Forum
Pisala bom mojo zgodbo v kateri jaz nastopam in ni resnična. Za začetek rabim vsaj en ali dva next a.
27. november 2016
u218222
u218222
Next
27. november 2016
ok začnem
27. november 2016
Next
27. november 2016
Zjutraj pridem v 4.a razred. Zagledam fanta, ki mi je všeč. Kar zardim. Nevem in kako mu naj povem da sem v njega. vsedem se za šolsko klop in pozdravim učiteljico. Eno uro imamo pouk. Jaz moram sedeti zraven fanta, ker ga je učiteljica presedla. Sedim v prvi vrsti tako kot tisti fant ki mi je všeč. Imamo malico. Grem po malico in jo pojem. A v mislih imam le tistega fanta ki mi je všeč. Mislim in mislim kaj če sem jaz njemu všeč. Razmišljam če bo on moj prvi fant in kdaj bom doživela prvi poljub. Razmišljam ali bo mi on dav prvi poljub? Hmm... kaj pa jaz vem. Nato imamo še 5 ur pouka. Po pouku imam tehniko. Tam dokončam uhane. Izdelala sem jih za mamo, ker jaz nimam lukenj za uhane. Imela pa sem jih. Prišla sem domov. V dnevnik sem si zapisala da je luškan in okoli sem narisala srčke. Dvema prijateljicama torej moji naj prijateljici sošolki in moji sosošolki moji BFF njima sem zaupala da sem v njega. Oni dve pa meni v koga sta oni dve. Jaz pa še vedno razmišljam tudi zdaj, ali je moj sošolec vame, tako kot sem jaz vanj. Hm... Kaj pa vem.
27. november 2016
Next
27. november 2016
Če te vlk gleda potem je v tebe
27. november 2016
Next
27. november 2016
rabim še 2 nexta
01. december 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg