Forum
Hay !!!!
Odločila sem se ,da bom pisala svojo ljubezensko zgodbo .Upam da vam bo všeč !!!
PRAVILA :
-ne smetimo
-se zabavamo
-se ne kregamo
-ne preklinjamo
in to je to če se česa spomnem še povem ..........
............................................................................................................................
RABIM 3 NEXTE DA ZAČNEM !!!
01. julij 2013
u127021
u127021
neeeeeeeekšt
01. julij 2013
u127922
u127922
sori nebom sodelovala
01. julij 2013
u127021
u127021
heeh seei že sodelujš
01. julij 2013
ok prav
01. julij 2013
bom kar začela
..................................................................................................................
Živijo ! Ime mi je Tina. Stara sem 16 let in hodim v 1. letnik.
To sem jaz :

In moja BFF je Jana ,ki hodi v isti razred kot jaz .
Jana:

Jaz in moja družina smo bogati in živimo v res lepi hiši.Bogataši pa nismo bili samo mi saj je bila tudi Jana še kar bogata.
Naša hiša:

(zadaj je še bazen in ostalo .....)
Bil je ponedeljek in z Jano sva šli domov.Ko sva se sprehajali po pločniku sva na drugi strani zagledale najino sovražnico Nino .
Nina:

Pretvarjale sva se da je nisva videle in šle naprej .
................................................................................................................
Res sory za kratek next sam je že pozno , jutri dam daljšega če bo vsaj 1 next.
01. julij 2013
No ja niti ni kratek tko .
01. julij 2013
next
01. julij 2013
u88095
u88095
Next
02. julij 2013
next !
....................................................................................................................
Pretvarjale sva se da je nisva videle in šle naprej .Naenkrat pa je pritekla za nama z svojo mačko.
Mačka:

Naju pocukala in se nasmejala .Ne bosta verjeli hodim z Gašperju .
Gašper:

Pogledava se in ji rečeva da ji ne verjamema .Da nama tl. naj pregledava njen pogovor. In čisto res je bilo kar je rekla .No imela sem njegovo tl. zato sem ga poklicala z svojim tl..
Moj telefon:
http://data.whicdn.com/images/1165756/tumblr_ksq5nkLmJ41qapacoo1_500_large.jpg
Kličem ga in ni se oglasil .Rekla sem ji da ji še vedno ne verjamem in da bom že ugotovila resnico .Šli sva naprej v slaščičarno .Kjer sva si dobili 2 sladoleda .
Najina sladoleda:

Gredoč sva srečali Janino mamo in jo vprašale ,če bi lahko Jana prespala pri meni ?
S prva se ni strinjala nato pa sva jo pregovorili.Ko sva vstopile v mojo sobo sva šli po stopnicah navzgor in se usedle na tla se pogovarjale ter se veliko smejale.
Moja soba:

Ko me je poklical Gašper .In me vpašal zakaj sem ga klicala .Vprašala sem ga če je res da sta z Nino par .Vzkliknil je in rekel ........
................................................................................................................
Next ????
02. julij 2013
Aja in Gašper je bil najbolj cute na naši šoli
02. julij 2013
u88095
u88095
Next <3
02. julij 2013
u140056
u140056
next
03. julij 2013
u127021
u127021
neeeeeeeeeekšt čim preej
03. julij 2013
next ?
Vzkliknil je in rekel ........ NE ,če povem po pravici sem zaljubljen v drugo dekle.Tako se je začel pogovor med nami tremi .Telefon sem dala na zvočnik da je lahko govorila še Jana .
T-jaz
J-Jana
G- Gašper
............
T: Potem pa povej kdo je čudežno dekle .
J: Ja, daj povej prosim.
G: Ne ne ne raje ne.
J: Daj no nobenmu nema povedle .
G: OK ,vama povem če prideta v glavni park ob 7.
J,T: Itak !!!!!!Se dobimo tam.
No ura je bila 6 zato sva se preoblekle in počasi odšle.
Jana je oblekla:
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8amfdnyZk1rd689zo1_500.png
Jaz pa sem oblekla:

V park sva prišle ob pol 7 in tam je bila tudi Nina .Sedele smo 5 klopc narazn dokler ni pršu Gašper. Šel je naravnost k Nini .Ona pa je pritekla k njemu v objem ker ej vedela da ju gledava .Gašper jo je ustavil in ji rekel kaj je z njo .Spet se je začel pogovor.
T-jaz
J-jana
G-gašper
N-nina
................
N: ka me ne ljubiš več!
G: saj te nikol nism !!!
T: sem vedela da se lažeš!
J: itak kdo bi pa bil v .... no tebe.
N: bodi tiho ,to ti še vrnem .Samo kako če si mi pa poslav SMS če bi bla par ?
G: ne !!! Nisem bil jaz najbrš je bila moja mlajša sestra.Tako ali tako sem pa zaljubljejn v Tino !
T: kaj ? Res?
G: ja
T: no enako .
G: no bi bila moja punca
T: če ti tk hoč
G: jes
.....................
Objela sva se in mi trije smo odšli. Nina pa je odvihrala kot bik ki ga je pustila punca.
Mal smo se sprehajali in na koncu vsi lepo odšli domov.
03. julij 2013
next
03. julij 2013
u88095
u88095
next
03. julij 2013
u127021
u127021
neeeeekšt
03. julij 2013
neeext
03. julij 2013
u136975
u136975
next
03. julij 2013
........................................................
PAR VPRAŠANJ
.......................................................
a.)Kako se vam zdi zgodba?
b.)Imate kakšne pripombe?
c.)Kaj lahko izboljšam?
03. julij 2013
a)super!
b)ne,sam malo bolj dalše piši
c)nič drgač use je perfect!
03. julij 2013
aja neeeeext!
03. julij 2013
u136975
u136975
a)Super
b)nič
c)mal dalše

nextts :2
03. julij 2013
u88095
u88095
a) Super
b) Niti ne...
c) Lahko bi dala več oseb v zgodbo, pa daljše nexte piši. Drugače pa ful dobra zgodba! =)
03. julij 2013
ok vse upoštevam
03. julij 2013
u136975
u136975
next
03. julij 2013
zvečer bo next
03. julij 2013
u136975
u136975
okej
03. julij 2013
Z Gašperju sva živela še kar blizu zato sva skupaj šla domov .Prijel me je za roko in me pogledal .Joj ko si očarljiva !Gapy !!! Je zakričala moja sošolka Katjuša iz druge strani ceste .Kaj pa ona hoče .Pogledal jo je in rekel kaj pa vem. Pritekla nama je nasproti .Haj ljubezen moja in zakaj jo držiš za roko . Kaj pa vem mogoč sma skup nevem .Čakaj sem vzkliknila in mu primazala eno klafuto .Nato je še Katjuša vzkliknila in ga zarezala .Tina naj ti pojasnim ..........Pozabi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odhitela sem k Jani .Ni je bilo doma zato sem vsa objokana šla domov.Ko sem prišla domov sem se ulegla na posteljo in zaspala .Zjutraj ko sem vstala ob 7.00 sem se oblekla in na kolendarju ugotovila .................da se bleža moj rojstni dan!!!!
Oblekla :

No ko sem se oblekla sem se z kolesom odpeljala po naši ulici z Jano sma se zmenili da bova šli v Luna park ob 11.00. Zato sem šla k njej in šli sva malo v shoping .Po trgoviah sma hodili 3 ure in na koncu sma si kupile
Jaz:

http://data.whicdn.com/images/49379181/tumblr_mgq7tft1et1qhqj6po1_500_thumb.jpg
Jana:

No ura je bila že 10.30 zato sva se odpravili tja .
Luna park:

Tam sva uživale edino nekaj sem pogrešala..............
Sorry jutri bo daljši next !!!!
03. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg