Forum
Pa sem dočakal dan, ko sem spoznal svojega očeta. Prišel je nenapovedano zgodaj zjutraj in rekel, da naju z bratom pelje daleč v vas na izlet. Oh, kako sva bila vesela! En dva tri sva se obula in brez obotavljanja odšla na pot z osebo, ki nama je bila do sedaj tuja. Spomnim se, da je mama tiho slonela ob oknu in nama žalostno pomahala v slovo. Dovolila nama je, da sva najbolj srečna na tem svetu, kljub temu da je slutila, da je očetovo navdušenje nad nama hipno. Nisva vedela, kaj naju čaka, bila sva zelo pridna, nisva nagajala, samo strmela sva v očeta in si želela zapomniti vsako njegovo gubo na obrazu. Predstavljala sva si, kako bova božala konje, podila kokoši po dvorišču, plezala po drevesu …

šest prstov na roki
(Foto: iStockphoto)
V vasi sva morala počakati v avtu, oče je stopil do kmeta, ki mu je v prtljažnik naložil živega pujsa. Kar tresel sem se od strahu, mislim celo, da sem se polulal, saj je ta pujsek krulil vso pot nazaj in bil edini, ki je spuščal kakršne koli glasove; ostali potniki smo bili tiho.

V 12 letih je to moja edina dogodivščina, ki sem jo doživel z očeto2 next da nextam aja pišem v fant zj drgač sm punca
26. september 2014
a je ok
26. september 2014
zgodba govori o dvojčkih unih 6 prstov sem si pa zmislila da je nihov oče imel 6 prstov na roki in da je bil majhen z črnimi lasmi
26. september 2014
Next
08. oktober 2014
next
28. junij 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg