Forum
Jaz sem Tea,stara sem 16 let in živim v Londonu.Sem zelo popularna v moji šoli-gimnaziji.Ampak nisem pridna punčka,jaz sem nasprotje od pridne-hudobna.A v dobrerm smislu.

1.DEL
Zjutraj me prebudi moj mali bratec Žan. Objame me in mi da lupča na ličke,nato odide v kuhinjo.Jaz se grem stuširat in uredit.Oblečem si miniko črne barve in lepo črno oprijetno majčko.Nato odidem v kuhinjo,kjer pojem kruh namazan z medom in si obujem rdeče ALL-STARKE. Oči me zapelje v šolo.Pri vratih me pričaka diler-ki je moj sošolec Damjan.Da mi ekstazy. V omarico dam jopico in odidem v matematično učilnico.Danes je zadnji dan in potem ob 20:00 ŽURKA!!!!Po koncu pouka z mojo bff Eriko odideva domov in se uredima.Ob 19:30 se dobiva pred hišo Damjana.Spet se ga bom lahko napila,jedla extazy in kadila.Bila sem vesela v svojemu lajfu.

To je začetek zgodbe ali vam je všeč:
11. julij 2012
je krajši del ampak ne smem na začetku povedat vse
11. julij 2012
next
12. julij 2012
hvala next pride čez kakšno urco ali dve,pa mirjana a bi povedala še drugim za mojo zgodbo?
12. julij 2012
nexttt
12. julij 2012
Ob 19:30 sem že bila pred vilo od Damjana.Počakala sem,da je prišla še Erika.Nato sva odšle v vilo.Že,ko smo stopile v hišo je pred nama stal Damjan z nekim fantom.pogovor d-damjan e-erika j-jaz f-fant
D-Oo punce,vesel sem,da sta prišle.
E-Ja itak,bo pa ja CARSKO!!
J-Jah,kaj si pa mislu Dam(Damjan)
D-Super,da vama je ušeč.Glej Tea,to je novi na šoli Blaž.Zdaj gre v 3 letnik(predzadnji)torej je eno leto starejši.
J-ja?
D-Če bi mu razkazala vilo,povedala kaj o šoli ipd.
J-Oki,pridi Blaž
B-okey
E-Uživajta
Odšla sva in razkazala sem mu vilo.Nato sva odšla na vrt,kjer sva se usedla na klopco in se pogovarjala.j-jaz b-blaž
B-Tea ne?
J-Ja,Tea sem
B-Lepo ime
J-Hvala Enako
B-Tnx.Kakšna si v šoli?
J-Prav dobra,ti?
B-Tudi.Kadiš?
J-Da
Ponudil mi je West Blue.
B-Tudi piješ?
J-Da..
B-Boš Viski sm ga uzeu tm
J-Ja tnx
Ko sva kadila in pila viski,sem mu povedla,da jem tudi extazy pač na zabavah,da sm zadea.Rekuje,da on kadil in pijem samo na zabav,extazija pa ne jemle. Reku je,da sem mu full všeč in da nej neham jemat Extazy.Obljubila sem mu,nato pa me je poljubil in me vprašal če bi bila njegova punca,rekla sem DA.Nato pa sem zaslišala mojo najljubšo skupino(tudi v reall lifu) in njihovo novo skladbo

Odšla sva v vilo,kjer sva plesala na HARD.Ob 03:00 sem odšla domov.Vlegla sem se na posteljo in bila sem vesela,da sem od Blaža punca.V mislih na njega sem zaspala. Zjutraj ob 10:30 sme dobila SMS od Blaža..Next?
12. julij 2012
nexttt =)
12. julij 2012
next
12. julij 2012
hvala za nexte a lahko še drugim povesta za mojo zgodbo? oz za zgodbe ki jih še imam:TO,SUMMER OF LIFE IN LE KAKO NAJ POZABIM TE.Next pride zdaj
12. julij 2012
Zjutraj ob 10:30 sme dobila SMS od Blaža.Pisalo je:
Jutro pikica moja
Kako si spala?Bi se danes dobila v baru RocketPocket ob 13:30?
Ljubim te Blaž
Odpisala sem:
Hei piki
Vredo sem spala,ja pridem.Tudi jaz te ljubim,Tea.
Ura je bila 10:30 imela sme časa še 2 uri.Ob 12:00 sem pojedla kosilo,se stuširala in uredila.Ura je bila 13:20,odšla sem saj imam do bara 10min.Ob 13.30 me je že čakal.Bil je tako popounn
Poljubila sva se,nato pa odšla v kavarno.Jaz sem pila pepsi on pa kavo.Oba sva kadila cigareto.Ob 15:00 sem prišla domov,se preoblekla in odpeljala svojega psa Pikija na sprehod.Odšla sem v trgovino po:Jajca,mleko,kruh,sladkarije in coca colo.Doma sem vse dala v hladilnik.Si nalila kozarec Coca-Cole in vzela sirov čips in odšla v sobo gledat tv.Gledala sem Petelinji Zajterk.Ob 19:00 sme pojedla jajca na oko,ki mi jih je spekla mama,popila skodelico čaja se oblekla in odšla k Eriki,da greva na sprehod.Povedala mi je,da sta z Damjanom par,tudi jaz sme ji povedala za Blaža.Ob 22:00 sem prišla domov.Poslušala sem radio,ker ni bilo dober muzike sem ga ugasnila in zaspala.Sanjala sem kako me je Blaž nosil po plaži,me poljubljal držal za roke,objemal.Ko mi zazvnoi budilka.Ura je bila 08:00.Pogledala sem kdo je bil.Bila je Erika.Vprašal je če greva ob 10:00 v MCdonalds na zajtrk,rekla sem da.Nato pa prekinla.Ko sem jo čakala pred Mcdonaldsem je mimo prišel Blaž.Objela sem ga in ga povabila na zajtrk,sprejel je..Next?
12. julij 2012
Next!Lahko slikice od Teje pa Erike....................?
15. julij 2012
neki mi ne gre pa ne morem

aja še 1 next plis
15. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg