Forum
sedim pod veliko palmo na havajski plaži listam eno najbolših kriminalk jamesa pattersona in poslušam šumenje valov nedaleč stran. z mislimi sem daleč v preteklosti. vse se je začelo ko sem bila stara 18 let bila sem svetlolaso dekle z radovednimi zelenimi očmi, ki je hotelo odkriti ta svet. no bil je petek in z svojim avtom sem se odpeljala na železniško postajo da bi pričakala svojo mami, ki je prihajala iz new yorka. takoj ko sem vstopila sem se zaletela v prelepega temnolasega fanta in za piko na i je imel še prelepe globoke modre oči. hip zatem sem bila v šoku on pa je s tal že pobiral moje ključe od avta. zardela sem in se mu nasmehnila on pa se mi je predstavil. ime mu je bilo kevin. jaz pa sem se mu predstavila kot zoja. nato se je že zaslišal glas uslužbenke da na peron prihaja vlak iz new yorka. pohitela sem do perona in čakala mami saj se že skoral leto dni nismo videle. moja mami je igralka in snema filme tako da je večina časa ni doma. očka sploh spoznala nisem , ker je imela mami bežno avanturo med snemanjem filma. ko je prišla z vlaka sem jo objela in ji hitela razlagati da je v šoli vse dobro in da komaj čakam da gremo na počitnice.
zvečer pa mi je povedala da ne moremo ker snema še en film. tako sem bila razočarana da sem šla v svojo sobo in preden sem odložila kjuče od avta sem vedela da imam v roki še en listek. na njem je bilo napisano : pridi jutri ob istem času na železniško postajo. Kevin

tako sem bila presenečena in prestrašena ob enem da sem se odpravila spat. ker je bila naslednji dan sobota smo šli z mami nakupovat. ob istem času kot včeraj pa sem se odpravila na postajo. usedla sem se na najbližji sedež in čakala. kmalu se je izza vogala prikazal on. prišel je do mene in mi rekel da me želi spoznati...
30. november 2011
nexttteeeej;D
01. december 2011
bil je popoln neznanes s katerim sem odšla na kavo kjer me je spraševal čisto normalne stvari koliko sem stara .... le naslova mu nism zaupala. jaz pa sem od njega izvedela da je star 30 let in da je prišel iz Velike Britanje na Florido, kjer naj bi začel z svojo arhitektsko službo. izvedela sem veliko stvari tudi to da sta mu mama in oče umrla in da je živel v sirotišnici. s tem mi je dokazal da četudi si popolnoma sam lahko dosežeš marsikaj. no in tako je bila ura že 7 zvečer ko sva se poslovila me je poljubil na lice in mi rekel da je bilo prijetno in da me želi še kdaj videti.
01. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg