Forum
oj, to je moja prva zgodba. odlocila sm se da bom pisala zivljensko zgodbo ene zenske (ta zenska sm kao js pac ona to pripoveduje). sicer pa ta zgodba ni resnicna ampak sm si jo izmislila sama. za nadaljevanje bi prosila za vsaj dva nexta hvala
19. december 2014
next
19. december 2014
next
19. december 2014
bom napisala jutr kr sm ze dvakat celo besedilo napisala sam se je neki zbrisal. hwala za nexte <3
19. december 2014
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

hii, sem nika in to je moja življenjska zgodba:

Tore, rodila sem se 7.7.1998 v Nemčiji. Živela sem popolno življenje. Bila sem edinka a vseeno sem imela najboljša starša na svetu. Imela sem ju najraje, še posebej pa mojo mamo. Bila je najboljša mama na svetu in vse sem ji lahko zaupala in vedno me je razumela. Nekega dne, ko sem imela komaj 5. let sva se z mamo odpravili sprehod. Hodili sva po pločniku in prišli do prehoda za pešce. Ker sem bila še majhna sem se hotela igrati in mamo malo razjeziti. Zato sem stekla čez prehod za pešce. Mama se je zalo ustrašil in hitro stekla za menoj, a žal ni opazila, da se blazno hitro bliža avto. In potem...
KRIK
CVILJENJE ZAVOR
in potem... tišina
Zbil jo je avtomobil. nisem morala verjeti svojim očem. Mojo mamo, moja preljubo je zbil avtomobil. Okoli nje se je zbralo ogromno ljudi, tudi voznik avtomobila je stekel k njej in ena od prič dokotka je poklicala rešilce...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
za nadeljevanje potrebujem dva nexta hwala ker si prebral/a
20. december 2014
nnnnneext
20. december 2014
next
22. december 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
22. december 2014
ok
12. januar 2015
bom enkrat v roku tega tedna
12. januar 2015