Forum
u68591
u68591
Ime mi je katja in imam najboljšo prijateljico Vito. Vita je zelo odštekana ampak jo imam zelo rada. Bolj ko se razumem s puncami se razumem s fanti. Imam 2 najboljša prijatelja, enemu je ime Matjaž drugemu pa Luka. Zelo dobro se razumem z vsemi fanti. Zacela bom v 5 razredu (zdej sm 7).
Ko sem prisla v solo z mojim najboljšim prijateljem Lukatom sem se pozdravila z vsemi fanti nato pa se z mojimi sosolkami. Ko smo prisli v razred sem se stepla z Lukatom ker je tezil Viti (stepla sva se vsak dan). Seveda sem jaz zmagala. Pogresala sem Kajo, bila je moja BFF dokler se ni odselila. Tudi ona se je druzila s fanti in jih pretepala. Vsi v nasem razredu so se naju bali, zdaj se bojijo samo mene. Z lukatom sva se odplazila iz razreda nato pa se iz sole in naredila majhne snezne kepe ki bi jih potem odnesla v razred in jih dala puncam za vrat. Skoraj nama je ze uspelo ko pa naju je zasacil nas razrednik ki je ugotovil da naju ni in naju odsel iskat.
.
.
.
Ali bosta dobila kazen? Kaj se jima bo zgodilo?
17. december 2011
o fak kok se tega spomnm k je ona to nrdila
PS:za use tiste k ta šit berete to je nrdila najina biuša BFF
17. december 2011
u68591
u68591
jp
17. december 2011
u68591
u68591
no to zgodbo bo nadaljevala lissa
17. december 2011
misty, če nisi ti katja, je bolš, da nehaš, ker ne morš mučt ustalih ljudi, no! Drgač bi pa rada zvedla kva je blo.
17. december 2011
u68591
u68591
ja sej, js pa moj bratec sva stavla da ce on zmaga morm js tle gor to zgodbo napisat, če nebi on zmagu tega nebi napisala
sori za use tiste k ste mogl trpet!!
18. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg