Forum
Hei Punce...No jaz sem se odločila da napišem zgodbico...Zgodbica je izmišljena...To je 1. zgodbica ki jo pišem tako da ne bit preveč kritične Upam da vam bo všeč

O hei..Ime mi je Taja in stara sm 15 let. Hodim v 9. razred osnovne šole. Ko sem imela 5 let smo se z starši preselili v Nemčijo in tam sem dobila mlajšo sestrico Zalo. No da nebom preveč tvezila pojdimo k moji zgodbici.

Driiin, Diiiiin mi je že na vse zgodaj zjutraj zvonila budilka…bil je pomedeljek naj hujši dan….Takoj ko sem se prebudila sem se spomnila da pisemo test, jaz pa se nisem nič učila…  kaj naj nardim? V šoli sem bila namreč odločnjakinja in nesmem si privoščiti kakšnega popravca al kaj podobnega saj se približuje konec leta ( hodim v 9. Razred) Ker nočem zamuditi pouka sem se hitro oblekla se umila malo namazala in odšla na zajtrk.
Ko sem pojedla zajtrk sem pospravila krožnik v pomivalni stroj nato sem si šla obuti all starke. Do šole imam 15 min. Hodila sem zelo hitro da bi prisla prej v šolo da si lahko vsaj enkrat preberm kaj pišemo…Vednar to ni bilo mogoče saj takoj ko sem prisla v solo me je opazila učiteljica za glasbo ( zelo rada pojem in baje zelo lepo *-* obožujem petje) Učiteljica mi je rekla če stopim z njo do glasbene učilnice ker ima zame presenečenje. In odšla sem.

No to sm jst:

To je moja sestrca:

In moji starši:

Za nadaljevanje bom potrebovala 3nexte
26. februar 2016
u208486
u208486
Next
26. februar 2016
u209220
u209220
Next
26. februar 2016
Hvalaaa se 1 Next rabim
26. februar 2016
Next
26. februar 2016
Hvala vam..Eo nadaljujem upam da vam je zgodbica všeč...

Ko sem stopila v razred sem videla Videla sem najlepšega fanta na šoli *_* sicer nisem bila tip človeka ki bi se hitro zaljubil vendar očitno sem ko sem ga videla mi je zaostal dih. Bil je tako popoln da sem se skoraj raztopila. Učiteljica mi je še tam nekaj govorila vendar je sploh nisem poslusala. Ko sem nehala bulit v njega sem vprasala učiteljico kaj je rekla. Najin pogovor:
J-jaz U-učiteljica
J: kaj ste reki učiteljica?
U: Rekla sem da je to Tim… novi je na šoli in ima prečudovit glas in mislila sem da bi lahko na proslavi skupaj pela.
Spet sem za nekaj trenutkov odplavala star in potem končno rekla
J: Ja seveda, no če se Tim strinja
U: Se strinja s Timom je že vse dogovorjeno
J: ok supr
U: Jaz skočim samo na wc takoj pridem
J: ok
In končno je odšla ta nadležna učiteljica sem si mislila. Stopila sem do Tima in se mi predstavila.
Najin pogovor:
J-jaz T- Tim
J- amm.. jaz sem Tamara
T- jaz sem Tim
J- a si nov na tej soli?
T- ja
J- v katerem razredu pa si?
T- kaj s tem mislis?
J-a,b,c?
T- Ajaaa haha b sem pa ti?
J- jaz tudi…
Medtem je prisla učiteljica in nama rekla naj grema k pouku ker bova drugače zamudila in res odšla sva… ko sva prisla do sosolcev So me vsi začeli sprševati kdo je to punce so imele gromozanske oči saj na naši šoli ni nobenega pametniga fanta. Začele so me napadai z vprasanji če je moj fant..

To je Tim

Učiteljica:

Za nadaljevanje rabim 4 nexte
26. februar 2016
u208486
u208486
Next
26. februar 2016
Tim je HOT haha ... Next
26. februar 2016
Hvala za nexte...Se strinjam *princess.
A bi lahko malo oglaševale zgodbico?
Drugač me pa tut zanima mnenje zodbiceeee
Zlate steeee
26. februar 2016
u208472
u208472
Next
26. februar 2016
Next?
26. februar 2016
Evo novi Next...Hvala vsem da spremljate in berete mojo zgodbico To mi ogromno pomeni
Mislila sem si da bi bilo to zelo fajn če bi bil ampak sem rekla ne. Sosolcem sem povedala da je to Tim in da je nov na šoli. In že je zvonilo posedli smo se vsak v svojo klop sploh nisem pisala cel čas sem gledala samo v Tima.. učiteljica me je kar nekaj krt opozorila...naredila sem se da pisem vedar ne za dolgo saj nisem mogla odmakniti pogleda i Tima tako je bil sladek *-* Učiteljica je prisla do mene in mi začela tvezit da mi bo dala ena...jaz sem v tistem trenutku zamišljenosti rekla samo ok...ko sem se tega zavedala sem pred sabo že imela test z 1. Bila sem zelo jezna na sebe vedar se nisem putila motiti klub tej 1. ki sem jo dobila in sem neprestano gledala v Tima... dokler spet ni zazvonil ta nadležen zvonec...Takrat je pridsla do mene Violeta in me začela napadati z vpasanji kaj se dogaja z mano jaz ji pa nisem nič odgovorila samo vstala sem se in odšla do Tima in ga vprasala če mu lahko kasneje razkažem šolo in seveda se je strinjal...Bila je malica in ko smo prisli v jedilnico je cela jedlnica gledala v Tima (večinoma punce) saj so bili fantje preveč jezni da je nekdo lepsi od njih v jedilnici sem vedno sedela z Violeto saj je bila moja bff ampak sem si hitro premislila in se vsedla za drugo mizo (zraven Tima)
Violeta:

27. februar 2016
Za nadaljevanje potrebujem 4nexte
27. februar 2016
u209220
u209220
Next
27. februar 2016
u199744
u199744
Next
27. februar 2016
Se 2 nexta potrebujem...Hvala da berete..Zlate ste..
27. februar 2016
u209220
u209220
Next
27. februar 2016
Irmice ti si že nextala...Vsak lahko odda samo 1 Next
27. februar 2016
Next
27. februar 2016
u208472
u208472
Next
27. februar 2016
Hvala vsem za nexte
Violeta je bila zelo žalostna ampak jaz sem bila preveč zaljubljena da bi to sploh videla....Ko smo se najedli smo imeli športno.... bila sem zelo športni tip vendar se mi danes 1. ni dalo telovaditi. Kasneje smo imeli še kemijo, matematiko in nemščino. In seveda KONEC POUKA! Na hodniku sem počakala Tima da mu razkažem šolo..ko sva prehodila vso šolo in sva prisla do omaric in se začela obuvat mi je Tim dal listek in na njem je bila napisana njegova telefonska…nato je še samo rekel pokliči me….Ko sva se obula in oblekla sva odšla pred šolo kjer sem ugotovila da nebova hodila po isti poti domov saj živi na drugem delu. Končno sem prisla domov in se sezula in slekla. In odšla v dnevno sobo kjer sem videla sestro, mamo in očeta mama me je vprasala kako je bilo v šoli ( seveda ji nisem povedala da sem dobila 1. Ker bi me ubila oz. bi imela prepoved it kamorkoli nebi smela imeti tv, ne rač….nič..! Odšla sem na rač bolj podrobno na fb saj sem odšla preverit če imam kakšno prošnjo in seveda sem jo imela bila je od Tima malo sem šla pogledat njegov profil in ugotovila da ima tk hude fotke *_* seveda sem ga sprejela… odšla sem nazaj v dnevno vprašati mamo če lahko grem na pijačno z novim sosšolcem…mama je bila zelo skrbna zato mi je postavila 100 vprašanj o tem kakšen je v kakšni družbi je seveda tega nisem vedela ampak sem vseeno rekla da je v super družbi…..nato mi je mama po 100 vpršanjih rekla…..
Eno vprašanje imam...kaj mislite da bo rekla mama?
Za nadaljevanje potrebujem 5 nextov
27. februar 2016
u208486
u208486
Next
27. februar 2016
Next
27. februar 2016
Se 3 nexte
27. februar 2016
Next
28. februar 2016
Se 2 nexta
28. februar 2016
u143259
u143259
Neeeext + nova bralka
28. februar 2016
Next Nova bralka
28. februar 2016
Hvalan za nextee zlate ste
Nadaljujem:
Mama me je še samo vprasala kdaj nameravam iti in sem ji povedala da sva se zmenila da se dobiva ob 7 mama se najprej ni strinjala vendar jo je oče na koncu vseeno prepričal. Skakljala sem kot kenguru je rekla moja sestrica in se samo smejala tako je bila ljubka....*-* Odhitela sem po telefon in Timu napisala da lahko grem zmenila sva se da se dobiva pred šolo….Postavla sem se pred omaro in začela gledat kaj naj imam oblečeno nič mi ni blo všeč kajti imela sem same hlače nobenega krila, obleke… Na Tima sem hotela narediti poseben vtis...odšla sem do mamine omare in najdla prečudovito obleko
Hitro sem se oblekla in odšla v dnevno da bi mami pokazala obleko.. Mami se je zdela prekratka zato sva s začeli kregat glede oblačil na koncu sem si oblekla navadne hlače majco in jopico tako sem bila jezna da niti adijo nisem rekla….Ko sem prisla do sole Tima ni bilo nikjer zato sem ga poklicala oglasil se je:
J-jaz T-tim
J- Hei kje si ti jaz sm pred solo
T- takoj pridemo
J- pridemo?
In že na drugi strani ni bilo nikogar sedela sem na klopci pred šolo ko sem končno videla Tima in še 3 fante…. Vstala sem si in jih počakala da so prisli do mene… Tim me je vrasal če gremo med hojo do bara sem ga vprašala zakaj ni prisel sam..povedal mi je da so ga kolegi klicali da bi sli zraven. Užaljeno sem rekla ok.

MNENJA?
28. februar 2016
Next + super
28. februar 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg