Forum
Hey! Verjetno me poznate že od prej. No to bo moja nova zgodba, ki govori o punci, ki doživi težko operacijo. Za tem se ji zgodijo čudne stvari... Že zdaj sem povedala dovolj. Za začetek rabim 3 next-e

Bi bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. avgust 2017
Next Next Next
08. avgust 2017
Hvala ampak ne gre tako
08. avgust 2017
Še dva
08. avgust 2017
Next
Ful me zanima kaj bo in mam idejo kaj se ji bi lahko zgodlo tko ful idej mam
08. avgust 2017
še en Next
08. avgust 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
Next
08. avgust 2017
hvala Next dobite zjutraj
08. avgust 2017
Lia govori:
Ko sem se zbudila sem ležala v bolnici. Nad mano sta bila zaskrbljena obraza moje mame in očeta. Bila sem tako nemočna tako šibka. Nisem mogla vstati ne odpreti ust. "Ljubica si v redu?" me je vprašala mama. Želela sem ji odgovoriti a iz mene je prišel le šibek, tih ja. Cela glava me je bolela in noge so se mi tresle. V sobo je vstopil zdravnik in rekel:"Lia, glava te boli zaradi operacije. Imela si tumor sredi možganov. Čez teden dni lahko greš domov. Do takrat boš ostala tu na preiskavah." Šibko sem se nasmehnila ter zaspala. Ko sem se naslednič zbudila sem bila v sobi za rendgen. Še enkrat so mi slikali glavo. Za tem so me odpeljali nazaj v bolniško sobo. Tam sem dobila hrano. V sobo je stopila sestra in rekla, da me nekdo želi videti. Zbrala sem nekaj moči in rekla naj vstopi. Bil je David. David je moj fant in zelo ga imam rada. Prišel je bliže in se vsedel na posteljo. Rekel je, da me vsi v šoli pogrešajo in da komaj čakajo, da pridem nazaj. Nasmehnila sem se. Tako mi je pripovedoval kaj vse se je zgodilo se nekaj casa. Ko je odšev sem zaspala.
-----------------ČEZ TEDEN DNI-------------
Mama je prišla v sobo in rekla naj se oblečem, saj greva domov. Čez pet minut sem bila gotova in odšli sva. Doma me je čakala Nuša. Ona je moja BFF. Je najboljša na celem svetu.Počasi sem stopila do nke, saj sem še vedno bila malo nemočna. Ona mi je planila v objem in rekla"Pogrešala sem te." Videla sem kako so ji po licih pritekle sovze. Vsedli smo se na kavč. Mama je čez nekaj časa šla v kuhinjo. Z Nušo sva pa gledali film, ko je naenkrat vstopil...
Kdo je vstopil?
Vam je zhodba všeč?
3 Next
09. avgust 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
David?
Next
09. avgust 2017
Mogoce ja mogoce ne
Še dva
09. avgust 2017
Next
09. avgust 2017
hvala še en
vam je zgodba všeč?
09. avgust 2017
am ja imam nekaj nasvetov pa bi ti jih povedala piši mi ko boš gor
09. avgust 2017
ok mi pošleš po zs
09. avgust 2017
ja bom piši ko boš prisotna
09. avgust 2017
sej sem samo sem na fonu pa ne kaze
09. avgust 2017
a okej kul ti bom ja
09. avgust 2017
še en plis
09. avgust 2017
Nuša

David

Lia
09. avgust 2017
super je zdej si lahko predstavljam
09. avgust 2017
super vec izves v naslednjem nextu
09. avgust 2017
še en
09. avgust 2017
Next
09. avgust 2017
hvala
Next pride takoj
09. avgust 2017
Ta Next je posvečen karin16
In vstopil je... moj ati. Vsedel se je polek naju in začel govoriti:"Veš, vrtelo se ti je, glava te le bolela, neprestano si padala na tla... Ko sem izvedel, da imaš tumor sem mislil, da, da, da se mi bo zmešalo. Ko so te peljali v bolnico, ko si umirala na resilni postelji. Ko si bila v operaciski sobi sem vseh 8 ur cakal in ko sem izvedel, da si prezivela in, da si v redu. Veš še predstavljati si ne moreš kakšna sreča je to." Zamislil se je in nastala je tišina. Samo tv je kričal v ozadju. Ugasnila sem televizijo, očeta prijela za roko in mu rekla:"Poslušaj, zdaj je vse mimo tako,da nič večne skrbi." Objel me je in odšel. Tudi Nuša se je poslovila in odšla. Jaz sem šla v svojo sobo in zaspala. Mama me je zbudila in rekla, da je prišel David. Rekla sem naj pride gor. V sobo je vstopil z giganskim šopkom lilij. Bile so tako lepe. V njih je bila vizitka. Shranla sem jo, da bi jo kasneje prebrala. Domen me je vprašal, če bi šla z njim v kino naslednjo soboto. Rekla sem ja. Zazvonil mi je telefon. Pogledala sem kdo je bil in bila je Nuša. Rekla je, da me želi nekdo spoznati in, da se lahko jutri oglasita. Rekla sem ja. Z Domnom sva se pogovarjala še 3 ure in igrala sva videoigre. Moral je iti. Dala sem mu poljub in odšel je. Šla sem na večerjo. Bili so vaflji.

Najedla sem se in s starši pogledala film. Za tem sem šla spat. Naslednje jutro sem se zbudila na kavču z obhladki na glavi. Mama me je zaskrbljeno gledala. Rekla je, da sem celo noč kričala. Pravi da sem se zbujala in da me je bolela glava. Ne vem zakaj ampak nič se ne spomnim. V sobo je vstopil zdravnik in mi preveril pritisk ter zmeril vročino. Nisem je imela in tudi pritisk je bil v redu. Kmalu sta prišli
Nuša in še ena oseba."To je Liza. Je moja sestrična," je rekla Nuša. "Pozdravljena. Nuša mi je tako veliko povedala o tebi, da sem te mogla spoznati." Ponudila sem ji roko. Zdravnik je odšel in mama je odšla delat zajtrk. Šle smo v sobo in se pogovarjale. Mama se je zadrla:"Zajtrk! " Šle smo dol in mama nam je postregla z hrenovkami.

Pojedle smo in se še malo menle. Jutri gremo v/na
Kam grejo jutri?
Vam je zgodba všeč?
3 Next
09. avgust 2017
Hvala res je bil izvrsten Next kar tako naprej
Jutri pa greste v živalski vrt ali pa nazaj v šolo, da jih nebo preveč skrbelo
Ja ful mi je všeč sam se malo zmedena nevem točno kaj ima povezave z 1 delom
09. avgust 2017
se 2
09. avgust 2017
Next