Forum
u173906
u173906
No je mogoče res, velk zgodb od 1D in sem se odločla, da bom napisala, zgodbo o ljubezenski preleptenosti, in vem, mogoče kdaj ne bom nextala, kr me ne bo doma, probala pa bom mogoče 1 dolg next, drgač pa kratek, med počitnicami tut 3 na dan, mogoče. No, upm, da boste bral

Naj se vam predstavim, sem Bella Tomlinson. No sem sestra slavnega Louis, ki poje v skupini 1D z Harry-em, Niall-om, Zayn-om in Liam-om. No vsaka, je tako zagledana v Harry, amapk jas, no nekako mi je všeč Niall. No straši so mi umrli v prometni nesereči. No pa začnimo z zgodbo.
------------------------------------------------------------------------------------------

Zjutraj sem normalo vstalla, se uredila ter odšla v šolloo, staršev ni bilo doma. Malo mi je bilo čudno amapk ok. Sta pač šla v službo, ko sem prišla domov, me e tam čakal Louis. Imel je izbuhle ter vse rdeče oči. Odšla sem do njega, ter ga vprašala, kaj je narobe in kaj ga je pripeljalo, potem pa se mi je zdelo čudno, kadar je bil Louis tukaj, je bilo vse pospravljeno, zdaj pa je vladal nered, mame in očeta ni bilo. Zdelo se mi je zelo čudno. Ko mi je v glao šinila temačna misel, kaj če sta mrtva. N enemogoče saj naju ne bi nikoli zapustila sploh smo se kot družina dobro razumeli. Pogledala sem Louisa. On pa je samo rekel: Starša sta imela prometno neserečo insta umrla. Mislila sem, da me bo kap. Usedla sem se na tla, in začela jokati, nisem hotela več živeti, saj je bilo bre pomena. Ko je Louiss, odšel na x- factor in se je odlajil od mene. Nisem ga videla, kar nekaj časa. Iz sebe sem komaj spravila. kaj bom pa zdaj. Stara sem bila 15 let, zagotovo mi ne bi dovolil sama ivettukaj, in tudi jaz neebi, saj bi me pobralo od žalosti. Louis pa je živel z ostalim člani 1D v Loncu in jaz sem iz Dubilna mimogrede. Samo vsedel se je k meni in rekel, da bo vse vredu ter me objel, ko je pred hišo pripeljal avto. Potrkali so in vstopili čalini 1D, tiko so vstopili in viedeli najbolj čuden prizor, no saj za njih je bil čuden. Louis je vsral ter me dvignil v naročje ter me posedel na kavč. Tudi fantom, je namignil naj sedel. Vprašali so kaj bo zaj, seveda, je Louis rkel kar me je šebolj zapeklo.

÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷LOUIS÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷
Ko sem zjutraj še spal sem dobil sms od Simona, da sta mi starša umrla v prometni nesreči. Začel sem jokati, nato pa sem odšel po pol ure žalovanja v kuhinjo, ki so vsi ostali začeli kaj je . Rekel sem, da moram na Irsko uredit stvari. Rekli, so mi daaj jim povem, kaj je narobe če ne bodo iz mene zvlekli, na najbolj... način. No usedel sem se na stol in rekel. Moja starša sta danes zjutraj umrla v prometni nesereči. Bil sem vesel, ker imam tako dobre prijatelej, samo takrat pa sem pomislil na Bello. Rekel, sem da bo zdaj na žalost morala živeti pri nas. Odšli smo na Londko letališče, ter se odpeljali na Irsko, v Dublin. Fantje so se še mlo zadržali, jaz pa se se odpeljal do hiše. Odklenil sem vrata, in takrat so do mene, pripravili spomini. Razmišlajl, sem kako smo v kuhinj s Bello pela palačinke, ter kako sva ko sva bila še majhna se lovila po stanovanju. Rekel sem si, da bom zdaj moral bolje skrbeti saj , je v oproki pisalo, da jaz prejem starševstvo nad njo. Ko je kar naenkrat vstopila Bella. Samo debelo me je pogledala, ter me vrpašala kaj je narobe ???? Nato pa se je usedla k meni , ter začela razmišljati. Po parih minutaj sem rekel. starša sta mrtva, umrla sta v prometni nessreči. Samo usedla , se je na tla in nato, začela histrično jokati.Bilo mi je žal za njo, nisem vedel, kaj naj naedim, saj se kar nekaj časa nisva viela. Odločil sem se,da bom naredil, tisto, ko sem ji naredil, vedno, kadar je bila žalostan. Odšel sem do nje in jo objel, takrat so vstopili ostali člani 1D. Samo pogledali so naju in so mislil, da je že izvedela za novico. Prijel sem jo v naročje in takar se je še bol stisnila k meni. Z njo sem se vsedel na kavč, in namignila vstalim, da naj sedejo. No ko jeiz nje prišelo dovolj glasno vpašanje. kaj bom pa zdaj ??
Rekel sem, da se bo morala preslilti v London z mano in živela bo z nami.

÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷BELLA÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷
Ko je izgovoril, da bom šla k njeumu in ostalimi fanti živet v London, me je tako stisnilo pri srcu, da sem samo še bol zaihtela. Ko pa so fantje začeli pogovor.
n(niall),j(jst),h(harry),l(louis),li(liam),z(zayn)
n- a boš okel bella
z- sej bo še vse ok, boš vidla z nami, bo ok
(on naj si kar misli, da bo vse ok, samo pogledala, sem ga tako grdo, da bi ga kar odpihnilo)
l- ne skrbi, lepo bomo skrbeli zate
j- kaj pa moja šola in prijaelji
li- saj imaš nas, ne skrbi
h- vse bo, vredi če bo pa kaj narobe, pa lahka prideš h komu od nas (je rekel in se zvito nasmehnil)
Takarat pa mi je prekipelo, ter sem vstala od Louiovega naročja, ter odšla naravnost do njega. Vsi so me samo gledali, in mislil, kaj bo kdaj zdaj pa sem mu prislonila klofuto, ter se mislila, opraviti nazaj do Louisa, ko me je Harry samo zagrabil, za roko, terme potegnil v naročje. Ugriznil sem ga v roko, ter mu zabičala: ne poigravaj se z mano.

boš bral/a zgodobo ??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. julij 2014
u173906
u173906
Samo zavpil je ostali pa so se nasmjelai. Naminelia sem jima najbolj grd, pogelda kar je bilo možno. In spet me je prepravila žalost. Samo jokala bi in joakal, amapk ne bo šlo. Odšla sem v sobo, in začela pakirati. Ko je Lou prišel v sobo in rekel, da hše ne bo probal saj je preveč lepih spominov. No odšli smo do limuzine. Pogledala sem Harry-evo roko, ter ugotovila, da mu teče kri. Rekel je samo ´vidiš kaj s storila,zdaj jo bo treba pa odrezati.` Stekal,sem v hišo po razkožilo ter ko sem prišla nazaj, se je limuzina odpeljala. Osedla sem se k Harry in mu razkužila rano. Samo upil je kot nek ortok. Samo namenila sem mu pogleda, ki mu je dal vedet, naj se ne igra z ano. Vzela sem se povojin mu roko povila, potem pa sem se usedla k Louisu. Rekel, je da bom mogla nekaj dni spat pri enemu v postelji, ker še nima sobe za mene. Samo debelo sem ga pogledala, in mu rekla. Rajše spim na vrtu, kakor v sobi zkaterim koli od vas. Samo zasmejali so se jaz, pa sem vzela vodo, ter jih malo polila, samo onnemeli so in me pogledali. Začela sem se smejati in ostali z mano. Prespeli smo do letališča, kjer so bili sami novinarji ter tudi oboželake. Ko so hotele priti do Louisa, je samo izjavil: Zelo rad dajem avtograme amapk ne bo šlo, ker moram poskrbeti za sestro, ker nimam ceč saršev. Takar so vse fenice, nehale teži in rekel, da bodo naslednjič, prosile za avtograme. Lepo smo se odravili do letala in se namstili ker pa so na bneke škatle, in kstume itd. J e rekel Liam, da bom morala sediti pri nekumu v naročju. Samo stekla sem do stranišča ter si popravila maskaro, ter malo naprfumala. Ta prfum mi je mami kupla za 12 rojstni dan. In odtakrat, sem se spovnila, da sem ga vedno uporabljala ko sem bila živčna. Kar nanekrat pa so spet prirpavali spomini, usedla sem e na tla, ter začela jokati. Najprej je prišel spomin, kako sva z mamo odšle 1. nakupovat. In ko mi je pokazala, kaj je šminka sem se namazala, tako kot kloven. Zda pa sem iz torbice potegnala nožek, in naredila1. zaredzo, takojih je bilo čedalje več. No nakoncu mi je steklo toliko krvi, da sem postajal čedalje bolj bleda. Ko sem kar zaslišala, Niallov glas, ki jerekel naj odprem. Nato pa se je začel dreti na Louisa, kaj je z mao, da sem notri več ko 20 minut, in da ne odprem. Louis je vstal, ter se napotil do wc. Najprej je začel tolči po vrtaih nato, pa dreti naj odprem. Komaj neslišno sem izdavila ne. Nato pa se je začel, dreti naj nekdo prinese, ključ od stranišča. Nimse se eč zanimala, kaj se dogaja. Samo slišala sem škrtanje klučavnice in potem Niall-a kako je samo zavpil ko je videl kri. Takrat pa so se pred mano znašli čisto vsi fantje. Louis se je začel dreti, kaj mi je in , ko je kar zagledal nož na tleh, in tudi oreznune na desn roki, ter ko je prišel, do mojega obraza, kako sem bleda Videla sem, kako je prebledel, ter Zaynu nekaj rekel. Zayn je počasi stopil do ene me dvgnil ter nesel na sedež. Ostali fantje, pa so samo prisedli. Ko je Louis se čisto, zmešlo in se je začel dreti, kako si drznem, ter da naj nekam spokam, da on me take ne prenašu, ter še in še je prekinjal čez mene. Ko sem ga imela že dosti, sem samo vstal ter mu rekla. Da imam razlog za to, kar sem počela. In nato je iz mene prišlo vse, kar sem v teh 3 letih zadrežavala, ko je bil odsoten. Rekla sem mu, da ko sva bila majhna, ga je vedno skrbelo zame. Potem pa se je prijavil, na x- facotr ter odšel z fanti. Seved na njih nisem bila jezna in to sem tudi povedala. Ko je hotel nkaj reči sem samo mu zabrusila naj utihne in naj me posluša, kr zdaj jaz govorim. No tako sem nadeljeval, ter rekla, da me ni nitienkrat poklical, ali samo napisal sms. Ko se je pršel, na obisk, je samo, rekel hay. In nato odšel do kolegov. Od tebe nisem dobla niti enega objema v 3 letih. Razen danes pa še to si kar nardil, samo to in ni pomagalo, zdaj pa reči pilotu na obrne leto, ker ne bom živela pri njih. Samo vstal je in me debelo pogledal, ter rekel da mu je žal za vse ter me objel. In res pri temu objemu sem čutila, tisto ljubezen, ki mi jo je bil dovžan, ta 3 leta. Vsedla, se ob nejga, anto pa je spet načel temo, prikom bom spala, teh par dni, ko mi bodo urejali sobo. Rekal, sem samo da pri tistemu, ki ima zakonsko posteljo. Potem, pa mi je v galo šinilo, da čakaj vsi imate, zakonske postelej kajne, sem rekla. Potem, pa sem rekal, kdor me uzame zraven. In to je bila največja napaka, kar sem jo naredila. Zayn je začel: jaz ti še zjutraj prinesem zajstrk v sobo. In nato liam, jas pa te ponoči grejm, in Harry, jst ti zapojem uspavanko in tepoljubim za lahko noč. Samo Niall je bil tiho. Rekla sem, da bom pri Niall- spala in vsi so zavzdihnili. On pa se je smo smejal, ter me vzel v naročje, kot nenega kužka.
nekaj nextov za nadaljevanje
a) kj se bo zgodilo potem ???
b)a še pišem, al ne??
10. julij 2014
a) kj se bo zgodilo potem ??? Ja Harry se bo začel pritoževat zakaj ne spi pr njemu
b)a še pišem, al ne?? Ja
Hahaha,kk sem se smejala pri tem delu: On pa se je smo smejal, ter me vzel v naročje, kot nenega kužka.
Next
10. julij 2014
u173906
u173906
next, pride jutr zvečer
19. oktober 2014
Next
20. oktober 2014
next prosim
13. marec 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike