Forum
u137126
u137126
No tu bom js napisala mojo življenjsko zgodbo. Bolj k ne je pa u men pa mojih živalih.

ALI SE VAM JE ŽE KJ TAKEGA ZGODIL???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. maj 2013
next
25. maj 2013
u137126
u137126
ok bo dala next
Bilo je vroče poletje. Jaz sem bila stara 3 leta in se igrala z mojo sestrično in mačkom Cofijem. Jaz in sestrična sva se spuščali po toboganu. Kar na enkrat sem padla s tobogana in si prebila glavo. Pristala sem v bolnišnici. Ko sem prišla domov iz bolnišnice me je doma čakala cela družina. In velika škatla z veliko rdečo mašnjo in napisom presenečenje. Ko sem odprla škatlo sem v njej zagledala...
trije nexti pa nadaljujem
25. maj 2013
u137126
u137126
Zle je moja prjatlca pr men nextam zvečer
25. maj 2013
ok&next
25. maj 2013
u137126
u137126
eh... bom kr nextala
Ko sem odprla škatlo sem v njej zagledala majhnega kužka. Bil je pasme Irski Setter. Sama sem lahko izbrala ime in po dolgem razmišljanju sem se odločila da mu bo ime Thor. Že prvi dan je zganjal norčije kot naprimer nosil oblačila in jih zakopal, me spotikal,grizel in uzemal moje igrače. Z večer odprem vrata svoje sobe in na moji postelji zagledam Cofija. Thor ga je zagledal in se zagnal v posteljo ko pa je hotel skočiti ni bil dovolj velik. In takoj je začel lajati in me varovati ko pa sem se začela smejati je mislil da jokam in se ulegel na tla in me gledal z velikimi očmi. Cofija sem prijela in ga odnesla v sestrino sobo jaz in Thor pa sva zaspala. Vsak dan mojega življenja je bil lepši in zabavnejši do 15.3 2009 ko si je Cofi zlomil tačko ker ga je Thor pregnal inga ugriznil.Mami je okregala Thora ta pa se je ulegel na tla in se delal kot da ni nič.Cofi si je opomogel in od tistega dneva sta Cofi in Thor prijatelja. Ko pa je bil Thor star 4 leta in Cofi 9 let se jima je pridružila...
vas kej moti??
vam je zgodba ušeč???
kdo misliš da bo nova žival??? (mačka,pes,hrček,morski prašiček,konj...)
25. maj 2013
nextt
Hei sory kr motim in oglašujem a bi gdo bral http://www.igre123.com/forum/tema/love-at-first-sight/55766/1
25. maj 2013
u137126
u137126
ej... fulll dobro zgodbo pišeš
25. maj 2013
u137126
u137126
a lahka sam brebereš pa napišeš odgorvore na upr. k sm jih napisala
25. maj 2013
u137126
u137126
* prebereš
25. maj 2013
neeeeext
25. maj 2013
ANIMALS333: to si meni mislila napisat da ful dobre zgodbice pišem?

ja pri tvoji zgodbi bi se lahko kaj zdjle zgodilo hudega pa bi bla v skrbiiii pa bi prvo napisala prvi del potli pa drugi nakoncu pa bi vse se lepo končalo
25. maj 2013
u137126
u137126
Ko je bil Thor star 4 leta in Cofi 9 let se jima je pridružila nova muca Bella. Bil je večer js,sestra,sestrična in mami smo bile v moji sobi. Ko je poklical moj stric da je našel malo muco ki je čisto sama in je hudo poškodovana. Uprašal je ali jo lahko uzamemo mami se je takoj začela razburjati 3 živali to ni res. A nakoncu smo jo le prepričali da lahko pride k nam a le za nekaj dni potem pa bo odšla v mačjo hišo. Js,sestra in sestrična smo se zelo veselile muce ko se je strič pripeljal do naše hiše jo je dal meni v naročje in odšle smo v hišo. Js sem bila stara 6 let,sestrična 7 let in sestra 15 let. Vse smo vedele kako je težavno skrbeti za malo muco. Ko smo jo božali in jo krtačili smo opazili da se stric ni hecal ko je rekel da ima ugriz od psa na desnem boku. Takoj naslednji dan jo je mami pelja na veterino Zvitorepka. Tam namreč dela mamina sestrična in nam bi lahko pomagala in res pomagala nam je vsak dan smo morali hoditi k veterinarju. Mami je še vedno nameravala Bello dati v mačjo hišo a šele po tem ko jo pozdravimo. In res: minilo je 1 leto in muca je bila res v dobrem stanju ko smo odšli na zadnji pregled sta tam bila tudi dva odrasla človeka ki jima je muco povozil avto in sta iskala novo. Mami je takoj rekla da lahko muco tudi uzameta in ogledovala sta si jo a mami je videla solze v mojih očeh. Ampak mislila sem da jih lahko zadržim a nisem mogla začela sem jokati in mami je odšla v prostor v katerem sta bila človeka in Bella in sestrični povedala da je ne moreta vzeti. A človeka sta vztrajala da jo res želita in mami je rekla prav pa jo imejta. Ko sem to slišala sem stekla v sobo in...
aja pa Stay Strong ja tep sm rekla da dobro zgodbo pišeš
25. maj 2013
nexttt
etooo to je to kar sem hotelaaa
25. maj 2013
u137126
u137126
hvala
25. maj 2013
u137126
u137126
nextam ob pol devetih ok???
25. maj 2013
u137126
u137126
ko se grem igrat z Thorom
25. maj 2013
u137126
u137126
Ko sem to slišala sem stekla v sobo in začela govoriti da je ne morejo vzeti. Ženska in moški pa sta še vedno vztrajala. A jaz sem pograbila Bello in stekla v mamin avto in se vanj tudi zaklenila. Mami me je prepričevala naj pridem ven saj jim Belle ne bomo dali. Odklenila sem avto in odšla ven. Mami se je zmenila da Belle ne morejo vzeti a ženska in moški sta jo še vedno želela. Mami je rekla da se naj usedem v avto in res usedla sem se v avto z Bello v naročju in odpeljali smo se. Ko smo prišli domov se je Bella igrala z Cofijem in Thorom. Thor je bil edini pes ki se ga ni bala. In ko je Thor mislil da je konec novih živali sem si jaz zaželela morskega prašička. Ati se je začel razburjati mami pa je rekla da je samo ena mala žival več in se prerekala z atijem. Še vedno ni pustil imeti morskega prašička minila so tri 4 leta in stara sem bila 10 let. Bila sta samo dva dneva do mojega RD-ja in res ta dva dneva sta minila in stara sem bila 11 let. Cela moja družina so me poklicali in rekli da imajo presenečenje zame bila je velika škatla in še ena večja in ena zelooooo majhna. KO sem odprla najmanjšo je bil v njen pitni,krtača,priboljški in hrana za morskega prašička. V srednji je bilo seno,briketi in žagovina. Ko pa sem odprla največjo sem v njej zagledala...
A) morskega prašička
B) kletko
C) kletko in v njej morskega prašička
26. maj 2013
kletko in v njej mokrskega prašička
en veeeeeeeelik neeeeeext od nove bralke
26. maj 2013
u137126
u137126
<Зѕυммer_love<З to je pa sam za tebe
Ko pa sem odprla največjo sem v njej zagledala kletko in v njej mokrskega prašička. Zelo sem bila vesela in takoj sem ga vzela v naročje.Bil je majhen in skuštran ampak jaz sem rekla da je sšejkan no tako pa se ga je prijelo ime Šejk.No čez nekaj let to pa je bilo prav pred 1 mesecem je moj dedi našel na cesti majhnega...
( NAPIŠITE KATERO ŽIVAL)
09. avgust 2013
Resss hvala za posvečen next
našel na cesti majhnega kužka
10. avgust 2013
u137126
u137126
No čez nekaj let to pa je bilo prav pred 1 mesecem je moj dedi na cesti našel majhnega ježka. Pripeljal ga je domov in mi ga pokazal. S tehtali smo ga in tehtal je 75 g. Za smilil se mi je in rekla sem da ga bom vzela in zanjega skrbela. In res zanjega skrbim zelooo lepo in zdaj tehta že 576 g in to je zelo dobro. Uganjal je norčije in vsi ga občudujejo to je moja življenska zgodba upam da vam je bila všeč če pa kdo želi videti ježka bom dala njegovo sliko pod moje slike
11. avgust 2013
wooow kera hudaa zgodba taka živalska ja dj plis a daš sliko ud ježka prosiim
11. avgust 2013
u137126
u137126
pod mojimi slikami je
12. avgust 2013
u137126
u137126
To je pa zdej sam v ježku
12. avgust 2013
u137126