Forum
Moje ime je Demi imam bff Seleno zaljubljena pa sem v Davida mojega sošolca moji starši so zelo bogati zato si lahko privoščim zelo veliko treniram hip-hop.
Jaz:
[img]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTLq-RzCCTZLXF00p1WpbxwmPy3zXYjIRdBHawvApz93eDK5vRW6w[/img]
Selena:
[img]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSDnq1DEBritVV1Y-UPQxjoA8td300MmoNDV5MhLsVddNYmNpEAvQ[/img]
David:
[img]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRsCeYfY16Zu-MyBSrAKYAyJuhZeTYlS8CkXKXQBbJc1xQ4-Mx7[/img]
31. julij 2012
u81874
u81874
next!
31. julij 2012
Še en next prosim
31. julij 2012
u81874
u81874
next!
31. julij 2012
Driin Drinn
Počasi ustanem iz postelje in se grem stuširati

oblečem:

obujem:
[img]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT4LXfPfo9U0eLPEamboFN-tEso31qEf6EhCLgJ4rIUOzqEVBNUjA[/img]
Pojem zajterk ter se odpravim v šolo kjer me že čaka Selena objameva se nato pa reče da me rabi David.Odidem do Davida
Pogovor

J-JZ D-David

J:Kaj je?
D:No ja a bi pršla na zabavo?
J:Lahko kdaj pa kje pa je?
Dons ob 19.00 pr men doma
Jk pridem.

In grem do Demi pa jo uprašam če je njp tut povabu in je rekla da jo je nato pa zazvoni
šolski zvonec ki naznanja začetek pouka prvo uuro imamo....
31. julij 2012
u81874
u81874
next!
31. julij 2012
defened love bi plis povabila kkšne bralce in nasledni next je posveten teb
31. julij 2012
u81874
u81874
ok bom....hualla
31. julij 2012
teb hvala
31. julij 2012
nextt
31. julij 2012
u81874
u81874
zakaj si dala moj profil gor?????? nism jezna sam vprasam.....
31. julij 2012
nexti pliiiiiis ko me zanima < 33
31. julij 2012
u81874
u81874
sej je ok!
31. julij 2012
u81874
u81874
joj kwa se toooook sekiras sej ne grizem!
31. julij 2012
next
31. julij 2012
Razredno uro.Naša učiteljica spet zamuja za 10 minut
Opravičila se je za zamudo in povedala da se bo čez en mesec poročila ter da nas vabi na poroko.In zato ker se bo poročila imamo danes prosti dan usi smo bili zelo veseli.Jaz in Selena sva se odločili da greva po nakupih poklicala sem mojega šoferja ter mu naročila naj pride pred šolo čez 5 minut je bil že pred šolo ter naju odpeljal v nakupovalni center.Najperj sva šle na sladoled nato pa sva se zapodile po trgovinah na koncu sva odšle še na kavo.
31. julij 2012
nextttttttt
31. julij 2012
u81874
u81874
next
31. julij 2012
ups sori defend love pozabila sem ti posvetit next nasledn next ti bo pa res posveten pa tista k hoče da ji posvetim next nej napiše
31. julij 2012
u81874
u81874
nc narobe
31. julij 2012
še en next
31. julij 2012
u81874
u81874
next!
31. julij 2012
I love u :*
nextii
31. julij 2012
u100610
u100610
NEXT
nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt
31. julij 2012
Del je posveten deғeɴd love♡
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ravno ko sem hotela poklicati šoferja sem zagledala 50% popust za masažo Selono se uprašala če bi šla in seveda je rekla da bi šla pohiteli sva čez cesto jaz sem plačala in že so naju masirali mašaza je bila eno urna.Zdaj pa sem res policala šoferja na poti do naše hiše sem Seleno uprašala če bi prespala pri meni rekla je da ja samo še svoje staRŠE POKLIČE.Po svoje stvari sploh nišla saj sva imeli enako ševilko oblačil in ji bom jaz posodila.Ko sva prišle h meni sva se odločili da bova gledali grozljivko Krog-samoramorgan.Grozljivka je bila res grozna ko sva jo pogledali sva se odločili da pogledava se komedijo jaz in ti (izmišljeno)ker se nam pouk začne šele ob 9.00 saj je učiteljica za zgodovino na nekem pregledu.Spat sva odšle ob 00.30.Zjutraj naju je zbudilla moja mami in rekkla da imava samo še pol ure hitro sva se šle oblečt umit....
Ko sva prišle v šolo se je pred nama pojavil David in rekel da je zaba dons rekla sem mu ali ni bla učeri OMG sej res zabava David je rekel naj se pomirim saj bo zabava dones uprašala sem ga zakaj pa ni bila učeri reku je da zato ker nism pršla objela sem ga in mu dala lupčka na lička
31. julij 2012
u100610
u100610
nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt nexxxxtt
31. julij 2012
nextiii-nova bralka
31. julij 2012
u100610
u100610
31. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg