Forum
Bil je čisto navadno petkovo jutro. Vstala sem in odšla v kuhinjo. Na mizi je bil listek pisalo je:

Hej ljubica!
Z očkom sva morala prej v službo. Zajtrk si sama naredi saj veš kje so kosmiči. Bodi previdna in če kam greš zakleni hišo:
Mami.

Listek sem pustila tam kjer je bil. Naredila sem si kosmiče. Pojedla in posodo zložila v pomivalni stroj. Potem sem šla do telefona in poklicala Emely. To je moja najboljša prijateljica. spomnila me je da pride danse k meni. saj so počitnice in bo pr meni preživela polovico počitnic. zato sem odšla v sobo in jo pospravila. pripravila sem tudi njeno posteljo. ko je bila ura 12.00 je prišla k meni. skupaj sva odšle v kuhinjo in začele kuhati kosilo. ob 16.00 pridejo moji starši. jutri gre jo na morje. z njimi gre jo tudi starši od Emily. tako bova same doma. ko so prišli starši so se malo pogovorili z Emily. potem pa so začeli pakirat. bili sva zelo srečni da bova 14 dni same.
potem sva odšli v trgovino. šle sva po nakupih. kupile sva malo alkohola. in sladkarije. ko sva prišli sva alkohol skrile da ga nebi videli moji starši. mama je iz spalnice zakričala >> heej punci kaj sta kupili? > ma nič takega malo sladkega

pišem naprej??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. avgust 2010
bližal se je večer odšli sva v sobo na računalnik. kmalu za tem pa spat. zjutraj naju je zbudil ropot staršev ki so se odpravljali na morje. ustali sva in mama naju je videla in poklicala k sebi. rekla je >> punce zdaj boste dva tedna same zato rabite nekaj navodil:
vedko poglejte če ste ugasnile štedilnik,
bodite zaklenjene in če kam greste tudi zaklenite,
ne odpirajte tujcem,
preden greste spat poglejte če je tv ugasnjen in vse zaprto.
Mi dve pa sva samo kimale in skrivaj zavijale z očmi.
Kmalu smo se poslovili. Ko so odšli sva odšli v kuhinjo in si pripravile pokovko. In odšle v dnevno sobo in prižgale televizijo.
.ker ni bilo nič sva dale noter cd. Nisva vedeli kaj je gor. Na začetku je bilo zanimivo a kmalu sva ugotovili da gledava grozljivko. A ker sva že začeli sva rekli ,da bova gledali do konca. Zgodba se je dogajala v gozdu pr neki hiši. . Iz druge strani sem zaslišala strašen glas. Rekel je >>danes ob polnoči pridi v gozd k tisti stari koči
12. avgust 2010
takoj sem prekinila In se usedla na tla. Ker me ni bilo nazaj je Emily prišla pogledat.

če vm bo ušeč nadaljujem... čim več komentirite.. pa svoje mnenje povejte kaj vm ni ušeč in tko...
teenx
12. avgust 2010
u23904
u23904
next je cool
12. avgust 2010
u4787
u4787
nexti ful je carska
12. avgust 2010
okeeej... pišeeem
12. avgust 2010
ja sej je cool!!!!!!

next
12. avgust 2010
>>kaj je, kaj je???
12. avgust 2010
>>kaj je, kaj je???
12. avgust 2010
je spraševala a nikakor nisem mogla odgovoriti. Stekla je v kuhinjo in mi prinesla
12. avgust 2010
kozarec vode. Spila sem ga in ko sem se malo pomirila sem ji vse povedla. Bilo naju je strah. Nisva vedeli kaj narediti. Sklenili sva da bova nekaj dni v hiši.
Potem sva odšli v kuhinjo in si naredile nekaj za jest. Ko sva pojedli sva stekle po stopnicah v sobo. Nisva vedeli kaj naj počneva. Šla sem v omaro in iz nje potegnila dva Bandidosa. Spile sva ga. ko sem pogledala skozi okno sem videla,da okoli naše hiše hodi nek moški. Začela sem jokati. Nisem vedela kaj naj naredim.
12. avgust 2010
nxt
12. avgust 2010
zdei bom dala slike oseb k sm jih pozabla
12. avgust 2010
u21230
u21230
piš
12. avgust 2010
u26488
u26488
next cool story
12. avgust 2010
hwaala
12. avgust 2010
u26402
u26402
nextejj!!
12. avgust 2010
Razmišljale sva da bi poklicale starše ali pa policijo. Ampak raje nisva. Minilo je kakšnih 30 min. ko sem zopet pogledala skoz okno. Moški je bil še vedno tam in ravno ko sem pogledala skozi okno je tudi on pogledal gor. Hitro sem se skrila. Bile sva obupani. Nisva si upale iti spat ne nič. Čez kakšno uro je pri vratih pozvonilo.
Nisva si upale iti odpret zato sva se raje potuhnile. Na skrivaj sem pogledala skozi okno. Moškega ni bilo več. Nato je zazvonil moj mobilni telefon. Bil je Alex. To je moj sosed.
12. avgust 2010
Oglasila sem se. Rekel je da zakaj ne pridem odpret vrat. Prekinila sem in Emily je stekla k vratom in jih odprla. Na srečo je bil res on. Ko je prišel v sobo me je videl celo objokano rekel je >> kaj pa je z tabo? Je kaj narobe?
12. avgust 2010
prikimala sem. Potem sva mu vse povedali. Začel se je smejati na ves glas. Rekla sem mu če mi ne verjame. Rekel je da ne. Zato sem mu predlagala naj jutri pride zjutraj k mana in naj prespi pr nama. In videl bo kaj se dogaja. Strinjal se je. Nato pa odšel.
12. avgust 2010
nadaljujem zvečer al pa jutri
12. avgust 2010
u26402
u26402
ne dej zdej! plis se 3 dele!!! dolge..
12. avgust 2010
hehe... ne morem zdei k mam večerjo... pol
12. avgust 2010
u16515
u16515
Nadaljuuj!!
12. avgust 2010
u26402
u26402
oky.. hitr pojej!!
12. avgust 2010
n
ne
nex
next
nex
ne
n
12. avgust 2010
bom bom... če pa mord ne bom mela časa pa nadaljujem zvečer pa bom malč več napisala
12. avgust 2010
u4787
u4787
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
12. avgust 2010
zdei pišm naprej
12. avgust 2010
Kmalu je bila ura za spat. V strahu smo se z Emily odpravili v posteljo. Nisem mogla zaspati. Vstala sem in odšla k oknu. Sedla sem na polico in gledala ven. Tokrat na srečo nisem videla tistega moškega. Nekaj časa sem še sedela na polici, potem pa sem šla spat. Zjutraj me je zbudil hišni zvonec. Vsa zaspana sem vstala in skozi luknjico na vratih pogledala kdo je. Bil je Alex.
12. avgust 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg