Forum
u146870
u146870
Zdravo!
Sem Kayla in stara sem 16 let. Imam 2 sestri Karlo, ki je stara 14 let in Lily, ki je stara 12 let.
Moja mama je stara 36, moj ata pa 40. Smo še kar srečna družina.

Jaz:

Karla:

Lily:

01. januar 2014
u146870
u146870
Mama:

Ata:

01. januar 2014
u146870
u146870
Doma nimamo domače živali, saj mama in ata ne dovolita. No pa začnimo. Zbudila sem se in sem šla po stopnicah dol v kuhinjo in sem si naredila zajterk. Za zajtrk sem jedla palačinke z nutello. Potem sem se spomnila, da je danes 1. šolski dan in je konec počitnic! Moj 1. dan v gimnaziji! No hitro sem se oblekla in uredila. Potem sem zagledala mojo mamo. Rekla mi je naj se ne urejam za šolo tak, ko da grem na modno revijo. Jaz sem jo seveda ignorirala saj moram biti za 1. šolski dan urejena in lepa. Hitro sem se obula in sem šla z MAMO do šole. Bili sma že blizu šole in mama je hotela iti z mano v šolo ampak sem ji rekla, da ne. Sama sem hitro stekla do šole. Malo sem že zamujala zato sem vprašala mimoidoče učenke kje je učilnica za slovenščino saj se naj bi 1. letnik tam dobil. Učenke so mi prijazno pokazale. Zahvalila sem se jim in sem hitro stekla, do razreda. Ko sem stopila v razred me je učiteljica ošinila z pogledom.
j= jaz u=učiteljica
j: se opravičujem, ker zamujam, na cesti je bila gneča.
u: ne izgovarjaj se na promet! Tvoja dolžnost je, da vsaj 5 min pred poukom sediš tu v razredu! In ne zamujaj več!
j: V redu.
u: Nič vredu, to ni vredu, da zamujaš! In poglej se! Si kot klovn! To ni za šolo!
j: (sram me je, in gledam v tla)
u: sedi ... Tam zraven Alexa. Alex! Pomahaj ji!
j: ( sedem na mesto in poslušam narek učiteljice)

Učiteljica me je tako osramotila, da me je bilo sram. Za prvi šolsk idan ????? HALOOOOO! No po šoli sem zapustila učilnico skupaj z razredom in sem šla do garderobe, da dobim ključ od svoje nove garderobne omarice. Dobila sem Omarico roza barve, bila je zraven omarice neke važne Line. Ko sem prišla domov pa....
01. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
01. januar 2014
u146870
u146870
nextam
04. januar 2014
u146870
u146870
nesplača se mi te zgodbe sploh pisat, ker jo bere glih ena oseba
17. januar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani