Forum
Hej moje ime je Lea in pisala bom zgodbo o punci, ki je emo.

Hej ime mi je Elis. Prijatelji me kličejo El. Stara sem 16 let in imam fanta, bestiko, bogato družino in sestro.

Jaz:

Moja bestie Lily:

Moja mama Natalie:

Moj ata John:

Moja sestra Ema:

30. julij 2014
Bom kar začela
30. julij 2014
Elis!!!! Zbudi seee takooj! Se je zadrla mama. Mene je kar vrglo iz postelje. Kaj je? Sem vprašala? Mama je rekla naj se spakiram, ker grem. Mamo sem debelo pogledala. Potem je prišel moj ata in mi rekel: daj to masko dol iz obraza. Grozna si. Poglej si sestro kak je lepa. Ti si pa taka emo.Ja in če sem? Sem rekla. Potem sem pogledala mamo in ji rekla da ne grem nikamor. oblekla sem se in sem šla ven. Poklical me je Alex! Omg sem srečna hihih. On je bil fant mojih sanj ljubim ga. Prišel je do mene in me strastno poljubil. Rekel je, da gre na morje z starši. Malo sem bil a žalostna ampak nič za to. Več časa bom imela za Lily. Potem sem se vrnila domov. Moja starša sta že šla z Emo v Los Angeles jaz pa sama doma celo poletje Yeah! Freedooommm! Poklicala sem Lily. Potem je zazvonilo Lily sem zaklicala in jo objela. Zaklenila sem vrata in šli sma do moje sobe. Začeli sma se ravsati z pojštri. Vrgla sem ji pojšter v glavo. Ona pa se je cela besna vrgla na mene. Potem sma se vrgli na posteljo. Kar naenkrat sem čutila Lilyino roko kako slači moje hlače. Pogledala me je in me strastno poljubila. Potem mi jo je začela lizat. Vzela je vibrator in mi ga porinila v vagino. Dihala sem kot nora. Potem mi jo je zrajcala. Ahhh

30. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg