Forum
jst sm se odločla da napišm zgodbo. tko se začne:

Končno se dokopljem do žoge. Okoli mene so sami jezni obrazi. Pogledam svoje noge, ki brcajo žogo. Svoje roke, ki odrivajo vse okoli sebe, da bi se dokopala do gola. Namerim žogo in…
Se zbudim. Oh, kar dolgo sem spala, saj je zunaj že zelo svetlo. Pred mano je še zadnji mesec šole. In tudi nogometna tekma. Vse punce računajo name, saj sem najboljša v naši ekipi in tudi napadalka. Rose in Caitlin sta obramba, Iyrina je z mano v napadu in Meg je na golu. Vendar pa si v našem moštvu želim Heather. To je zelo prijazno dekle, sicer ne-športno in ima dolge oranžne kodre. Rada bi bila njena prijateljica, saj mi daje velik vzor (tudi za oblačila, nikomur ne povejte). Tako zelo bi jo rada imela v svoji družbi!
Veliko deklet misli, da sem važna nogometašica, ki si želi samo zmage. To sploh ni res! Jaz v nogometu UŽIVAM in prav mar mi je za zmago. Sandra, moja BFF v narekovajih, je hokejistka, vendar zelo brezsrčna. Vsakemu, ki ji stoji na poti do zmage, zlomi najmanj nos. Zato je z njo bolje biti previden. Saj veste, za vsak slučaj.
No, še dobro, da je danes sobota:
1. Danes ni šole,
2. Zelo bi bila pozna in
3. Malo počitka od sošolk bi potrebovala.
Heather sicer ni moja sošolka, je iz paralelke. Če bodo naše razrede dali spet kdaj skupaj, jo bom na listek napisala. Ona je moja zvezda in
21. september 2012
rabm tri nexte da naddaljujm
21. september 2012
next
12. oktober 2012
hvala
12. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg