Forum
Hejla no odločila sem se da bom pa še jaz nekaj malga o sebi in svojem življenju napisala....
Začnem takoj jutri.....

No upam da vam bo všeč.....

23. november 2011
Živjo moje ime je Lauren, stara sem 15 let in živim v Ljubljani....
Ko sem se rodila sta bila moja starša stara 17 let. Mami me je poo rojstvu pustila pri očiju in odšla. Nikoli je nisem spoznala in nikoli nisva imeli stikov. Babi mi je le povedala da živi nekje v Makedoniji in dela kot natakarica.

1 september 2008 ponedeljek....

Čist navaden dann.... itak da ne .... Začenja se novo šolsko leto in zame KONČNO 7 razred. Ob 7 zjutraj me je zbudila moja lepa in zoprna budilka. Tisti trenutek je bila moja največja želja da bi lahko spala še vsaj 1 uroo. Ampak neee začenja se šolaa. Vstala sem in se dobesedno odvlekla v kopalnici, se umila in namazala s kremo za kožo. Šla sem v spodnje nadstropje ( živim v dvonadstropnem stanovanju, ki ni zelo veliko da ne bo kdo mislil da sem bogata). V spodnjem nadstropju so kuhinja, dnevna soba z jedilnico, kopalnica in hodnik. Šla sem v kuhinjo, kjer sem si naredila zajtrk. Na hladilniku sem našla sporočilo od očija. Ime mu je Klemen in star je 29 let. Na sporočilu mi je želel lep dan in blablablabla..... Ko sem pojedla je bila ura že pol osmih in počasi se mi je mudilo. Stekla sem v sobo in začela iskati primerna oblačila za v šolo..... Seveda iimam kot večina deklet probleme s tem. Nikakor se nisem mogla odločiti. Na koncu se mi ni več dalo ukvarjati z oblekami in sem preprosto oblekla kavbojke, svetlo modro majico s kratkimi rokavi in belo jopico.Obula pa sem modre all starke. Vzela sem še belo torbico in vanjoo dala denarnico, telefon. Ko sem bila že pripravljena je zazvonil zvonec. Bila je moja najbolša prijateljica Daša. Objeli sva se in začela mi je pripovedovati da jo je sram kako grozno zgleda na prvi šolski dan. Na ves glas sem se zasmejala saj je zgledala odlično. Imela je oblečeno vijolično obleko, belo jopico in vijolične balerinke z črno mašnnjo. Pa še njeni skravžlani lasje so ji tako lepo padali na ramena. Včasih ji močno zavidammm. Lepa je, ima družino z denarjem in še mlajšega brata. Tudi jaz bi imela mlajšega brata ali sestro, ampak to je zgleda nemogoče.......
24. november 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg