Forum
u23904
u23904
govoril bo o eni punci, ki je čist navadna najstnica, živi z mamo (očeta nima ) pa ima mlajšaga brata ki je rahlo prizadet.
p.s. zgodba ni resnična

zbudila sem se sonce je že sijalo v mojo sobo in na mojem zastarelem telefonu se je oglasila budilka. nisem imela takega telefona kot ostali vsi so imeli moderne , lepe jaz pa sem imela to staro stvar.a mami si ni mogla privoščiti ničesar drugega. slišala sem kako mami miri mojega brata arona "ne, ne delaj taga! ne meči kozarcev po tleh" a bilo je prepozno aron ga je že vrgel. vem da je bilo mami težko! zato sem ji res veliko pomagala. večina časa je delala da nas je lahko preživljala. ko pa je imela prosto pa se je posvečala nama. živimo v mahnem stanovanju v slabi četrti new york. okrog nas ni veliko belcev le črnci povečini.mama zaradi tega zahteva da prideva oba takoj po poko domov. joj saj res danes je še šola hitro sem vstala in se uredila. obleka sem sprane kavbojke ki jih naravnost obožujem in majico sem velikim smajlom. še počesala sem si lase in šla k mami in aronu...
NEXT?

NEXTAM?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. maj 2011
u23904
u23904

jas
kate
15 let

mama -sarah
18. maj 2011
u7185