Kaj sem ji sploh naredila, da mi tak vrača udarec?. Niti sama nevem. Šla sem tja in naredila nekaj superca ^^. Poljubila sem Jana POLJUBILAAAA NA USTA!!! A on se ni branil, tudi on je užival tako kot jaz. Saša pa je bila ZELO bleda. Solze so se ji ulile kot iz škafa in spet se je odšla jokat na stranišče. Sploh si ni upala ničesar reči ^^. Jaz pa sem se še vedno poljubljala z Janom in ko sem videla, da je odšla sem pustila Jana in odšla stran. Sploh mi ničesar ni rekel, naprimer, da se dobro poljubljam ali karkoli,... Ko je bilo konec pouka sem šla v garderobo in se preoblekla. Naj povem, da z Janom imava isto pot do doma (no ja podobno). In ko sem že ravno odhajala me je potegnil za roko, me odvlekel stran in me poljubil (obožujem njegove poljube *_*). Nato pa je povedal: "Veš, zadnje čase te veliko opazujem, in zadnje čase si se zelo spremenila, postala si bolj samozavestna, umirjena, všeč so mi takšne punce, bi hodila z mano?" Te besede so bile zame kot najlepša melodija v ušesih. in seveda se mu odgovorila z 'ja'. Bila sva najsrečnejša in vsi so nama govorili, da sva zelo lep par. Razen seveda Saše. Vedno je bila besna kot ris in vedno naju je zasledovala. Njen naslednji cilj pa je bil seveda uničiti najino zvezo. Ha bomo še videli kdo bo zmagal v tej vojni.
11. marec 2011
u31432
u31432
Jan

Aleks

Denis

Saša

11. marec 2011
u31432
u31432
Ana

11. marec 2011