Forum
I. POGLAVJE:
Jaz
.............................................................................................................................

Zbudila sem se ob 6.00, kot vsako jutro, vsa neprespana z velikimi podolčnjaki. Zakaj, se sprašujete? ne zato, ker bi celo noč preživela zunaj v klubu ali gledala filme, ne jokala sem, celo noč. Zakaj sem se, boste izvedeli malo kasneje, zdaj pa je čas da se vam predstavim. Toraj sem Ciara Cheri, stara sem 16 in živim v Oxfordu. Vem moj priimek ni tipičen angleški. To pa zato ker se je moja mama poročila z francozom, mojim očetom. Imam tudi starejšega brata Raya, ki pa je star 18. Kaj še naj povem? Ja, moram omeniti da smo nekoliko premožnejša družina, ker je oči samostojni podjetnik. Nevem če je to razlog, da me imajo za samovšečno k****. Iz tega lahko sklepate, da nimam veliko prijateljev oz. po mojem mnenju, še tisti, ki se družijo z mano se zaradi tega, ker se jim smilim. In tako večina časa v šoli preživim sama, prav tako kot popoldan in večer.
No to je nekako vse kar vam lahko 'zanimivega' povem o sebi. Aja čisto sem pozabila, treniram golf, kar pa očitno druge, še posebaj moje sošolce, ne zanima, saj si ne morajo privoščiti dragih golf ur.

.............................................................................................................................
II. POGLAVJE
Nov 'prijatelj'

Za II. poglavje potrebujem 5 nextov
17. februar 2015
u177994
u177994
neeext♥
17. februar 2015
u175415
u175415
next zanimivo si začela
17. februar 2015