Forum
gre se o mojem ževljenju (poŁ bo resnica poŁ pa ne)
27. julij 2010
kdo spremlja
27. julij 2010
?
27. julij 2010
ok bom vseeno začeŁa...
27. julij 2010
osebe
jaz: ZOJA
mama: MAGDAŁENA
ata: LAN
brat:JAKA
sestra:KATARINA
sovražnica: LUCIJA
bff:ŽANA
27. julij 2010
nekoč ko privekaŁa sem na svet bila sta starša veseŁa..a 2 tedna pozneje mi je hudo zboŁeŁa sestrica Katarina. Moja mama je umiraŁa od žalosti..
niti moj Łubani nasmeh ji ni mogeŁ pomagati.
Katarina se jeborila še 3 mesece a potem umrŁa...(resnično je biŁo u mojem življenju!! samo ime ji je biŁo živa)pri petih Łetih so moji starši spoznaŁi kako sem taŁentirana. ZnaŁa sem peti, plesati spoznaŁa sem se na manekenstvo in se ceŁo prijaviŁa na mini stars modeling)znaŁa sem še dobro igrati to mi je šŁo najboŁjše od rok!
27. julij 2010
a prekinem?
27. julij 2010
ok poŁ pa ne bom adijo Łahko noč usem skupaj
27. julij 2010
u18082
u18082
nextii pŁŁissss
27. julij 2010
mm ok..
a je še kdo drug
27. julij 2010
pri 6 letih sem začeŁa trenirati hip hop .......
treniraŁa sem ga do 12 Łeta potem pa prekiniŁa..
imeŁa sem veliko izkušenj...a žeŁeŁa sem drugačne vedno sem hoteŁa znati aikido karate aŁi kaj drugega...
zato sem se odpraviŁa trenirat karate...oči=ata me je spodbujaŁ mama pa ni imeŁa nič proti....
27. julij 2010
u18082
u18082
next
27. julij 2010
do 16 leta sem treniraŁa karate potem pa sem odšŁa na manekenstvo osove ter več sem imeŁa pribite u gŁavi šoŁo sem zdeŁaŁa z mezincem. in odšŁa na medicinsko šoŁo..!moj brat jaka je hodiŁ v 2 razred in komandiraŁa sem ga ker mi je to Łjuba strvar....xd.....a to še ni biŁo use zaŁjubiŁa sem se u prekrasnega fanta....ker nimam težav z obrazom ter težo postavo mi je šŁo dobro in postaŁa sva par......
neke noči pa se mi je zazdeŁo da morem u posteŁjo z njim pa nevem zakaj on bi biŁ za toda razmišŁjaŁa sem kaj bi na to porekŁa mama ter ata.
nič sem si rekŁa če me tako močno vŁeče je to znak sicer to bi biŁ moj prvi spolni odnos!.......ampak odŁočiŁa sem se in upam da ne bom obžaŁovaŁa...!!!!
DVA TEDNA POZNEJE:
mi je bilo vsaki dan sŁabo in kar jedŁa sem in še bi!
postaŁo me je strah kaj če sem zanosiŁa ne ne to ne more biti res!!!...povedaŁa sem leonu (mojemu fantu)
27. julij 2010
nextiii
27. julij 2010
cool je
27. julij 2010
hwaŁa....
27. julij 2010
biŁ je veseŁ! on se prav nič ni odvračaŁ od tega da bo postaŁ oče in to pri 16-tih wow ! biŁa sem osupŁjena...
in še jaz dobiŁa veseŁje...........če vas je toŁk maŁ oprostita beda sploh da kej pišem!
27. julij 2010
dj no plz piš naprej
27. julij 2010
u14716
u14716
ma nexttt cool je
27. julij 2010
ok te...
28. julij 2010
next next
28. julij 2010
ko je napočiŁ čas da povem mami sem biŁa samozavestna nikoŁi mi ni nič svetovaŁa aŁi kaj takega non stop mi je samo govoriŁa kondom kondom kondom vendar midva ga nisma uporabiŁa mami sem povedaŁa da sem zanosiŁa podŁedaŁa me je na debeŁo ter odšŁa nič ni rekŁa......čez pet minut pa je priŁeteŁa iz sobe ter rekŁa babica bom babica jupi jupiii jej.....spet sem biŁa srečna hkrati pa presenečena!......ata je sprejev novica odŁično tako kot mama jaka pa je biŁ žaŁosten ker je misŁiŁ da mu ne bom več posvečaŁa pozornosti...a povedaŁa sem mu da bom imeŁa isto časa za njega oziroma še več....!
28. julij 2010
nextiii
28. julij 2010
aja cool je
28. julij 2010
8 MESECEV POZNEJE:
Łežim v boŁnici saj je moj otrok prezgodenj 2 tedna.
na predŁedu so mi povedaŁi da je punčka...in ime ji bo anja....strinjama se z leonom...glede imena sma si že zgradiŁa hišo in načrtujema poroko.....
28. julij 2010
hwaŁa
28. julij 2010
ok je
grem jst spat pa c se ti da ti kr pis bomo use prebral
28. julij 2010
2 leti pozneje......
igram se z anjo ter jakatom ob jezeru moji prijateŁjici niki rečem naj mi popazi nanjo ter na jakata...strah me je maŁo ampak moram iti na wc....čez 4 minute zaslišim krike wa na pomoč jaka se utapŁja....Łetim nazaj koŁikor se da ampak prepozno držim ga v naročju dajem umetni dihanje ter jočem nič pogŁedam anjo Łe ona me vzdržje......vsa objokana kŁičem mamo naj mi oprosti da če mi ne bom še jas umrŁa.....jaka pa umre in to u mojem naročju....
28. julij 2010
jutri nadaljujem
28. julij 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg