Forum
u74779
u74779
No midve z Hannah Kristell bova pisali zgodbico, ki je zelo napeta (upam). Gre se o Belli, ki ne more dobiti nobenega dobrega fanta. Ko že misli, da je zaljubljena, pa jo pustjo na grozen način. Pridejo do nje in ji rečejo: "Adijo!" in izginejo iz njenega življenja.

Naj piševa?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. julij 2012
u74779
u74779
Next?
21. julij 2012
u74779
u74779
Gledala sem skozi okno. Razmišljala sem: "Čez 2 tedna imam 17 let. Nikoli ne bom dobila pravega fanta. Nikoli..." zazvoni mi telefon.

j-jaz n-Nika (moja frendica)

j-Ja?
n-Oi.
j-Kaj?
n-Ammm... Fanta sem dobila zate... Rekel je, da je zaljubljen vate že od 7. razreda.
j-Res?
n-Ja!
j-Ni mogoče... Kako mu je ime???
n-Alex.
j-Lepo ime.
n-Ja. Itak!!! toliko let ima kot ti...
j-Res???
n-Logika...
j-Dobro... Po gmailu mi pošli slikce pliz... Pa mi boš tam povedala kaj več...
n-OK.
j-Adijo...
n-Adijo!!!

In prekinilo. Vesela sem odhitela na gmail in čakala, da pride Nika na gmail... Čakam... Čakam... In je ni. Poklicala sem jo po telefona, a se ni oglasila.

JAZ:

NIKA:

Next?
21. julij 2012
next?!
21. julij 2012
u100342
u100342
nextt
22. julij 2012
u58662
u58662
Čez eno uro me je poklicala Nika.
j-Zakaj te ni bilo na gmail.
n-Sori, če pa je prišel Maks, pa sva šla na pijačo.
j-Potem bi mi lahko vsaj napisala po gmailu.
n-Sori, sej drugič ti bom povedala.
j-Okej, pa zdaj mi pošlji slike.
n-Ok, adijo.
j-Adijo.
Čez dve minuti je bila Nika že prijavljena in poslala mi je slike.Alex je bil zelo lep in komaj sem čakala, .
da ga spoznam.Upam, da bova dolgo ostala skupaj.Z Niko sva se na gmailu začeli pogovarjati.
Pogovor:
j-Alex je res lep, in mislim, da bova dolgo skupaj.
n-Ja, ej prideš danes zvečer k meni prespat.
j-Ok.
n-Grem zdaj, adijo.
j-Adijo.
In potem se je odjavila.
22. julij 2012
next
23. julij 2012
u70265
u70265
neexti hitr mas novo bralko :3333
25. julij 2012
u74779
u74779
Jaz nimam velko časa, zato bom delala kratke nexte... SORČI...
05. avgust 2012
u68138
u68138
neext nujno! + nova bralka
26. avgust 2012
u58662
u58662
Okej jaz bom nextala jutri.
26. avgust 2012
u74779
u74779
Nextam jutri...
27. avgust 2012
nova bralka-nov NEEEEEEEEEEEEEEXT
31. avgust 2012
hej kaj je z najino zgodbico???
31. avgust 2012
u58662
u58662
ok, jaz nextam zdaj, ker drugače res nič nebo.
****************************************************************************************************
Kmalu je bil večer in mama me je odpeljala k Niki.Odložila me je na cesti, in jaz sem odhitela do hiše.Tam sem pozvonila.
pogovor:
j- Hej.
n- Hej, vstopi.
j- Kaj bova počele?
n- Greva gledat grozljivko.
j- Ja, lahko.
Odšle sva v dnevno sobo.Nika je šla v kuhinjo in nama naredila kokice.Potem nama jih je prinesla, zraven pa še coca colo.Gledali sva in jedli kokice.Zraven pa se tudi pogovarjali.
pogovor:
j- Komaj čakam, da spoznam Alexa
n- Ja, upam, da bosta srečna skupaj.
j- In kako kaj vidva z Maksom?
n- Vredu, kot ponavadi.
j- Ej, res upam, da bo on ta pravi zame.
n- Jaz tudi.Sicer pa glej saj je še veliko drugih fantov.
j- Saj vem, ampak noben ni zaljubljen vame.
n- Alex je zaljubljen v tebe.
j- Mislila sem razen njega.
n- Pa saj boš našla pravega fanta.Vse ob svojem času.
j- Če ti tako praviš....
Ko se je film končal sva šle na facebook in podobno.Budni sva bili do polnoči, potem pa je prišla v sobo njena mama in rekla, da naj greva spat.Ja, nisve hoteli težav zato sva se odpravili spat.
Zjutraj me je zbudila Nika, ki je nekaj ropotala.
pogovor:
j- Lahko malo tišje?
n- Ne, in izgubila sem zapestnico ki mi jo je dal Maks.
j- Zapestnico?
n- Saj veš, ono kot sem ti jo v torek pokazala.
j- Aja, točno.Ti pomagam iskati.
n- Ja lahko.
Tako sva skoraj celo popoldne iskali njeno zapestnico in jo končno našli.In sicer bila je pod njeno posteljo, midve pa sva preobrnili celo hišo.
***************************************************************************************************
next?
01. november 2012
u68138
u68138
neeeeeeeeeeeeeeeeeext :*****
02. november 2012
next
25. november 2012
u68138
u68138
neeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
27. november 2012
u58662
u58662
naslednja nexta Make_Me^^
27. november 2012
u68138
u68138
upam da bo čim prej nextala
27. november 2012
u74779
u74779
Zdaj nextam!!!
02. december 2012
u58662
u58662
okej
02. december 2012
u74779
u74779
Vsa olajšana tako rečenega greha se je Nika vlegla na posteljo. "Oh, saj je že skoraj večer!!!" je vzdihnila. Prikimala sem in se nasmehnila. Joj, ura je že peta in jaz bi morala biti doma pa že ob treh. Poslovila sem se od Nike in tekla proti mojemu domu. Mama me je že vsa jezna pričakovala pred vrati na lepem stolčku, ki ji ga je izdelal njen dedek. Začela sem se opravičevati in se zvijati iz njenih pogleov, ampak se nisem izmuznila njenem glasu, ki me je spretno zasledoval po hiši, ko sem hotela iti proč od mame: "Kako si upaš? To je nezaslišano!!! Nikoli ti ne bom odpustila!!!" To je bilo zanjo nespremeljivo, ker sem jaz zmeraj upoštevala njene ukaze, zato ona tega ni navajena. Odšla sem v mojo sobo in vsa objokana sem se vlegla v posteljo. Telefon mi je kar naenkrat zazvonil in na njem je pisalo: ***NIKICA***

Next???
02. december 2012
u74779
u74779
Oprostite, ker je kratek, a bo pa naslednji daljši!!!
02. december 2012
u68138
u68138
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
02. december 2012
next
03. december 2012
u74779
u74779
Hannah Kristell, daj zdaj ti, pa bom jaz med vikendom enkrat, ali zdaj ta vikend ali pa naslednji.
11. december 2012
u58662
u58662
okej popoldne nextam
12. december 2012
u58662
u58662
"Ja?" se oglasim, "Hej.Kaj je pa s tabo?" vpraša Nika, "Um...mama me je nadrla, ker sem pozno prišla domov...verjetno nebom več prišla iz moje sobe." rečem, "A, je tako hudo?" vpraša Nika, "Saj poznaš mojo mamo...in zakaj kličeš?" vprašam, "Um...no...am..." zavlačuje Nika, "Nika!" se zaderem."Okej, okej, povedala ti bom." reče Nika, "No, a bo kaj?" vprašam nestrpno, "Alex je klical, jutri je pri njemu doma party!A greve?" vpraša, "Um...Nika, saj veš kaka je situacija." rečem."Daj, Bella.Sprosti se!Začni uživati življenje!Pobegnila boš kaj pa drugega!" reče Nika in se zahihita.Ja, uganili ste.Vedno je bila ona tista, ki je imela svoje fore in tudi večkrat zabredla v velike težave.Seveda je reševal ni nihče drug kot jaz.Jaz po drugi strani sem bila nekako pridna punčka."A-a, Nika." rečem strogo, "Plosimmmmm, plosimmmmmmmm!" me začne prositi Nika.Vedela sem, da nebo odnehala dokler ne doseže svoje."Okej, naj ti bo!" rečem, "Yes!" se veselo zadere Nika, "Kdaj pa greva tja?" vprašam, "Ob osmih se začne." reče.Dogovorile sva se kako bom pobegnila in vse potem pa prekinile z klicem.Kmalu mi je postalo dolgčas in odšla sem v dnevno sobo gledat tv.Ura je hitro minila in že je bilo pozno zvečer.Šla sem se umit pol pa spat.
Zjutraj sem se zbudila ob devetih.Seveda so bile počitnice.Šla sem se uredit potem pa v kuhinjo.Tam me je na mizi čakal zajtrk.Topli sendviči.Mama je sedela za mizo in brala neko revijo."Dobro jutro." jo pozdravim, "Jutro." odvrne in se posveti reviji.Ko sem pojedla sem šla v sobo.Takoj ko sem prišla v sobo mi je začel zvonit telefon.Nepoznana številka, super!Oglasila sem se "Halo?" na drugi strani zaslišim glas "Živjo sem dobil Bello, tukaj Alex." Omg, omg and omg!Čaki...kak je pa on dobu moj številko.Saj je vseeno."Ja, jaz sem, Bella." rečem, "Super, a prideta z Niko na moj party?" vpraša Alex, "Ja, seveda." odvrnem veselo."Super, se že veselim da te bom spoznal." reče, "Mhm." rečem, "Okej, moram it.Bye." reče Alex, "Čaw." odvrnem.Ko sem prekinila sem takoj poklicala Niko."Omg klicu je!" rečem brez pozdrava, ko se Nika javi."Vem." reče Nika ponosno, "Ti si mu dala mojo telefonsko, a ne?" vprašam, "Valda, d." se zasmeji Nika."Okej, grem jaz zbirat obleko za zabavo.Ti maš že?" vprašam, "Ne, pa jaz pridem k tebi, da za tebe izbereva..." reče Nika, "Ok,bye." rečem, "Bye." reče Nika in prekine.
*************************************************************************************************
Upam, da ni prekratek next.
By the way im Hannah Kristell.
12. december 2012
u68138
u68138
neeeeeeeeeeext!!!
12. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg