Forum
u121762
u121762
Ime mi je Tanya in pišem se Roidie. Stara sem 15. Imam tudi sestro Ellie, ki je stara 10. Za mene je strašno nadležna in tečna, ker mi skoz teži in mi nagaja. To mi gre grozno na živce in zato jo sovražim. Vem,da to pravijo vse punce a moja sestra je prava čarovnica. Tožari me, se pritožuje, ko grem ven s prijateljicami, itd. No moja bff sta Emily in Nadine. Res ta najboljši na svetu in ne zapustite me ne niti v najhujšem trenutku! Jaz obožujem risanje in seveda tudi likovno v šoli. To leto bom končala osnovno šolo in šla v srednjo! Želim iti na umetnostno, a moj oče me pri tem ne podpira moja mami pa je navdušena, ker je tudi ona priznana umetnica. Danes smo z Emily in Nadine zmenjene v McDonaldsu. Najprej sem ju čakala 15 min potem pa sta se prikazale. Naročile smo si Happy Meal in vsaka Coca-colo. Pogovarjale smo se o Spicy (reviji o manekenkah), o fantih, ličilih in še marsičemuu. Čez nekaj časa sem opazila fanta potem pa videla, da me riše. Začela sem še jaz risati njega na moji skicirki. Emily in Nadine sta bili začudeni, jaz pa najbolj. Jaz sem debela in imam grozne obline. Moja lica so grozna tudi.. Nadine pa je strašno privlačna in suha. Saj Emily je tudi suha, samo ne tako privlačna in modna. Danes je imela Nadine nov pulover od najboljše blagovne znamke. Velikokrat ji zavidam, ker je prekrasna… Čez nekaj časa je fant stopil k nam in nas pozdravil. Predstavil se je in povedal svoje ime: Rusell. Še posebej lepo je pozdravil mene. Prosil me je,da mu pokažem kako sem ga narisala, ampak tega seveda nisem želela. A na koncu mi je on pokazal svojo skico jaz pa mojo. Bližal se je že večer in počasi smo morale domov. Nadine je odšla, midve z Emily pa sva ostale same z Rusllom. Emily se je že odpravljala domov ko sem pohitela za njo, Rusell pa za mano. Vsi smo stopili na avtobus, medtem pa mi je Rusell dal svoje telefonsko. Kmalu sma z Emily izstopile, se poslovile od Ruslla in odšle domov. Ko sem prišla domov je mami slikala ati pa je bral časopis in pil kavo. Še sama sem si pripravila vodo za kavo. Danes sta bila še posebej dobre volje. Spila sem kavo, se umila in šla spat z upanjem,da še kdaj vidim Ruslla. Mislim,da se je med nama ustvarila nekakšna iskirca…
NEXT???
14. februar 2013
u120570
u120570
NEXT
14. februar 2013
next
17. februar 2013
A ne bi nextala? Kolko vem, je kar precej časa minilo! HALO!?
07. maj 2013
u121762
u121762
ja je..sam rabim več nextov
07. maj 2013
next
19. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg