Forum
u152233
u152233
"ZAKAJ RAVNO 3 TO NI PRAVIČNO" SEM ZAKLICALA PO RAZREDU. "KAJ PA JE NAROBE ALLY?" MI JE REKEL EN FANT.TO JE ČUDNO .KAKO SE JE LAHKO NAKDO ZMENIL ZAME.

HAAAY .SEM ALLY.STARA SEM PA 15.DANES NI RAVNO MOJ DAN .PRI KEMIJI SEM DOBILA 3.AMPAK TO JE NEMOGOČE.PA TOLIKO SEM SE PIFLA.IN ŠE BOLJ KAKO DA SE JE NEKDO ZMENIL ZAME.ŽIVIM V NEY YORKU.ŽIVIM SAMO Z OČETOM, KER SE JE MAMA PRESELILA V GRČIJO IN ŽIVI Z NEKIM MOŽKIM.
Z OČETOM SE PRAV DOBRO RAZUMEVA.KO PRIDEN IZ ŠOLE POVEM OČETU ZA 3. NI BIL NE VESEL NE JEZEN.RAKEL JE SAMO DA JE ŽE BOLJE KOT PA 1.BILA SEM ZELO VESELA.NATO JE BILO KOSILO.BILE SO PALAČINKE.NJAMI.KO SEM POKOSILA SEM ŠLA V MOJO SOBO.TAM PA ZAGLEDAM DA ME JE MAMI KLICA IN DA IMA SLABO NOVICO.........
NEXT?
02. december 2013
u153549
u153549
nextttttt
02. december 2013
u149893
u149893
nextttttt
02. december 2013
u152233
u152233
hvala za nexte-

"glej glej glej koga pa imam tukaj" je dejala ter se zlobno nasmejala.nato pa pride do tistaga fanta kio me je včeraj potolažil.in ona je vedela da sem mu všeč in da sm v njega. in nato pa se je nakaj hudega naredilo.

amy je vzela mikrofon in začela govoriti

"poslušajte učenci.ena luzerka se je zaljubila v mojega fanta gabe.(gabe je bil tisti fant)in kako si drzne z njim sploh govoriti.in poslušajte!!!!
ta luzerka je ally" ter pokazala s prstom name.hitro v solzah grem na stranišče.ko se umirim grem počasi ven i ntako se mi začnejo vsi smejati.razen gabeja(gejba se prebere)pride k meni in me POLJUBI!!!!
"ally bi mogoče šla po pouku na sok z mano" je rekel " se...ve..da..
"se vidiva"
je dejal ter odšel. ko priden na določeno mesto tako kot sva se dogovorils ga ni bilo.čakala sem ga 30.min ampak ga še vednoi ni bilo......
NEXT???!!
02. december 2013
u154174
u154174
nexttt
02. december 2013
u152233
u152233
ampak ga še vednoi ni bilo.nato dobim sporočilo od njega.piše:

"draga ally
oprosti da sem ti uničiv tvoj mogoče prvi zmenek.ko sem šel proti baru sem se spotaknil ob ...nevem kaj je bilo.nato pa pogladam v grmovje če je bila le kaka žival .ampak sem se motil. bila je amy.imela je vrv in nevem kaj je bila.nato pa se samo še spominjam de sem se zbudil v bolnici št.345.prosi pridi me obiskati.
P.S. LOVE YOU

TAKOJ POGRABIM STVARI IN GREM KO PRIDEm v sobi vidim da ima povito glavo ter nogo."kako se ti pa je to zgodilo?" sem bila prestarešna.on pa je samo zamomljal.nato sem bila nekaj ur pri njemu ampak potem sem prišla domov.ko odprem vrata vidim da sta se mam in oče pobotaa.

"kako je bilo v šoli ljubica?" me je vprašal oče.rekal da dobro ampak sem morala zanikati.mam je pripravljala večerjo jas pa sem šla v mojo sobo in iposlušati musko.tisti čas sem bil ša malo na fb.ampak ni bilo nič novega.
nato pa je prišala moja mami v sobo z večerjo.ko povečerjam grem spati ampak potem pa sem sajnala ...................

nexr?
02. december 2013
u149893
u149893
next
02. december 2013
u152233
u152233
4 nexti
02. december 2013
u149893
u149893
next !!!
next !!!
next !!!
next !!!
02. december 2013
u153549
u153549
nexttt
03. december 2013
u152233
u152233
hvala za nexte
------------------------------------------------------------------------------------------------
ko povečerjam grem spati ampak potem pa sem sajnala da sem videla kako moj oče duši mojo mamo.
"oče kaj pa ti ni!" sem zavpila in spustila očeta.nato je takoj prišal policija in reševalaci.nato odprem oči .grem po stopnicah navzdol in vidim da mam in oče še spita.šla sem nazaj v postaljo in zaspala.nato mi je zazvonila budilka.vstanem in nato grem v kopalnico urediti,vzamem jabolko in grem v šolo.tam pa vidim kak ome amy opravlja.nato se spomnin da je gabe v bolnici.razredničarki sem povedala da me glava boli in če lahko gren domov.nato je poklicala mojo mam in jirekla če lahko grem domov.tako priden domovi i nmam že iam skodelico čajo.tako grem v sobo.potem mi je mami rekla da gre v trgovino.takoj splezam skozi okno in grem do gabeia.
03. december 2013
u152233
u152233
5 nextov
03. december 2013
u157881
u157881
next
03. december 2013
u154174
u154174
nexttt
03. december 2013
u153549
u153549
nextttttttttttt
03. december 2013
neeeeext
04. december 2013
u152233
u152233
i dont care
but i nexttt
je rekla mami. "ma ..ne kaj dobro ...sem pomirla vročino 38 (sem se zlagala)"vredu"je rekla in šla nazaj v kuhinjo kuhati kosilo.nato sem šla na comp igreti igreice nato drin drin.la kdo me zdaj kliče.omg bila je amy.lepo vljudno se oglasim in malo jamram "je prosim" sem bila vljudna
"ej koza zakaj špricaš šolo"
"poglej amy nevem kaj sem ti naredila že ko sem prišla prvič v to šolo si me zasovražila sploh ti nisem niča naredila zato se ne pogovarjam s tabo ADIJO"

3 NEXTE
04. december 2013
u157881
u157881
next
04. december 2013
u149893
u149893
next
04. december 2013
u153549
u153549
next
04. december 2013
u155843
u155843
Next-am namesto nje ker me je prosila(:

"ughh,kakšne probleme ima ona? Zakaj mi teži? Nekega dne bo že videla.." sem glasno rekla in se "zlobno" zasmejala. Mami je prišla v sobo in rekla "kaj je srček?" nato sem samo rekla nič in da sem bolje kot prej.

Vrgla sem se na posteljo in stalno mislila na Gabea. Uh,kako ga pogrešam.): Nekega dne bo Amy še plačala (ne po denarjuxđ)!

Šla sem spat. Ob polnoči me je Gabe poklical. Takoj sem se oglasila:
(G)Gabe,(J) jas

G- Heey pikica,jutri pridem u šolo.
J- *cela navdušena* omg *o* Komaj čakam da te vidim.:3
G- Amy si preveč upa. Zato se mi bo še oddolžila
J- Prej me je klicala.Tudi meni se bo.
G- Okej,grem.čaau<3
J- čaau<3

*prekinila* Celo noč nisem mogla spati ampak kmalu je bilo jutro. Vzela sem moj zajtrk in šla v šolo. Tam me je čakal Gabe. Nato mu skočila v objem in se veselo poljubila. Amy to vidi in se zlobno smeje...
u153549
next
04. december 2013
next
04. december 2013
u157881
u157881
Next
04. december 2013
next
05. december 2013
u75670
u75670
neeeext ;*
05. december 2013
u152233
u152233
Amy to vidi in se zlobno smeje.vem da ima načrt ampak jas nebom odneha.ko je bilo konec pouka sem jas vohunila za amy in njenima prijateljicama.razločno sem jih slišala.
bilo je nakej takega
u152233
bilo je nakej takega:
(1-amy
2-mary
3-katy)

1-ej jes imam načrtoglej ko bosta šla ally in gabe na sladoled bomo me šle za njima.potem ko se bosta usedla bom jes šla k gabeiu
i npotem ga bom kot da ga bi kušna no inp otem bo to ally strlo srca in bo odneha kod vedno.
2-omg zlo dobr načrt.oj kdaj pa bomo šli?
1-točno on 15 moramo biti tamin skrili se bomo za grmovjem.
3-zmenjeno.
ko sem jiš sliša sem to povedla Gabea.ampak sem malo grugače.nato ko sva šla sva šla v drugo slaščičarno tko da jih ne bi vidle.
nato pa slišim amy ko se usedem.
"ma kje je zdaj tale koza de bom imela oprevke z njo."
ko pojej sladolet greva dobov prej pa se še poljubiva.drugi dan v šoli sem šla do amy in jo upraša:" no no no! a veš kva de te nism vidla včery v slaščičarmi?" "zakaj pa bi me mogla? "
"ma dej sej vemo srori celo šola de si z nama vohunal sem de bi mi ga vze.pa tut povem ti še enkrat potem pa NEBOM VEč ŠTEKAŠ če pa neboš pejt pa se k mamici zjokati!"
videla sem da sem šla malo predaleč .njo sem videla kak v solznih očeh teče na stranišče.ojo težave težave.takej etim za njo.
"heey amy! poglej da sem te previš prizadela lai zdaj veš kakšen je občutek?"
" da "
no sedaj vidiš kako sem se jas počutila ko si ti meni govorila take besede.no potem pa pomisli kako sem se v preteklosti počutila. pa tut če ti je gabe všeč in vem da si bila ti prva ko si se zaljubila in nočete ti ga vkrasti.ampak poglej one nekaj čuti do mene .jas pa tudi.nemoraš se zdej še ti prikleniti v ta ljubezenski krog.in tudi če ga jas pustim in potem bo stabo ljubezni ne bo!!
in šla skozi vrata........
5 nextav
06. december 2013
u153549
u153549
nextttttttttt
07. december 2013
u152233
u152233
i dont care
but i next

ko sem šla skozi vrata sem e zmeraj slišala jok.poskušala sem ji ti k njej ampak .....ne
potem pa samo še slišim en krik ..

takoj grem na straniščen.tam vidim amy na pol mrtvo.nato hitro stačem do prvega učitelja.
"oprostite ali lahko grest nakaj z mano na stranišče" ko ji pokažem on hitro pokliče policijo in reševalce.cela šola je bila ogrožena.jas sem imela že solze v očeh.nasledne jutro grem k njej ampak je ni bilo.nato pa so mi zdravniki povedalada je UMRLA.kaj ?
ojej ne no
zakaj no .
pa sej mi je bilo vseeno fajn v njeni družbi.nato so prišle preiskave in da sem jo jas UMORILA?
to je nemogoče.ko grem k njenimi starši za sožalje........
07. december 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg